Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΚΟΠΕΣ....ΠΩΣ...ΠΟΥ....ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?


MITSI2

Recommended Posts

κοριτσια δεν ηξερα οτι σε αυτα τα συγκροτηματα ειναι ολα πληρωμενα..

νομιζα οτι μεσα στην τιμη αυτη ειναι το δωματιο σιγουρα το πρωινο αντε και το μεσημεριανο οχι ολα οσα παιρνεις απο κει και περα.......

ενδιαφερον!

joanaki μου ευχαριστω αλλα εγω τουλαχιστον για φετος δεν ενδιαφερομαι

αν και οσα περιεγραψες απο την τιμη μεχρι οτι ειχε κηπο και 5 λεπτα απο θαλασσα ειναι ακριβως οτι ψαχνω... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσι μου ελα χανια! φοβερα ξενοδοχεια για ολα τα βαλαντια, καταπληκτικες παραλιες, καλη προσφορα η ανεκ αν θες να παρεις αμαξι, διαφορετικα με αεροπλανο σε μιση ωριτσα. και εχουμε και καλο νοσοκομειο (χτυπα ξυλο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

κοριτσια δεν ηξερα οτι σε αυτα τα συγκροτηματα ειναι ολα πληρωμενα..

νομιζα οτι μεσα στην τιμη αυτη ειναι το δωματιο σιγουρα το πρωινο αντε και το μεσημεριανο οχι ολα οσα παιρνεις απο κει και περα.......

ενδιαφερον!

quote]

εξαρταται το ξενοδοχειο. πρωινο και ενα γευμα ειναι ημιδιατροφη. τωρα για το all inclusive θελει λιγο προσοχη. καποια ξενοδοχεια εννοουν οντως ΟΛΑ πληρωμενα. καποια αλλα εννοουν δωρεαν τα τοπικα ποτα, συγκεκριμενα οινοπνευματωδη και αναψυκτικα τυπου κολα, πορτοκαλαδα κτλ και τα επωνυμα τα πληρωνεις. καποια αλλα εχουν και τα δυο! εχω παει σε ξενοδοχειο που οι τουριστες με το κιτρινο βραχιολακι πληρωναν για τα επωνυμα και αυτο με το μαυρο οχι!! ειχε να κανει με το σε τι δωματια εμεναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυπαρίσσι Λακωνίας!!!

Έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα και πουθενά δε μου αρέσει όσο εκεί. Παρατάς το αυτοκίνητο και όλα τα κάνεις με τα πόδια. Φαγητό (τέλειες τιμές!!)-ξενοδοχείο-θάλασσα(πεντακάθαρη!!!). Όπως καταλαβαίνεις είναι ιδανικό για οικογένεια...

Δες και εδώ http://www.kyparissilakonias.gr/Site.htm

Εγώ το λατρεύω, παρόλο που δεν έχω παιδί !!!! Έχω πάει 3-4 φορές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

κοριτσια δεν ηξερα οτι σε αυτα τα συγκροτηματα ειναι ολα πληρωμενα..

νομιζα οτι μεσα στην τιμη αυτη ειναι το δωματιο σιγουρα το πρωινο αντε και το μεσημεριανο οχι ολα οσα παιρνεις απο κει και περα.......

ενδιαφερον!

joanaki μου ευχαριστω αλλα εγω τουλαχιστον για φετος δεν ενδιαφερομαι

αν και οσα περιεγραψες απο την τιμη μεχρι οτι ειχε κηπο και 5 λεπτα απο θαλασσα ειναι ακριβως οτι ψαχνω... :(

ολα ειναι μεσα στη τιμη..αφου οταν φυγαμε και πηγαμε αλλου η μικρη μου απο συνηθεια..πηγε σε ενα μηχανημα εβαλε το ποτηρι για γρανιτα..και δεν εβγαζε..παρα μονο με κερμα και της κακοφανηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίτση καλησπέρα,

δεν ξέρω τι σου απάντησαν τα άλλα κορίτσια, γιατί δεν διάβασα, αλλά από την περίγραφή σου και μόνο θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα Ερέτρια!!!

Και η φοινικούντα είναι πολύ ωραίο μέρος, έχω πάει, αλλά πέφτει μακριά.

Λοιπόν Ερέτρια έχουμε εξοχικό και διαπίστωσα πόσο καταπληκτικό μέρος είναι για οικογένεια. Τα έχει όλα και νησί και πρόσβαση σε οτιδήποτε χρειαστείς. Είναι μόνο 1,5 ώρα από Αθήνα, με νορμάλ ταχύτητα γιατί κι εμείς ζαλιζόμαστε και κάνουμε εμετό, και υπάρχουν πολλά και καλά ενοικιαζόμενα δωμάτια όπου η αμμώδης παραλία είναι 3'' με τα πόδια!!!

Είσαι μόλις 20΄΄μακριά από το νοσοκομείο της Χαλκίδας, και μέσα στην Ερέτρια βρήσκεις ότι θελήσεις, από φαρμακεία, βρεφικά προϊόντα, ιατρεία, και οτιδήποτε χρειάζεται ένα παιδί...αλλά κι ένας μεγάλος!!! ;)

Εμείς πάντως εκεί θα βγάλουμε το καλοκαιράκι μας!!!! :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ολα ειναι μεσα στη τιμη..αφου οταν φυγαμε και πηγαμε αλλου η μικρη μου απο συνηθεια..πηγε σε ενα μηχανημα εβαλε το ποτηρι για γρανιτα..και δεν εβγαζε..παρα μονο με κερμα και της κακοφανηκε!!!

χαχα καλο!!!!!!εμ λογικο το παιδι μπερδευτηκε!!!! :lol::lol:

mirlitsa έγραψε:Μίτση καλησπέρα,

δεν ξέρω τι σου απάντησαν τα άλλα κορίτσια, γιατί δεν διάβασα, αλλά από την περίγραφή σου και μόνο θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα Ερέτρια!!!

Και η φοινικούντα είναι πολύ ωραίο μέρος, έχω πάει, αλλά πέφτει μακριά.

Λοιπόν Ερέτρια έχουμε εξοχικό και διαπίστωσα πόσο καταπληκτικό μέρος είναι για οικογένεια. Τα έχει όλα και νησί και πρόσβαση σε οτιδήποτε χρειαστείς. Είναι μόνο 1,5 ώρα από Αθήνα, με νορμάλ ταχύτητα γιατί κι εμείς ζαλιζόμαστε και κάνουμε εμετό, και υπάρχουν πολλά και καλά ενοικιαζόμενα δωμάτια όπου η αμμώδης παραλία είναι 3'' με τα πόδια!!!

Είσαι μόλις 20΄΄μακριά από το νοσοκομείο της Χαλκίδας, και μέσα στην Ερέτρια βρήσκεις ότι θελήσεις, από φαρμακεία, βρεφικά προϊόντα, ιατρεία, και οτιδήποτε χρειάζεται ένα παιδί...αλλά κι ένας μεγάλος!!!

Εμείς πάντως εκεί θα βγάλουμε το καλοκαιράκι μας!!!!

να σου πω την αληθεια την ειχα στα υποψη μου για ολους τους λογους που ανεφερες..

και ειχα αρχισει και σκεφτομουνα και εψαχνα και στο internet για καταλυμα αλλα μετα μου ειπαν οτι τα νερα της δεν θεωρουνται καθαρα και καλυτερα να μην παω εκει με το μωρο και προβληματιστικα...

σε ευχαριστω παντως για τις πληροφοριες!!!

ξερει καμμια κοπελα για Αγια Αννα στην ευβοια ή Αγιο Γεωργιο????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑ επαθα πλακα με το Grecotel σου!!!! :ohmy: Ετσι μουρχετε να μην παμε διακοπες με το σκαφος φετος θα πω του αντρα μου για εκει!Να παιξει και το παιδι! :woohoo: Αχχχχ...ειναι τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...