Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ?ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΤΩΡΑ,.ΤΩΡΑ!!!!!ΧΡΥΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΠΛΛΛΛ ΚΙ ΕΓΩΘΕΛΩ ΤΟΝ ΚΗΠΟ.ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.ΝΑ ΠΑΡΕΙΘΣ ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΤΣΟΥΛΗΘΡΕΣ.ΧΑΧΑ.ΟΛΙΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΠΙΚΡΑ.ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΥΠΟΜΟΝΗ.ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΧΑΘΗΚΕΣ.ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΣΧΑΡΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ.ΕΓΩ ΤΑΙΖΩ ΝΕΦΕΛΗ ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ.ΕΛΕΟΣ.ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΑΖΟΧΙΣΜΟΣ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΜΩΣ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΚΙΜΗ ΣΟΥ...

ΙΝΕ ΜΟΥ ΑΣΕ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΓΚΡΕΜΟΤΣΑΚΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΟΡΕΙΝΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ,ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ Η ΚΟΝΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΧΤΙΣΜΕΝΗ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΒΟΥΝΟ...ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΞΩ ΑΠ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ Κ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ! ΚΥΡΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! :silly: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΑΤΣΥ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΟΧΑ ΣΤΑΝΤΑΡ!! Ι ΛΟΒ ΓΙΟΥ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ Κ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!! :whistle::whistle:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΕΡΜΑ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ.

Κ ΕΣΥ ΕΥΑ ΜΟΥ Ε? ΩΡΑΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ! ΠΑΛΙΟ ΙΩΣΕΙΣ....

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ :kiss::kiss: Κ ΣΤΟΝ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΣΟΥ!!

ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΒΑΛΑΤΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΡΟΥΦΗΧΤΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!

πως ειστε????εμεις την παλευουμε.... ;)

σοφακι,χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!!!!!

ολια μου,τι εχει ο μικρουλης τελικα????πηρες το γιατρο????

ινε,σου εχω στειλει πμ!!!!!μπες να δεις!!!!!

πατσυ,ζεις εσυ μας οδηγεις!!!!!!!!!!!!! :laugh:

γιωτακι,καλη επιτυχια με το μοσχαρι!!!!!! ;)

βικακι,γιατι δεν με σκουντας??????? :P

χρυσα,που εισαι σημερα??????

πολλα φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια μας πολλά!!!!!

Απίστευτο μου φαίνεται!!!

Καλορίζικο και το 4ο.

Σοφία, Εύα, περαστικά σας!

Εύα, ευχαριστώ για τις φωτό. Είχα κατέβει στο υπόγειο την ώρα που μου έγραψες, γιατι κουρεύαμε τον Fido (σκύλο). Έχω τα γονίδια εδώ από την Παρασκευή. :laugh: θα κάτσουν καμια βδομαδούλα ακόμα.

Κορίτσια, συνεχίζω το πείραμα με την μουσική το βράδυ. Μιλάμε κοιμάται 10 με 5 το πρωί. Ξυπνάει στις 5 για να φάει λίγο και κοιμάται μετά από 10', μέχρι τις 7. Μετά την παίρνω στο κρεβάτι μου κ κοιμόμαστε μέχρι τις 9.. χαχα

Άσχετο ρε κορίτσια, πονάει η μέση σας? Εμένα με πεθαίνει. Πρέπει να χάσω κανένα κιλό, γιατί δεν με βλέπω καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Χρονια μας πολλα!!!

Τι κανετε;

Λοιπον θα αρχισω να κοβω εισητηρια για τον κηπο ε;

χαχαχαχαχαχαχα

Μακαρι να ερχοσασταν!!!

Ολια μου ευχομαι οτι να ναι να περασει γρηγορα.

Γιωτα που σαι;

Εφαγες μοσχαρι;

Περιμενουμε νεα!!

Σοφια και Ευα περαστικα σας!!

Αγγελικη μην μιλας για κιλα!

Εχω αλλα 10 να χασω....

Παντως για την βαφτιση κοριτσια κι εγω ενα απλο φορεμα θα παρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ!ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΡΩΤΗΣΗ,ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ?ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ!

ΣΟΦΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ, ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ!

ΕΥΑΚΙ ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

ΧΡΥΣΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΣΟΥ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΕΛΙΚΑ?

ΠΑΤΣΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ?ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ!

ΙΝΕ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ?

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ.ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΟΥΛΕΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ,ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΧΑΖΕΥΩ ΕΔΩ Κ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ.

ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΥΣΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΝΤΥΝΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΑΚΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ Κ ΜΠΛΟΥΖΑ Κ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΑΜΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ Κ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΓΕ Ο ΗΛΙΟΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ.

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ,Ο ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΟΛΟ ΓΟΥΛΙΕΣ.ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ;ΞΕΡΩ ΦΤΑΙΕΙ Κ Η ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΟΥΝ Κ ΕΣΑΣ.

ΙΝΕ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΙΔΕΑ ΜΕ ΣΑΝΔΑΛΑΚΙ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ Κ ΑΕΡΙΝΟ ΝΤΥΣΙΜΑΤΑΚΙ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ!Κ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ..

ΠΑΤΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩΩΩΩ!!!!!!!!!ΓΚΡΡΡΡΡ!!!!

ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΦΕ Η ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΥ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΕΝΕΓΑΚΗ.ΟΠΟΙΑ ΘΥΜΑΤΑΙ.ΠΟΛΥ ΣΙΚΑΤΟ Κ ΑΠΛΟ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΩ ΓΕΝΙΚΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ Κ ΠΟΛΥ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΕΔΙΛΑ,ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΑΚΟ ΤΗΝ ΕΙΧΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ?

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΦΟΡΕΣΩ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΑΠΛΟ,ΕΧΩ ΗΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.ΚΑΤΣΕ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες των χριστουγεννων και χρονια μας πολλα! :)

εμεις κοριτσια ειμαστε χαλια...ο ταλιμπαν κρυομενος εδω και 2 μερες με μυξες και βηχα...και σημερα ξεκινησε και ο μικρος....ο οποιος χθες ξυπναγε χωρις υπερβολη καθε μιση ωρα :S:S:S

οπως καταλαβανετε σε λιγο θα πηδηχτω απο το παραθυρο :(

πηγαμε στην βαφτηση η οποια ητανε στις 12 και ξεκινησε στις 1 και 30...ελεος αυτοι οι παπαδες καθε μιση ωρα ειχαν και απο μια βαφτηση...ολα στο βωμο του χρηματος... :angry:

δεν τρελαθηκα και ιδιαιτερα με την βαφτηση...

κοριτσια να ντυνετε τα μωρα σας οπως ντυνεστε και εσεις...ισα ισα αυτα ζεστενονται πιο πολυ απο μας....εμενα γι αυτο ειναι αρρωστα γιατι ενω ειχε ζεστη μια μερα θα εβγαλα με μακρυμανικα και ιδρωσανε και την αρπαξανε....εδω και 3 μερες τους φοραω καλοκαιρινα...σορτσακι και κοντομανικο....

αυτα.........παω για νανι....ειμαι κομματια :(

ΥΓ:εφαγα μοσχαρι και περιμενω τα αυριανα πρωινα κακα για να δουμε αν το πειραξε...

φιλια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλες μου!!Ο μικρος το πρωι ειχε πολλη γκρινια μεχρι το απογευμα που κοιμηθηκε απο τις 500 εως τις 700 και ευτυχως τον καναμε μπανιο και κοιμηθηκε κατα τις 1000 .βεβαια ολη τη μερα εκανε νερουλα κακα περιπου 4 φορες.Μπορει να ειναι ιωση .Δεν ξερω θα δειξει..Εγω σημερα πολυ χαλια ψυχολογικα .Δυο φορες αρχισα να κλαιω .Με ενοχλουνε ολα και πιο πολυ το σωμα μου.Λεω απο αυριο να ξεκινησω ξανα γυμναστικη γιατι την ειχα σταματησει λογω του ποδιου..Ερχεται καλοκαιρι και τα κιλα ακομη δεν εφυγαν..

Γιωτα περαστικα σας !!!!Και γω με το ντυσιμο εχω θεμα .Δεν ξερω τι να του βαλω .Σημερα ειδικα ειχε πολυ ζεστη.

Χρυσα μια χαρα ο κηπος .Αντε θα παιζει ο Μιχαλακης μια χαρα..

Βικακι οι γουλιες απο την παλινδρομηση μαλλον πρεπει να ειναι .Υπομονη καποια στιγμη θα σταματησει..

Ματινα εβαλες φωτο το φορεμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχίσαμε να μιλάμε για βαφτίσια βλέπω...

Χθες κλείσαμε ημερομηνία για την γαμο(το)βαφτηση!!!

Θα την κάνουμε τον σεπτέμβρη σε πολυ στενό οικογενειακό κύκλο. Μάλλον σε ξωκλήσι έξω...

:)

Δεν θα βάλω νυφικό. Θα ανέβω στην Αθήνα κ θα βρω κανένα λευκό φορεματάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΤΑΓΕ ΕΞΩ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΗΝ ΙΩΣΗ.

ΓΙΩΤΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!

ΒΙΚΑΚΙ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Η ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΕΛΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.

Εμεις κλασικα δεν κοιμηθηκαμε παλι...

Αυριο θα τον παω ενδοκρινολογο για τον πρισμενο αδενα και θα αρχισω δοκιμαστικα διατροφη να δω τι γινεται....

Γιωτα περαστικα!!

Αντε να μας πεις τι εγινε και με το μοσχαρι!!!

Κι εγω τον Μιχαλη με καλοκαιρινα αλλα τον μικρο με πυτζαμακια μακο ακομα αν και σημερα θα βαλουμε καλοκαιρινα πια!

Μιλαμε πολυ ζεστη.

Βικακι εμενα δεν βγαζει γουλιτσες.

Παλια λιγες τωρα σχεδον καθολου.

Ολια μαλλον κρυωμα θα ναι.

Περαστικα και παλι.

Ευα και Σοφια πως ειστε;

Αγελικη μια χαρα θα σαι με το φορεμα μην σκας.

Ματινα την εβαλες την φωτο;

Κι εγω εχω πολλα φορεματα αλλα δυστυχως δεν μου κανει τιποτα...

Αυτα απο μας.

Πατσυ μπλλλλλλλλ

Αντε ξυπνα πολυ κοιμηθηκες!!

Δημητρουλα μου εμεις τα λεμε γιαυτο δεν σχολιασα την απουσια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειεες οι φωτο σας κοριτσια!!!!ελπιζω στην επομενη συναντηση να καταφερω να ειμαι κι εγω! :) κι εμεις φοραμε βερμουδιτσα και μακρυμανικο εσωρουχακι απο πανω αλλα σε λιγο θα του αρχισω κοντομανικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη :) το μοσχαρι δεν μας πειραξε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αχ!!!!!!!!!!!!τι ωραια....μακαρονια με κιμα ετοιμαστειτε να σας φαω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P

κατα αλλα καλα...ο μικρος εχει ελαχιστες μυξουλες...αν δεν ηταν κρυομενος ο ταλιμπαν δεν θα το προσεχα καν...και ο ταλιμπαν καλυτερ σημερα...παλι καλα που αυτο το παιδι τα περναει ολα στο ποδι :)

χρυσα ποιος εχει πρισμενο αδενα;;;και γιατι θα κανεις διατροφη;;;μου φαινεται εχω χασει επεισοδια :blush:

α!!!!και εμεις φυσικα παλι ξυπναγαμε το βραδυ :S

αγγελικη μια χαρα θα ειναι το λευκο φουστανακι για το ξωκλησι :)

ματινσκι τελειο το φουστανι...πολυ μου σρεσε :woohoo:

ολια μου ελα ρε μην τρελενεσαι θα φυγουν καποια στιγμη τα κιλα...στην τελικη καναμε και ενα παιδι..δεν γινεται να θελουμε μεσα σε 5 μηνες να γινουμε οπως πριν ;)

αντε θα τα πουμε μετα παλι....φιλακια σε ολες... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ.ΟΛΙΑ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΝΤΟΜΠΕΡΜΑΝ ΑΜΟΛΑ ΤΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΧΑΧΑ.ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΕΛΕΙΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ.ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ,ΞΩΚΚΛΗΣΙ,ΑΣΠΡΟ ΦΟΡΕΜΑ.ΤΕΛΕΙΑ...ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ???????ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ.ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ Π[ΑΙΖΕΙΣ?ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΝΤΩΣ,ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΙΜΑ.ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΠΑΕΙ.ΤΩΡΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΕΙΡΑ.ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ.ΧΡΥΣΑ ΜΠΛΛΛΛΛ ΕΣΥ.ΒΙΚΑΚΙ ΜΙΤΙΝΓΚ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΣΕ ΟΛΕΣ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ηρθαν και τα προσκλητηρια μας!!!

Τι ωραια!!

Ολια κι εγω ακομα 10 κιλα εχω αλλα πια το χω παρει αποφαση

Θα τα χασω σιγα σιγα

Μην τρελαινομαστε κιολας....

Πατσυ μπλλλλλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες... χρονια πολλα σε ολες να χαιρεστε τα παιδακια σας... δεν τα καταφερα εχθες να μπω.. μας πηγε βολτουλα ο αντρουλης μου και καναμε το πρωτο μας μπανακι καλοκαιριασε κοριτσακια και ειμαι πολυ χαρουμενη... εβαλα τον μπεμπη στη θαλασσα λιγο τον εβρεξα γιατι ηταν παγωμενη αλλα του αρεσε γελουσε... ηταν πολυ ωραια... εγω του φοραω κοντα πατελονακια και κοντομανικο απο πανω .. εσεις πως τα σκεπαζεται το βραδυ? φιλακια πολλα πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΕΚΤΑΤΩΣ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕς ΒΡΑΔΥ ΕΒΓΑΖΕΠΟΛΛΕΣ ΓΟΥΛΙΕΣ Κ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΙΑ Κ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ.ΔΕ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΜΕΤΟΣ.ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΠΑΛΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.

ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΑΝ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΕΣ!

ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΜΕ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΙ Κ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ.Κ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ ΜΑΚΟ ΜΑΚΡΥ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΡΟΥΧΑ.ΔΗΛ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΘΑ ΒΑΛΩ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βικακι σου εχει πει να του κανεις πιο μικρα γευματα και πιο συχνα...να τον εχεις σε ανακλιση;;;και να αφου φαει να το κρατας κανα μισαωρο ορθιο;;;;

δεν λυνεται η παλινδρομηση με το σιροπι...το σιροπι ειναι για τις καουρες οχι για να μην κανει παλινδρομηση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα το μοσχαρι το ενοχλει...λιγο βεβαια αλλα τον ενοχλει :( εχει κανει αρκετες φορες κακακια και εχει πολλες κλανιτσες....γαμωτο :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου,τι κανετε????

εγω ναι!!!!τα καταφερα και την κολλησα τη μικρη.... :dry: πολλες μυξες,πολλη γκρινια και παααααααααααρα πολυ αυπνια..... :huh:μονο το βυζι μας ηρεμει πια...σαν τον παλιο καλο καιρο...

αντε,να περασει κι αυτο....

τον πειραξε τελικα το μοσχαρι γιωτακι... :( υπομονη.....

βικακι,θα περασει κι αυτο...με τις στερεες λενε ηρεμει η παλλινδρομηση...

ολια μου,τι κανετε???πως ειναι ο μικρος????

χρυσα,για βαλε καμια φωτο να τα δουμε!!!!

ματινακι,μου αρεσε πολυ το φουστανι!!!!οτι πρεπει για τη βαφτιση της μικρης!!!!

αγγελικουλα,εμεις να πεταχτουμε στη γαμοβαφτιση????απεναντι ειμαστε εξαλλου!!!!χαχα!!!! :P με το καλο σας ευχομαι!!!!!φιλακια στη μικρη μας φιλεναδα!!!!

κατερινακι,εγω πανω που αρχισα να την ντυνω πιο ελαφρια την κολλησα ιωσουλα και τωρα παλι της φοραω φορμακι και μακο απο μεσα.

πατσουλινι,γιατι δε σκουντας?????χαχα!!!! :P

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...