Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΛΟΥΤΑΡΧΙΝΕΣ ΕΧΟΥΜΕ??


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 142
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

κοριτσια και εγω ειμαι πλουταρχινα ειναι απλα θεοοοοοοοοοςςςςς....περυσι οταν ημουν εγκυος ειχε ερθει χανια και δεν μπορεσα να παω....το αγαπημενο μου ειναι το το φωναζω.....περυσι λοιπον ειπα στον αντρα μου αχ μακαρι να το ακουγα λαιβ και περναμε απο εξω απο το σταδιο εντελως τυχαια και το ακουσα απο την χαρα μου εκλαιγα...ειναι τελειος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ suzanita ειναι υπεροχος ανθρωπος και τελειος τραγουδιστης!!!!εγω πηγα στη συναυλια του περσυ που ηρθε Χαλκιδα και φετος πηγα και στο μαγαζι που τραγουδαγε και ηταν τελειος!!τον εχς συναντησει ομως και εκτος πιστας σε μια βαφτιση και ειναι πολυ καλος ανθρωπος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως ενας απο τους καλυτερους τραγουδιστε μασς και καλος οικογενοιαρχης ποτε δεν εδωσε αφορμη για σχολια.

katsaridoula μηπως μπορει να μου πεις πως να κατεβαζω και εγω βιντεακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρισκεις το video που θελεις στο youtube πατας κατω απο το video που λεει αποστολη,ανοιγει παραθυρο που εχει τη διευθυνση http://......

την επιλεγεις και πατας αντιγραφη.ερχεσε εδω στο μυνημα και πατας στο εικονιδιο που λεει βιντεο και στη διευθυνση url πατας επικολληση και μετα εισαγωγη και εισαι ετοιμη για υποβολη. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κοριτσιααααααααααααα απο Θεσσαλονικηηηηηηηη σας ερχετε ο Πλουταρχος απο 20/8 στο odeon!!!!οσες πατε θα περασετε σιγουρα τελεια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...