Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κανένα ευχαριστώ θα ακούσουμε


dreamgirl

Recommended Posts

Όχι ακόμα καλά θα ήταν απλά λέω θα έρθει και σε μας ο πελαργός για να ακούσουμε τα ευχάριστα γιατί σε μένα ακόμα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου dreamgirl!!! και εγω τον πελαργο παρακαλουσα και μου εκανε το δυσκολο!!!! μολις ειπα οτι δεν τον ξερω τον κυριο και σταματησα να τον παρακαλαω και να του δινω σημασια,σχεδον ξεχασα οτι υπαρχει, τοτε λοιπον ειδα τις 2 γραμμουλες του τεστ! ετσι να κανεις και εσυ! εγω 2 χρονια,καθε μηνα ημουνα με το αγχος,να κανω ερωτα τις γονιμες,να κανω τεστ ωορηξιας,να εχω τα ποδια ψηλα,να μετραω τη θερμοκρασια,με μια ωρα καθυστερησης να τρεχω για τεστ, και τελικα τι εγινε?? μια τρυπα στο νερο!!! ετσι λοιπον τον δεκεμβρη ειπα τελος...δεν υπαρχουν ουτε παιδια ουτε σκυλια ουτε τεστ ουτε γονιμες!!! και τον ιανουαριο επιασα παιδι. και μαλιστα με μια επαφη ολο το μηνα λογω υποχρεωσεων-ταξιδιων κτλ... ουτε καν το περιμενα!!! ειχα μπει σε σαουνα,ειχα βαλει αλυσιδες σε αμαξι λογω χιονιου,ειχα κανει και τι δεν ειχα κανει!!! οποτε ξεχασε τον τον πελαργο και να δεις ποσο ευκολο ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα υπαρχει πιστη κοριτσακι μου ολα γινονται φαντασου παντρευτηκα τον ιουνιο του 2007 και προσπαθουσαμε απο τον μαη του 2007...για εξι μηνες δεν πολυεδωσα σημασια λεω τυχαιο θα ειναι...μετα αποφασισα να παω στον γιατρο ο οποιος ηταν μεγαλη μαλαγανα με ειχε εμενα υσηχη και ηρεμη και αποφασισε να ριξει το ολο"φταιξιμο"στον αντρα μου τον οποιο και ταραξε στις εξετασεις μικροβιολογικες και σπερματος και τον ταραζει στις αντιβιωσεις...ε ναι ειχε κατι ψιλο αλλα οχι και να τον γεμισει φαρμακα...ασε που η ψυχολογια του ειχε πεσει στα ταρταρα καναμε και μια αποτυχημενη σπερματεγχυση και εδεσε το γλυκο...ολη αυτη η ταλεπωρια κρατησε μεχρι και τον νοεμβρη του 2009 οπου και αποφασιζω να αλλαξω γιατρο...ο οποιος μας δινει νεες προοπτικες ελπιδες...του σταματαει τις αντιβιωσεις(χαρα που την πηρε)και αρχιζει να ασχολειτε μαζι μου δινοντας μου απλα φολλικο οξυ και τον φεβρουαριο του 2010 κανουμε την δευτερη σπερ/χυση σωστα και επυτυχιμενα αυτην τη φορα... καταλαβαινεις λοιπον πως μολις αλλαξε η ψυχολογια μας αλλαξε και η τυχη μας....οποτε και εσυ χαμογελα και ολα θα ερθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ σίγουρα θα έρθει!!!!!!

Στον δρόμο είναι, αλλά λόγω πολλών παραδόσεων αργεί το βρωμόπουλο!!! χαχαχαχα

Χαλάρωσε κοριτσάκι μου γιατί ο το μόνο σίγουρο είναι πως θα έρθει!! Μην απογοητεύεσαι!!! follow your dream!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ κορίτσια σκέφτομαι αυτό το μήνα να ξεκινήσω τις προσπάθειες.Ποιες είναι οι γόνιμες άραγε μέρες; Είναι αλήθεια ότι σε ένα κύκλο μπορεί να έχεις βγάλει παραπάνω από ένα ωάριο μέσα στον ίδιο μήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΛΟΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΟΥΝ ΟΠΟΤΕ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΕΞ ΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ...Η ΦΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ...ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ ήσουν πολύ κατατοπιστική.Και εγώ πιστεύω ότι όλος ο μήνας μπορεί να είναι γόνιμος τίποτα δεν είναι στάνταρ και δεδομένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! Κ εγω καινουρια ειμαι, αν και εμπενα πολυ συχνα κ παρακολουθουσα τισ συζητησεις σας!! Κ εγω dreamgirl, τον πελαργο περιμενω εδω και εναν χρονο, αλλα ακομα.....περιμενω....

Δεν μπορει, καποια στιγμη θα μας την κανει κ εμας την παραδωση!!! Κουραγιο,υπομονη,επιμονη κ οχι αγχος!!! (τα λεω για να τα ακουω κ εγω!!) :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω να σας φέρω γούρι,και τύχη σαν καινούρια που είμαι.Πάντως πιστεύω ότι πρέπει να μάθουμε να ακροαζόμαστε τον εαυτό μας και να κάνουμε αυτό που νιώθουμε. όταν αισθάνεσαι ότι έχει ερωτική επιθυμία ίσως τότε θα πρέπει να κάνεις προσπάθεια και ίσως είναι οι γόνιμες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω μαζι σου marianiki. Μετα απο τοσο καιρο αυτο εχω καταλαβει.Μακαρι μεσα σε αυτο το ετος να μεινουμε ολες εγκυουλες οσες προσπαθουμε. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξάλλου έχει προχωρήσει τόσο ιατρική επιστήμη σε αυτά τα θέματα που το μόνο που δεν γίνεται είναι ο άντρας να γεννήσει μωρό.Γι αυτό να μην το βάζουμε κάτω είτε έτσι είτε γιουβέτσι θά γίνει κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...