Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω μπερδευτει! Βοηθεια!


Myrella

Recommended Posts

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!ΜΗΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΠΤΕΣΕ...ΤΖΑΜΠΑ ΑΓΧΩΝΕΣΕ!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααα!!!!!μεσα απο την καρδια μου ευχομαι ενα υγιες μωρακι και μια ευτυχισμενη μαμα......και για να μην ξεχναμε και τον μπαμπα, να τους χαιρεται με υγεια και τους δυο!!!! μην αγχωνεσαι για τιποτα...ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,

Έκανα χοριακη χτες οντως, βγηκε θετικη, κ αυριο θα παω ξανα να κανω.

Εχω ενα αγχος!!!

Πηρα σημερα κ βιβλιο για την εγκυμοσυνη (η βιβλος της εγκυμοσυνης) κ γενικα αρχιζω να το συνειδητοποιω σιγα σιγα κ να μου αρεσει!!

Αυριο θα σας πω κ τι εγινε!

αχ να εχει διπλασιαστειιιιιιι!!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

Πενταπλασιαστηκε!!!

Πηγα σημερα στη γιατρο κ μου εγραψε ενα κατεβατο εξετασεις να κανω! Σουρωτηρι εγινα πια!

Παντος η μικροβιολογος μου εσπασε λιγο τα νευρα, γιατι ολο λεει οτι η χοριακη ειναι χαμηλη κ με αγχωνει!

502 ειναι ρε παιδια... ξερει κανεις να ειναι χαμηλη για 4-5 βδομαδα? Η γυναικολογος καλη τη βρηκε! Ειπε οτι θα κανω πρωτο υπερυχο 15 Μαιου. πως θα περασει ο καιρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ θέλω να πιστεύω ότι ισχύει το πρώτο τεστ το θετικό και να σου ευχηθώ να είσαι έγκυος.Πάντως συνήθως όταν είναι θετικό δεν υπάρχει λάθος.όπως και να χει μίλησε με το γυναικολόγο σου αυτος θα σου πει καλύτερα.Έχεις συμπτώματα περίεργα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...