Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ!!!

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑΝ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΜΑ!

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΚΟΥΚΛΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΕΠΕΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΦΟΡΕΣΑ ΜΑΣΚΑ.ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΗΡΕ Κ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ;)

ΒΙΚΑΚΥ ΚΡΙΜΑ ΜΩΡΕ Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΣΟΥ...

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΞΥΠΝΕΙ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΛΠ ΚΛΠ

ΕΥΑ ΜΟΥ ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και παλι κοριτσια!

Τελικα Ευα δεν την γλυτωσε η μικρη ε;

Να πεις στον Μιχαλη σου την αλλη φορα να σου δωσει δυο μασκες να βαλεις :)

Σοφια μου εσεις την πηδηξατε ε :P

Γιωτα εσεις οχι τελικα ε;

Ισως να δοκιμασεις κατι αλλο να φας η ισως την επομενη φορα να μην τον ενοχλησει τοσο.

Βικακι περιμενουμε νεα σας!!

Εγω κοριτσια με κουβερτουλα τον εχω και μακο πυτζαμακια μακρια ομως γιατι ξεσκεπαζεται ο κυριος πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι!

αχ!!!!!!!επιτελους λιγη ησυχια στο σπιτι :)

τελικα δεν τον πειραξε το μοσχαρι :woohoo: πηρα τηλεφωνο την παιδιατρο(την εχω πριξει την γυναικα και εσας :blush::P )και μου ειπε οτι επειδη ειναι αρρωστουλης ειναι λογικο να κανει πιο πολλα κακα...και οπως το σκεφτομουνα και χθες εκανε πιο πολλα κακα απο αλλες φορες και πορδιτσες :blush:

οποτε μακαρονια με κιμα ετοιμαστητε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ευακι τελικα δεν την γλιτωσε η μικρη;;;;κριμα ρε γαμωτο :( τωρα υπομονη και πολυ ορο στην μυτουλα της...παντως σιγουρα θα την περασει πιο ελαφρια απο σενα ;)

βικακι τελικα την εγινε με τον μικρο;;;;

σοφακι σε ευχαριστω για το κοπλιμαν :P

φιλια πολλα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΕΥΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

ΒΙΚΑΚΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ?

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ?ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ!

ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΛΤΣΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι μου ειδες;;;;;ελαφρια ντυμενα πρεπει να ειναι,οπως και εμεις...ασε που απο αυριο μεθαυριο θα παει 30 βαθμους η θερμοκρασια...οποτε σε λιγο τα βλεπω μονο με την πανα..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΨΩΝΙΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΑΚΟΜΑ!

ΑΥΡΙΟ ΕΙΠΕ 32 ΒΑΘΜΟΥΣ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tσα!!!!αγάπεςςςςς!!!!μικρες και μεγάλες!!!!τι κάνετε????

έφτασε και το καλοκαιράκι εεεεε???διαβάζω κοντομάνικα...σορτσάκια...μπάνια....τι γίνετε ρε κορίτσια?

Αχ και εγω την ντήνω την ημέρα με καλοκαιρινά αλλα το βράδυ με μακριμάνικα φορμάκια μακό και κουβερτούλα ελαφρυά.όσο να'ναι ακόμα ψύχρα κανει εδω'πάνω την νύχτα, όχι κρύο βέβαια, αλλα μια ψυχρούλα την έχει!

Περαστηκά στα μωρούλια που είναι άρρωστα!

Ποπο ρε κορίτσια ακόμα ξενύχτια έχετε ε? είμαι πολύ τυχερή μανούλα εγω, κοιμάται σερι απο τις 9:30- 6. και αν ξυπνήσει ενδιαμεσα της δείνω πιπίλα ξανακοιμάται αμέσως μετα!

Με την αλλεργεία μας πάμε περίφημα μια και ξεκίνησαν οι βλενίτσες, και απο τότε που έκοψα όλα τα γαλακτοκομικα και το μοσχαράκι έπιξαν λίγο και τα κακά της, δεν κάνει πλέον δοιάριες!

Σήμερα πήγαμε για ψώνια στα τζάμπο! της πήρα φορμάκια και σορτσάκια... ;):P σας πρόλαβα!!!!!

φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ.ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΤΣΑΤ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ Κ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ..

ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΑΠΛΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΠΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου!!!Εμεις χτες πηγαμε στη γιατρο για εμβολιο αλλα τελικα τον βρηκε ελαφρια μορφη βρογχιολιτιδας.Γιααυτο το ζουζουνι μου ηταν ετσι .Βεβαια δεν μου εδωσε κατι αλλα εχθες το βραδυ τον ακουγα να βηχει στον υπνο του .Δεν ξερω πως θα συνεχιστει.Φυσικα το εμβολιο δεν το καναμε.Φτασαμε στα κιλα 8100 και 68,5ποντους.Μεσα σε δυο βδομαδες πηρε 400 γρ.Αυτο που με ανησυχησε ειναι οτι γενικα ειναι στις ανωτατες καμπυλες και στο βαρος και στο υψος αλλα μου ειπε οτι και το κεφαλακι του μεγαλωσε πολυ .Το κεφαλακι του ειναι 44,5 και μου ειπε οτι αν συνεχισει να μεγαλωνει κι αλλο να κανουμε υπερηχο .Ρε κοριτσια τα δικα σας τι περιμετρο κεφαλιου εχουν????

Βικακι και Ευακι περαστικα σας..Βικακι προσεχε με την γαστρεντεριτιδα .Καλα παλι τα περισσοτερα μωρακια των χριστουγεννων αρρωστα.Γιωτα εσενα πως παει ο μικρος?

Χρυσα μου εσεις πως πατε?

Πατσουλινι γελασα μ αυτο που ειπες για το σκυλο !!!!!

Ματινακι στο εγραψα και στην κοινοτητα ωραιο το φουστανι ..Μια χαρα για βαφτιση..

Σοφακι απο οτι ειδα εσυ εισαι καλυτερα .Ο ζουζουνος σου τι κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!

Εμενα παλι ξυπνησε 123456789 φορες χθες αλλα δεν πτοουμαι πια!!!!!

Σημερα εχει πολυ ζεστη και θα βαλουμε και τα καλοκαιρινα μας!

Ο μικρος δηλαδη γιατι εμεις φοραμε εδω και μερες!!

1130 εχουμε ραντεβου με ενδοκρινολογο.

Θα τα πουμε και αργοτερα!

Φιλακια!!

Περαστικα στις αρρωστουλες και στα αρρωστα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ολια.

Πηγα και ειδα στο βιβλιαριο,ο δικος μου πριν 20 μερες ειχε 42 περιμετρο και ο Μιχαλης 44 ηταν 9 μηνων οποτε νομιζω οτι εχετε μεγαλη περιμετρο αλλα δεν ξερω αν αυτο ειναι κακο.

Ευχομαι να μην ειναι κατι.

Οσο για την βρογχιολιτιδα ευχομαι να περασει γρηγορα!

Κατα τα αλλα τα κιλα του και το υψος του ειναι σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου κοιταζω τωρα και το βιβλιαριο της κορης μου και βλεπω οτι 4 1/2 μηνων ειχε π.κ.43,2. Το κεφαλι του παντως δεν φαινεται μεγαλο γιατι και στο σωμα ειναι ανεπτυγμενος .Παντως και γω και ο αντρας μου εχουμε μεγαλα κεφαλια .

Χρυσα εσεις πως τα πατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τοτε μια χαρα ειναι Ολια μου μην αγχωνεσαι.

Τωρα πηγα να βαλω ενα αμανικο φανελακι τον μικρο του Μιχαλη για εξι μηνων και δεν του εμπαινε καν στο κεφαλι!!!

Εμεις τα ιδια Ολια μου!

Ανησυχιες καθε βραδυ και ξυπναει συνεχεια.

Τωρα κανω διατροφη χωρις γαλακτοκομικα να δω πως θα παμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μηπως περνατε αλμα αναπτυξης? Στον ενδοκρινολογο εχω και εγω ραντεβου την πεμπτη πρωι .Τωρα θα παω να κανω εξετασεις για το θυροειδη και περιμενω ν α εχει ανεβει .Τα λεμε πιο μετα.. Φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

κοριτσια,χτες στεναχωρηθηκα που δεν μπορεσα να κατσω στο τσατ....ειχε η μικρη μου πολλη γκρινια....μονο βολτες ηθελε πανω-κατω για να ηρεμησει.... :dry: θυμηθηκα λιγο τα παλια μας,που καναμε τσατ ωρες!!!!!!!!!!!!!!ελπιζω να μπορεσουμε παλι συντομα!!!!! ;)

κατα τα αλλα,κοιμηθηκαμε μπορω να πω...ηταν πολυ ταλαιπωρημενη....12 με 5 και μετα παλι μεχρι 8.τωρα κοιμαται αγκαλιτσα...ελπιζω να ηρεμησει σιγα-σιγα και να φυγει το παλιο-κρυωμα..... :angry:

βικακι,γαστρεντεριτιδα????τσαμπα καναμε το εμβολιο δηλαδη??????? :angry: πως ειναι ο μικρουλης σου σημερα?????

σοφακι,πως εισαι σημερα??????

χρυσα,τι εγινε με το μικρο και φοβασαι για αλλεργια????

γιωτου,αντε τυχερουλα!!!!!!!!! :laugh: τι ειπε το στομαχι μετα τα μακαρονια με κιμα????? :laugh: πως ειναι τα παιδακια σου σημερα???ελπιζω καλυτερα!!!!!!

ολια μου,εμενα πριν 2 βδομαδες περιπου ηταν 40 η περιμετρος του κεφαλιου της μικρης.δε νομιζω να υπαρχει θεμα ομως!μην αγχωνεσαι!!!

λενακι,που εισαι???ειδες το πμ?????

μαγδουλα,δε προλαβα να σου μιλησω χτες!!!!φιλακια πολλα!!!!!

αγγελικουλα,πως παμε??????ολα καλα?????

ματινακι,φιλακια!!!!!!!!

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!! :kiss: τα λεμε αργοτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΒΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!ΕΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ 4 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΜΕΤΡΟ 40,5 ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΒΙΚΑΚΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΚΡΙΜΑ.... :(

ΑΧ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ...Η ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΠΙΟ ΕΞΩ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ :( ΠΙΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ.

ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Κ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΑΠ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΞΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ...ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ Κ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΟΛΥ! ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΣΤΡΑΒΟΥΛΙ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ...

ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??

42,5 ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ ΕΜΑΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ.ΣΤΟ ΥΨΟΣ Κ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΜΠΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΜΕ ΦΟΡΜΟΥΛΑ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΜΗΤΡΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλοφίλες μου!!!!! :laugh: (διφορούμενο.. πιστεύω να το πιάσατε??? :laugh: :laugh: :laugh: )

Τι κάνετε???

Λεμονάκι , δείξε μας τις προσκλήσεις , όποτε μπορείς , να τις θαυμάσουμε !!!!!

Ευάκι περαστικά στην μικρούλα σου!!!!

Όλια είμαι γραφείο , όταν πάω σπίτι θα δβ και εγώ την περίμετρο του κεφαλιού και θα σου την πω... μην ανησυχείς... παίζει ρόλο που εσύ και ο άντρα σου είσαστε μπουζουκοκέφαλοι... :laugh: , το παιδί αν δεν μοιάξει σε εσάς τότε σε ποιον θα μοιάξει?? Όλα καλά, εύχομαι!!!!!!!!!!! Να μας τον φιλήσεις!!!!!!!!!!!

Σοφάκι μου , ακόμα δεν έχει σχηματιστεί το κεφαλάκι τους καλά.. σίγουρα όταν θα κλείσουν τα κόκαλα του κρανίου θα έχετε καλύτερη εικόνα... Αλήθεια , άσχετο..... μου έκανες αίτηση επαφής?? Το λέω γιατί μου έκανε μια Σοφία που δεν την ήξερα και μετά σκέφτηκα ότι μπορεί αν ήσουν εσύ και ντράπηκα :blush: που αρνήθηκα...

Ματινάκι μου τι κάνει η μπεμπούλα σου???? Η φώτο στο άλσος τέλεια!!!!

Δημητρούλα μου , τα φιλιά μου στην φραουλίτσα σου και σε εσένα!!!

Βικάκυ μου, ωραιότατη η εκκλησία που επέλεξες!!!!!!!!! Με το καλό!!!

Ρενάκι, φιλαράκι που είσαι???????????????

Πάτσυ μου , τα φιλιά μου !!!!!!!

Μαγδούλα μου έφτιαξε ο καιρός προς τα εκεί ????

Σας φιλώ όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου,ελπιζω να μην ειναι τιποτα....μια χαρα ειναι ο κουκλος σου!!!!!παρε και τη γνωμη παιδοχειρουργου,δεν εχεις να χασεις τιποτα...παντως το καθε παιδακι εχει διαφορετικη αναπτυξη...αυτο με την καμπυλη που λες το ξερω κι εγω.ειχα ρωτησει και τον παιδιατρο και μου ειχε πει οτι αυτο ισχυει για το βαρος των μωρων...τωρα τι να σου πω...ολα καλα ειναι!!μην ανησυχεις!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OXI XΡΥΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ! ΑΛΛΗ ΣΟΦΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ... ;)

ΜΑΚΑΡΙ ΜΩΡΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΑΛΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.

ΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΛΕΤΕ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΜΠΟΥΚΙ???? ΧΡΥΣΑ ΕΓΩ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΟ ΦΕΙΣ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
    • Κορίτσια μου, μαχητριες της εξωσωματικής χρόνια σας πολλά! Γιορτή της  μητέρας σήμερα και εσείς γιορτάζετε πιο πολύ από όλες όσες έχουμε περάσει απέναντι! Θα γεμίσει η αγκαλιά σας... Αργά ή γρήγορα θα γεμίσει... Το ξέρω και το πιστεύω! ❤️
    • @Elli13 κορίτσι μου σοοοκ!!! Ποσο πολύ χαίρομαι!! Με το καλό το δεύτερο μπεμπακι!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη που φέτος θα την περάσεις με την καλύτερη παρέα!! Φέτος τα Χριστούγεννα θα τα περάσετε όλοι μαζί ❤️❤️❤️
    • Χαχαχα αυτό με το φαγητό ξεκάθαρα έτσι είναι ναι! Και για το στήθος, πρησμένο αλλα μαλακό ταυτόχρονα έτσι fluffy!  Όσο για τον υπέρηχο μετράω αντίστροφα τις μέρες, ιδανικά θα ήθελα κάθε 3 μέρες να πηγαίνω 😅  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...