Μετάβαση σε περιεχόμενο

ATTIKO Νοσοκομείο


Recommended Posts

να σας πω κοριτσια πως τον λενε δεν ξερω

αλλα θα μαθω και θα επανελθω

γιατι κι αυτη ειχε εναν και τον αλλαξε

οποτε μεσα στη μερα περιμενετε νεα μου!!

το μονο που θα σας πω ειναι οτι κοντεψε να μεινει στειρα :angry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμαθα στο πι και φι και σας γραφω οτι ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ειναι ο κύριος ΠΑΤ...ΡΑΣ(μην θεωρηθει οτι κανουμε δυφημιση)που συνεβει το περιστατικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθεμο πότε ήταν η ΠΗΤ σου;

Κατά τ΄άλλα ευχομαι σύντομα να έχεις κοντά το μωράκι σου.Να σου ζήσει!

Πάντως τέτοιοι γιατροί θέλουν αφαίρεση άδειας.Ο Θεός να μας φυλάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθεμο ,σε πια βδομαδα γεννησες????

ουαν η εγκυμοσυνη δεν εχει καποιο κινδυνο προωροτητας,δεν κανουν κορτιζονη!!!μονο σε εγκυμοσυνες υψηλου κινδυνου!!!!

ευχομαι να πανε ολα καλα και να τον παρεις γερο και δυνατο!!!!και εγω στο αττικο γεννησα 2008 και εκει θα ξαναγεννησω ,γιατρος μου ειναι ο χρελιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SUGNWMH POU EPEMVAINW STH SUZHTHSH SAS ALLA MOLIS ME SWSATE! EIXA AKOUSEI TA KALUTERA GIA TON PATS... STO ATTIKO K TH DEUTERA 8A PHGAINE NA TON VRW!KALA MILAME,EPA8A PLAKA!MA TOSO M@@@@@S! KANEI APO OTI KSERW K TIS EKSWSWMATIKES STO ATTIKO. NA EISTE KALA POU KANETE K TETOIES SUZHTHSEIS K GLITWNOUME K EMEIS K TA MWRAKIA MAS! PANTWS TO ATTIKO SA NOSOKOMEIO EINAI XLIDH!KALUTERO K APO TO IASW! AN 8ELETE ALLO KALO GIATRO EKEI EINAI O XRELIAS!APLA EGW ELEGA NA MH PAW SE AUTON GIATI TON GNWRIZW PROSWPIKA LOGO OTI YPHRKSA NOSHLEUTRIA STO ATTIKO K NTREPOMOUN ALLA TWRA ME XILIA STO XRELIA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsoni έγραψε:

χρυσανθεμο πότε ήταν η ΠΗΤ σου;

Κατά τ΄άλλα ευχομαι σύντομα να έχεις κοντά το μωράκι σου.Να σου ζήσει!

Πάντως τέτοιοι γιατροί θέλουν αφαίρεση άδειας.Ο Θεός να μας φυλάει.

16 septemvriou....mou peire to paidi stis 24 aygoustou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

χρυσανθεμο ,σε πια βδομαδα γεννησες????

ουαν η εγκυμοσυνη δεν εχει καποιο κινδυνο προωροτητας,δεν κανουν κορτιζονη!!!μονο σε εγκυμοσυνες υψηλου κινδυνου!!!!

ευχομαι να πανε ολα καλα και να τον παρεις γερο και δυνατο!!!!και εγω στο αττικο γεννησα 2008 και εκει θα ξαναγεννησω ,γιατρος μου ειναι ο χρελιας.

h egkimosini mou thewrito ipsilou kivdinou giati eixa piesi kai zaxaro kai ekana eneseis insoulinis prwi bradi......me afise na paw stin 38 vdomada na gennhsw eprepe na mou kanei eneseis kortizonis ston 7 kai na mou to parei to paidi....alloi gunaikologoi toylaxiston ayto lene... o xrelias e?ton exw xanaakousei lene oti einai poly kalos......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aman ... EYXARISTW xrisanthemo pou hrthes toso grigora na mas peis ... egw exw ton patsoura kai elpizw exw akoma xrono na ton allaksw! Emai stin 27 evdomada...

kai egw ksekinisa na niothw ligo arnitiki pros ton patsoura. To proigoumeno Savatto ekana emoragia kai ton pira tilefono na ton rwtisw. Mou eipe na xalarwsw kai perimenw. Meta 2 wres ontos stamatise alla eixa akoma stagones kai ton pira ksana. Mou eipe na paw se nosokomio, to opoio ekana , kai mou eipa "Tha milame meta". Ton peira tilefono meta kai then to sikose oute me pire meta ... Kai me ola auta pou ematha apo tin xrisanthemo tin na pw .... einai i ora gia na ton allaksw !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του Χρελια 2107702801

παντως το θεμα γυναικολογος και παιδιατρος ,ειναι πολυ προσωπικο και ιδιαιτερο για καθε ανθρωπο.πρεπει να ταιριαξεις και φυσικα να υπαρχει η απαιτουμενη διαθεση και εμπειρια εκ μερους του γιατρου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

του Χρελια 2107702801

παντως το θεμα γυναικολογος και παιδιατρος ,ειναι πολυ προσωπικο και ιδιαιτερο για καθε ανθρωπο.πρεπει να ταιριαξεις και φυσικα να υπαρχει η απαιτουμενη διαθεση και εμπειρια εκ μερους του γιατρου!!!

Euxaristw! ... kai exeis dikio ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Μανούλες που γεννήσατε στο Αττικό,θέλω τα φώτα σας!! :D

Πείτε μου τι προσφέρουν στο νοσοκομείο για να ξέρω να ετοιμάσω την βαλίτσα μου σιγά σιγά και να μην πάρω ένα σωρό άχρηστα πράγματα! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1987 δεν έχω γεννήσει ακόμα αλλα επειδή δούλευα στη γυναικολογική-μαιευτική εκεί ξέρω.Πρέπει να πάρεις τα φορμάκια του,πετσέτες για σένα κ για το μωράκι,σαμπουάν κ για τους δυό σας,κρέμα για τα συγκαματα,σεντονάκια-κουβερτούλα του μωρού,τις πυτζάμες σου κ τις παντόφλες σου.Εν ολίγοις όλα! Με το καλό!!!

Άν επιτρέπεται ποιόν γιατρό έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Γειά σας κορίτσια! Ψάχνω το κινητό του κ. Σαλούμ Ιωάννη, γυναικολόγος στο Αττικόν. Είμαι στην 9η εβδομάδα και θέλω να τον βρω για να με παρακολουθεί. Αν γνωρίζει καποια από εσας τα στοιχεία του ας μου στείλει πμ.

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...