Μετάβαση σε περιεχόμενο

πολυυυυυυυυυ αχνη γραμμη στο self clear


Recommended Posts

γεια σε ολους!!!!σημερα εκανα το σελφ κλιαρ κ μετα απο 3 λεπτα διαπυστωσα 3 οριζοντιες μωβ γραμμες κ καμια καθετη που θα πιστωποιουσε εγκυμοσυνη.μετα απο 5 λεπτα ειδα να εμφανιζεται μια πολυυυυυυυυυυ αχνη μοβ γραμμουλα.μετα απο μια ωρα εγινε πολυ εντονη...τελικα ειμαι εγκυος;;;;ξερει κανεις να μου πει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleftheria!!! έγραψε:

γεια σε ολους!!!!σημερα εκανα το σελφ κλιαρ κ μετα απο 3 λεπτα διαπυστωσα 3 οριζοντιες μωβ γραμμες κ καμια καθετη που θα πιστωποιουσε εγκυμοσυνη.μετα απο 5 λεπτα ειδα να εμφανιζεται μια πολυυυυυυυυυυ αχνη μοβ γραμμουλα.μετα απο μια ωρα εγινε πολυ εντονη...τελικα ειμαι εγκυος;;;;ξερει κανεις να μου πει;;;;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυυυυ!!!!αυριο θα κανω χωριακη αλλα αγχωθηκα πολυ με το αποτελεσμα.εχω κ πολυ εντονα συμπτωματα εδω κ μερες κ κυριως δεκατα.ομως περιμενω να αδιαθετησω την κυριακη κ ελπιζω να δειξει η χοριακη αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleftheria!!! έγραψε:

σε ευχαριστω πολυυυυ!!!!αυριο θα κανω χωριακη αλλα αγχωθηκα πολυ με το αποτελεσμα.εχω κ πολυ εντονα συμπτωματα εδω κ μερες κ κυριως δεκατα.ομως περιμενω να αδιαθετησω την κυριακη κ ελπιζω να δειξει η χοριακη αυριο.

perimenw neakia sou tote!!!!!!!!! :woohoo:

kala apotelesmata!!!!!!!!!!!!!!!!

egw pisteuw pws eisai vasika....!!!!alliws den vgenei allh grammh pou na xtipiese!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα !!!!μακαρι να εχεις δικιο...ειχα ηδη μια αποβολη κ αν κ τωρα φοβαμαι πολυ,ευχομαι να εχεις δικιο..κ πως να κρατηθω μεχρι αυριο το απογευμα που θα βγουν τα αποτελεσματα;;;θα σε ενημερωσω παντως..φιλιαααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleftheria!!! έγραψε:

χα χα !!!!μακαρι να εχεις δικιο...ειχα ηδη μια αποβολη κ αν κ τωρα φοβαμαι πολυ,ευχομαι να εχεις δικιο..κ πως να κρατηθω μεχρι αυριο το απογευμα που θα βγουν τα αποτελεσματα;;;θα σε ενημερωσω παντως..φιλιαααα!!!!!

MHN stenaxwriese...ola tha pane kala!

YGEIA na yparxei...! :)

na koitame mprosta prepei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleftheria!!! έγραψε:

σε ευχαριστω πολυ!!!νιωθω ηδη πιο ηρεμη μετα την παρεα σου!!!

xeromai poly!

edw mesa eimaste arketes pou mporoume na se stiriksoume kai na akousoume oti kai na theleis...egw eimai 2 xronia sto mammy kai exw mathei-perasei polla!

kai gia auto se katalavainw...! ;)

LOIPON KSAPLWSE-HREMHSE KAI KALA APOTELESMATA!!!!!!!!!

FILAKIA POLLA! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mhn agxwnwse ..ola kala tha pane gia na bgazei thetiko axno eisai egkuoula...isws den mporese na parei arketh ormonh afou den exeis kathisterhsh akoma..phgaine gia xoriakoula k grhgora na mas peis ta euxarista.. :laugh: :laugh: :laugh: filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..μου μυριζει φρεσκια μανουλα και μενα γιαμι γιαμι!!!! με το καλο κοπελαρα μου...και εγω θα συμφωνησω με την μαρινιω, δεν βγαινει γραμμουλα αν δεν ανιχτευτει η χοριακη με τιποτα...περιμενουμε τα ομορφα νεα σου!!! κοιταμε μονο μπροστα και οχι πισω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τα τεστ εγκυμοσυνης οποιοδηποτε και να κανεις σου γραφει επανω οτι οποιο και να ειναι το αποτελεσμα μετα απο το χρονικο περιθοριο που σου δινει ειναι ακυρο. αρα το οτι βγηκε καραθετικο μετα απο μια ωρα δε λεει τιποτα. βεβαια το οτι η γραμμουλα ηταν αχνη στην αρχη μπορει να σημαινει οτι εισαι εγκυος!!

καλυτερα να κανεις μια χοριακη!

σου ευχομαι να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα συντομα! :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου, κι εγώ πολύ πολύ αχνή γραμμή είχα στο self clear πέρυσι και τώρα έχω έναν παίδαρο 6,5 μηνών!Αυτό που δεν κατάλαβα είναι οι οριζόντιες γραμμές που λες :unsure: Κάθετες είναι στο τεστ.Αν είναι 2 είσαι έγκυος, αν είναι μία, δεν είσαι. Πάντως εσύ είσαι σίγουρα!Το ίδιο ποστ με σένα έγραφα κι εγώ πέρυσι και όλα τα κορίτσια πολύ σωστά με διαβεβαίωναν πως κι αχνή να είναι η γραμμή σημαίνει έγκυος. Το γράφουν και τα τεστ μέσα αυτό, αν διαβάσεις.Αχ!Το μυαλουδακι σου τώρα τρέχει με χίλια!Σε νιώθω!Ψυχραιμία!Αν σου έχει περισσέψει κανα τεστ ξανακάντο με πρωινά ούρα καλύτερα.Βέβαια η χοριακή σου θα σου επιβεβαιώσει αυτό που όλες μας ψιλιαζόμαστε!Σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ..ΑΛΛΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ..ΑΛΛΑ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΗ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ..ΦΙΛΙΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες τώρα! :( Πώς γίνεται ρε γαμώτο αυτό;τελικά αυτό το σελφ κλιαρ το έχω σιχτιρίσει πολλές φορές, αφού κι εμένα την αχνή γραμμή την έδειξε τουλάχιστο δυο εβδομάδες μετά τη σύλληψη.5 μέρες σου λέει μετά!Συγγνωμη βρε Ελευθερία μου αν σε πήρα στο λαιμό μου!Συνέχισε τις προσπάθειες, είσαι σε πολύ καλό δρόμο!Εξάλλου, εγώ 1 χρόνο και 2 μήνες προσπαθούσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΑΤΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ..ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 4-5 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ...ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ Κ ΠΙΘΑΝΟΛΟΓΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ.Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ..ΜΠΕΡΔΕΜΑ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΠΥΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ....ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΑΠΕΒΑΛΛΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ..ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ..ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Η ΧΟΡΙΑΚΗ.Κ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...