Μετάβαση σε περιεχόμενο

επιτελους εγκυουλα!!!


Recommended Posts

Γεια σας κ απο μενα θελω να μοιραστω τη χαρα μου μαζι σας ειμαι εγκυουλα εχω σπορακι!!!σημερα πηρα τη χοριακη ειναι 240 καλη τιμη ξερετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να σας ερθει το μπεμπακι.

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!

Συμφωνα με την τιμη σου πρεπει να εισαι

περιπου στη 2η βδομαδα,ε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ πώς δεν είναι καλή τιμή!Εμένα ήταν 71 την πρώτη φορά που έκανα.Συνήθως ο γιατρός λέει να ξανακάνεις την μεθεπόμενη μέρα για να δει αν σχεδόν διπλασιάζεται, που είναι και σημάδι καλής εξέλιξης εγκυμοσύνης.Τα θερμά μου συγχαρητήρια και σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!Ποπο!Θα πετάς τώρα!Φαντάζομαι...! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.... ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ... ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..... ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα,κι όλα με το καλό...Να είσαι ήρεμη πάνω απ'όλα,και να μιλάς στο σποράκι από τώρα!

Όσο για την χοριακή,εφόσον είναι θετική μην φοβάσαι τίποτα.Στις πόσες μέρες είχες καθυστέρηση κι έβγαλες τέτοια χοριακή;Λίγες πρέπει να έχεις.

Εμένα στην βδομάδα καθυστέρησης μου είχε βγάλει 13000,η μικροβιολόγος με τέτοια χοριακή με έβγαζε ότι έχω δίδυμα.

΄Τελικά δεν είχε καμια σημασία...Κι είχα ένα σποράκι.

Μην αγχώνεσαι για τίποτα,όλα καλά θα πάνε.Στέλνω τις θερμότερες ευχές μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο συγχαρητηρια !!Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη .Η χωριακη σου ειναι μια χαρα.Εγω την τριτη μερα καθυστερησης ειχα χωριακη 280 και μετα απο τρεις μερες που ξαναεκανα ηταν 800 ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοο :):):):) συγχαρητηριααααα :):):) ευχομαι να εχεις μια τελεια και ηρεμη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες θα χεις αγκαλια το νινι σου....αντε κοριτσια λιγες μεινατε..αντε και γρηγορα να μεγαλωνει η λιστα με τισ εγκυουλεςςςς :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες .οπως τα υπολογιζω ειμαι ακομη στισ 2 μιση εβδομαδες νωρις βεβαια αλλα ειναι τοση η χαρα γιατι ειχαμε προβλημα κινητικοτητας ειχα απογοητευτει κ τελικα ηρθε τελειως φυσιολογικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...