Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΑΠΟ ΣΥΛΛΟΓΟ


miou30

Recommended Posts

ΒΑΠΤΙΖΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟ Η' ΙΔΡΥΜΑ (ΠΧ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DΟWN) ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ, ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα από το Κέντρο ειδικών ατόμων "Η Χαρά" στην Παλλήνη. Εξαιρετική δουλειά, φοβεροί άνρωποι και πάνω από όλα έχουν ανάγκη τα χρήματα. Το χαμόγελο του παιδιού έχει πόρους...

www.kea-hara.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Εγώ πήρα από το Κέντρο ειδικών ατόμων "Η Χαρά" στην Παλλήνη. Εξαιρετική δουλειά, φοβεροί άνρωποι και πάνω από όλα έχουν ανάγκη τα χρήματα. Το χαμόγελο του παιδιού έχει πόρους...

www.kea-hara.gr

Τα σχεδια ειναι αυτα που βλεπουμε στο site;

Φτιαχνουν και προσκλητηρια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου φτιάχνουν ό,τι θες. Αν έχεις δει κάτι που σου αρέσει, σου το κάνουν. Σου λένε το κόστος και από εκεί και πέρα κάνεις εσύ μια επιπλέον δωρεά στο ίδρυμα, όσο εσύ θες. Δηλαδή δεν βάζουν κέρδος στην μπομπονιέρα, αλλά το αφήνουν πάνω σου...

Εγώ τους είπα τι ήθελα και το έκαναν όπως ακριβώς το ζήτησα. Έχουν και προσκλητήρια αλλά δεν τα πήρα από εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...