Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κανένα ευχαριστώ θα ακούσουμε


dreamgirl

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας κι απο μενα. Ειναι σχετικα καινουρια κι εγω... μολις πρωτος μηνας προσπαθειας. Παντρευομαστε τον ιουνιο... και ειπαμε να χαλαρωσουμε απο τωρα.... ;);) Ηθελα απλα να πω στα κοριτσια που προσπαθουν καιρο... οτι τις καταλαβαινω απολυτα και συμμεριζομαι τις αγωνιες τους μιας κι εγω εχω αγχος πριν ακομα ξεκινησω. Ολοι λεμε οχι αγχος αλλα τελικα στην πραξη κοριτσια ποσο ευκολο μπορει να ειναι?? :blink::blink::blink: Καλο κουραγιο σε ολες, ελπιδα,πιστη,επιμονη κι υπομονη... και με το καλο να μας βρει ολες συντομα η ευλογια αυτη που τοσο περιμενουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI NEFELI έγραψε:

Καλέ σίγουρα θα έρθει!!!!!!

Στον δρόμο είναι, αλλά λόγω πολλών παραδόσεων αργεί το βρωμόπουλο!!! χαχαχαχα

Χαλάρωσε κοριτσάκι μου γιατί ο το μόνο σίγουρο είναι πως θα έρθει!! Μην απογοητεύεσαι!!! follow your dream!

με καλυψε απολυτα!!πιστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς πέρα από τις προσπάθειες έχετε πάει στο γιατρό για εξετάσεις;αναρωτιέμαι μήπως πρέπει να κάνουμε προγεννητικό έλεγχο και εμείς και ο σύζυγος για να ξέρουμε που πατάμε και αν είναι κάτι να διορθώσουμε ώστε να μην χάνεται πολυτιμος χρόνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα ο γιατρος μου που τον ρωτησα για προγεννητικο... ειπε πρωτα θα μεινω εγκυος και μετα βλεπουμε. Μαλλον καθαρα για να μη μας φαει το αγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...