Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

χελοου.τιο κανετε?καγκουριδου πολλες μαζι τροφες βαζετε και εχει κ αλλεργια...λαθος μεγαλο...μια μια τροφη....θα φαει το μωρο..εχει μια ζωη να τρωει...οσο για τις κρεμες βαζε δικο σου γαλα εκτος αν θες να το κοψεις...χρυσουλινι μονο 2 φορες της δινεις γαλα?πριν απο καθε φαγητο να υης δινεις .....και φυσικα πρωι και βραδυ..οσο για το νερο μην ανησυχεις.τα μωρα που θλλαζουν δεν το πολυγουσταρουν.οχι ολα φυσικα....ναι ναι..οσο για κομμωτρια τι να πρωτοκανει αυτο τοατακτ9 κοριτσακι....ελεος...ο γιος μου ειναι αγγελουδι κ η κορη σαν αγορι...χαχαχα.φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και παλι!!!

Καλα Χρυσα τωρα ειδα αυτα που γραψες!!!

Κοιτα ειναι πολυ μικρη η μπουμπου για να αρχισεις απο τωρα μονο πρωι βραδυ.

Εγω θηλαζω 7 μετα 10 11 φρουτο 1 θηλασμος 2 φαι και 5 θηλασμος 6 κρεμα και μετα παλι θηλασμος.

Οι ωρες δεν ειναι στανταρ παντα αλλα δεν μειωσα θηλασμους ακομα.

Βασικα ο μικρος δεν μειωσε απλα προσθεσαμε και τα φαγητα.

Αν θες να αποθηλασεις καλως αλλιως προσθεσε θηλασμους.

Εγω νερακι δινω μετα το φαι παντα.

Εγω ετσι σκεφτομαι να το κανω αν δεχτει βεβαια στον 8ο μηνα που θα παω δουλεια και μπορει να τον αφηνω και κανενα γευμα αλλα αν ειμαι σπιτι μπορει να κανουμε κι αλλους θηλασμους.

Να παει ενα χρονων να αρχισουμε φρεσκο.

Με πηρε προχτες η κοπελα που καναμε γιογκα και μου πε οτι ειναι καλυτερο να δωσουμε κατσικισιο γαλα γιατι μοιαζει πιο πολυ με της μαμας.

Δεν ξερω αν θα το κανω βεβαια.

Θα δουμε οταν ερθει η ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα και πάλι.

Και εγώ αυτό λέω είναι πολύ μικρούλια για δύο θηλασμούς το 24ωρο.

Εγώ θηλάζω 6:30, γύρω στις 12:30 αντλώ στη δουλειά και μετά θηλάζω πάλι κατα τις 5,μετά 7:30 και μετά 9:30-10 όπου πέφτουμε για ύπνο.Κάποιε φορές ξυπνάει κατα τισ 3:30 και τρώει πάλι. Η μικρή τρώει στις 10 φρούτα και στις 13:30 κρεατοχορτόσουπα.

Απλά αναρωτιέμαι αν τρώει και κρέμα κατα τις 5 θα θέλει μετά στις 7, και τώρα με τα γελυματα μαλλον θα κόψει το νυχτερινό θηλασμό.

Πάντως Χρύσα και εγώ αυτό κάνω μόλις γυρλισω σπίτι αγκαλιά και στήθος.

Καληνύχτα μανουλίτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα

οσο με κουρασε προχθες ο μπεμπουλης χθες κοιμηθηκε απο τις 7μιση το απογευμα και πολυ ευκολα στο στηθος ως τις 3 σηκωθηκε εφαγε και μετα ως τις 8 το πρωι αντε να δουμε μια ετσι μια γιουβετσι ειμαστε :dry::dry:

πατσυ κατσε να μεγαλωσει ο μικρος και μετα θα δεις τι αγγελουδι θα ειναι με τετοια δασκαλα να τον καθοδηγει :woohoo: και ο δικος μου που εχει δυο διαβολακια :evil::evil: αλοιμονο μου και τι δεν εχουν κανει και τα δικα μου τι λασπολουτρο θες τι μπανιο με τα νερα της λεκανης της τουαλετας τι ζωγραφικη σε πατωμα και τοιχους και ενα σωρο αλλα τρελα :woohoo:

χρυσα πολυ ωραιο το φορεμα και τα παπουτσια και προπαντως πολυ ευκολοφορετα :)

rirena να σου συστηθω ειμαι η κατερινα και εχω τρια ζουζουνια ειμαι απο κοζανη ο κουκλακος σου ποτε γεννηθηκε;α η γιωτου ειναι στο χωριο

του αντρα της

παντως πολες απουσιες αυτες τις μερες ολες χανονται :dry::dry:

πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

ΧΑΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ Κ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΩΣΤΗΣ.

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ Κ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!! ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ! ;)

ΕΧΤΕΣ ΚΑΝΟΝΙΣΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ Κ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΟΥΜΕ!!! Α ΠΑ ΠΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ??? ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΠΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ..ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ... ΤΕΣΠΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΚΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΕΓΕΘΟΣ,ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΕ ΓΕΜΙΣΗ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΑ ΜΙΣΑ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ. Κ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΓΛΑΣΣΟ ΛΑΧΑΝΙ Κ ΤΙΡΚΟΥΑΖ ΟΠΩΣ Κ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΑΝΤΟΥ,ΟΧΙ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ ΓΛΑΣΣΟ Κ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΠΟΛΥΧΡΩΜΗ ΤΡΟΥΦΑ! ΠΩΣ ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ? Α! Κ ΕΠΑΝΩ ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΓΛΑΣΣΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΚΡΗ ΚΟΡΩΝΑ!

ΠΑΤΣΥ ΕΓΩ ΜΙΚΡΗ ΕΚΟΒΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΑΡΕΔΦΟΥ ΜΟΥ! :P:P:P

ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΣΑΝ ΚΑΗΜΕΝΟ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΛΙ,ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΤΑ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.......!!!!!

ο καιρος ειναι χαλια και ειμαι αυπνη.....τωρα κοιμαται η κυρια με τον μπαμπα της κι εγω εχω ενα σωρο δουλειες....διαβαζω οτι εχετε φτιαξει προγραμμα διατροφης????μπραβο!!!!!!εμεις οποτε να ναι τρωμε...δηλαδη τα στερεεα γευματα ειναι στανταρ αλλα απο κει και περα θηλαζουμε οποτε της κατεβει...πρεπει να αρχισω να τη βαζω σε προγραμμα λετε????

μαγδα μου,τελικα θα ανεβω αθηνα τελος ιουλιου...εσυ ποσο θα κατσεις????

δεν μπορω να σχολιασω γιατι κλεινουν τα ματια μου...τα λεμε αργοτερα!!!μακια....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΟΥ, ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ? :P ! ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΟΤΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ! ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΙΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΔΙΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ,ΧΘΕΣ ΕΛΕΙΠΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΔΕ ΜΠΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!

ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΕΧΕΙ ΞΕΡΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 1 Η ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΟΥ,ΔΗΛ 9.30 Η ΩΡΑ,ΟΠΟΤΕ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ! :laugh: :laugh:

ΕΙΔΑ Κ ΤΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΣΟΦΑΚΙ Κ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΧΡΥΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΓΕΝΙΚΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΓΗΙΝΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙΣ Κ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΑΛΛΟΥ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!Κ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΙΣΩΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΗ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!ΔΗΛ ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ;ΕΓΩ 18 ΤΗΝ ΚΑΝΩ.Κ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ!ΧΑΧΧΑΧΑ :laugh: :laugh: :P

ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ Η ΓΙΩΤΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΤΗΣ ΒΓΗΚΕ ΛΙΓΟ ΞΥΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ.. :S:S ΠΩ ΠΩ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΙΜΟ.. :angry:

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΑΠΟΓΕΥΜΝΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ.ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΣΤΑΛΓΩ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...