Μετάβαση σε περιεχόμενο

ATTIKO Νοσοκομείο


Recommended Posts

ΧΡΙΣΑΝΘΕΜΟ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ!ΟΤΑΝ ΑΔΕΙΑΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Κ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑΝ 16 ΜΕΡΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γέννησα κι εγώ την παρασκευή!! Γεννησα με φτ χωρίς εισκληρίδιο σε 4 ώρες!Ολα πήγαν καλά! Εμεινα πολύ ευχαριστημένη. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι όλη η κλινική ήταν γεμάτη και το προσωπικό έτρεχε σαν τρελό αλλά αυτό ήταν θέμα συγκιρίας.

Παρότι μεσολάβησε σκ οι παιδίατροι έρχοντακ συνέχεια να βλέπουν τα μωρά. Αμέσως μόλις βγήκα από την αίθουσα που με έραψαν μου έφεραν το μωρό και το είχα όλες τις ώρες! Μου έδειξαν αμέσως πως να θηλαδω και γενικά επέμεναν πολύ στο να μάθουμε να θηλάζουμε.

Πέρναγαν και καθάριζαν συχνά και το φαγητό ήταν πεντανόστιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια δεν καταλαβαινω γιατι οι γιατροι του αττικου δεν μπορουν να ξεγεννησουν ολα τα ατομα τους εκει κ πανε κ στα ιδιωτικα..με αλλα λογια η γιατρος μου ειναι στο Αττικο αλλα δεν ξερει αν θα γεννησω εκει...το πιθανοτερο ειναι να παω στο γαια....αχ κ φοβαμαι που ειναι καινουργιο...αν μου ελεγε καποιο αλλο θα ηταν αλλιως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου

με το καλο να υποδεχθεις το παιδακι σου

η κουμπαρα μου γεννησε στο Αττικο

εχω παει

ειναι αψογο πραγματικα

εαν κανω και 3ο με μεγαλη μου χαρα θα διαλεγα γιατρο για εκει

το μονο προβλημα το οποιο εμενα μου κακοφανηκε πολυ

και καλο ειναι να το πεις του γιατρου σου

ειναι οτι την επισκληρηδιο της την εκανε ειδικευομενος δεν την πετυχε 2 φορες

και την τρελανε στο τρυπημα

σου ευχομαι να εχεις μια τελεια γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

Εγω κοριτσια δεν καταλαβαινω γιατι οι γιατροι του αττικου δεν μπορουν να ξεγεννησουν ολα τα ατομα τους εκει κ πανε κ στα ιδιωτικα..με αλλα λογια η γιατρος μου ειναι στο Αττικο αλλα δεν ξερει αν θα γεννησω εκει...το πιθανοτερο ειναι να παω στο γαια....αχ κ φοβαμαι που ειναι καινουργιο...αν μου ελεγε καποιο αλλο θα ηταν αλλιως...

to gaia den einai idiotiko?kai giati na pas ekei?ektos ki an thes esi idiotiko..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker έγραψε:

γεια σου

με το καλο να υποδεχθεις το παιδακι σου

η κουμπαρα μου γεννησε στο Αττικο

εχω παει

ειναι αψογο πραγματικα

εαν κανω και 3ο με μεγαλη μου χαρα θα διαλεγα γιατρο για εκει

το μονο προβλημα το οποιο εμενα μου κακοφανηκε πολυ

και καλο ειναι να το πεις του γιατρου σου

ειναι οτι την επισκληρηδιο της την εκανε ειδικευομενος δεν την πετυχε 2 φορες

και την τρελανε στο τρυπημα

σου ευχομαι να εχεις μια τελεια γεννα

min mou les tetoia min mou les tetoia!!!elpizw na pesw se kalo anaisthisiologo!!! ti wraia mpoumpoukia einai ayta na sou zisoun!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τον χρελια μπορω να μαθω τον εχει η φιλη μου .Οσο αφορα οτι αν παθεις κατι σ εστελνουν σε δημσιο νοσοκομειο ειναι μυθος απλα αναγκαζεε να πας γιατι αν εισιαι σε ιδιωτικο και συμβει το οτιδηποτε θα θελεις μια περιουσια οποτε αναγκαζεσε .Τωα ραφαελτο θεωρω κουλο αυτο να σο λεει η γιατρος σου οτι υπαρχει πιθανοτητα να μην γεννησεις εκει απο τη στιγμγη πο ειναι απλα στο λεει γιατιστο ΓΑΙΑ σαν αμοιβη θα σου ζητησει απο 1700 και ανω ενω στο Αττικο δεν μπορει μια και ειναι δημοσιο αντε να σου πει κανενα 1000 .Λοιπον την επομενη φορα που θα πας πες της εγω θελεω να γεννησω στο Αττικο αν δνε θες πες το εχω βρει αλλο γιατρο !Το ΓΑΙΑ ειναι νεο καο μαλιστα το εδειξε και στην τηλεοραση στα μυστικα της εδεμ εκει γεννησε καικαλα η Ευα .Αλλα επειδη το Αττικο το εχω δει εμενε αν ητνα ο γιατρος μου θα πηγαινα αν και προτιμω να μην εχω αυτες τις ημερες το μωρο κονα θεωρω οτι η γυναιακ εχει ανγκη απο ξεκουραση αυτες τις λιγς ημερες αλλα αυτο ειναικαθαρρα προσωπικο θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω γεννησει στο αττικο πριν 2χρονια!!!ειναι πεντακαθαρο ,αυστηρο στις επισκεψεις(που στα ιδιωτικα αφηνουν 150 ατομα πανω απο την λεχωνα και το μωρο)και εχει και παιδιατρικη κλινικη με εντατικη για τυχον προβληματα!!!η τελεια επιλογη κατα την γνωμη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΣΤΙΣ 18/6/2008...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΜΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ, ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ/...ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΟΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ, ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ..

ΚΑ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΚΑΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ..

ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΑΝ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΤΙΚΟ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

GEORGIAST. ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ MAMMY, ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

για τον χρελια μπορω να μαθω τον εχει η φιλη μου .Οσο αφορα οτι αν παθεις κατι σ εστελνουν σε δημσιο νοσοκομειο ειναι μυθος απλα αναγκαζεε να πας γιατι αν εισιαι σε ιδιωτικο και συμβει το οτιδηποτε θα θελεις μια περιουσια οποτε αναγκαζεσε .Τωα ραφαελτο θεωρω κουλο αυτο να σο λεει η γιατρος σου οτι υπαρχει πιθανοτητα να μην γεννησεις εκει απο τη στιγμγη πο ειναι απλα στο λεει γιατιστο ΓΑΙΑ σαν αμοιβη θα σου ζητησει απο 1700 και ανω ενω στο Αττικο δεν μπορει μια και ειναι δημοσιο αντε να σου πει κανενα 1000 .Λοιπον την επομενη φορα που θα πας πες της εγω θελεω να γεννησω στο Αττικο αν δνε θες πες το εχω βρει αλλο γιατρο !Το ΓΑΙΑ ειναι νεο καο μαλιστα το εδειξε και στην τηλεοραση στα μυστικα της εδεμ εκει γεννησε καικαλα η Ευα .Αλλα επειδη το Αττικο το εχω δει εμενε αν ητνα ο γιατρος μου θα πηγαινα αν και προτιμω να μην εχω αυτες τις ημερες το μωρο κονα θεωρω οτι η γυναιακ εχει ανγκη απο ξεκουραση αυτες τις λιγς ημερες αλλα αυτο ειναικαθαρρα προσωπικο θεμα

bania nomizw oti kaneis kAPOIO lahtos..egw tha gennisw sto attiko kai o giatros mou mou zitise 2000e den exei simasia dimosio i idiotiko i tarifa toy giatrou poia einai?oso gia na ta exeis makria sou to mwro tis prwtes meres pisteyw oti einai lathos giati san vrefokomos pou eimai otan to mwro to exoun mesa stous thalamous kai pinasei siga min perimenoun oi maies esena gia na erthei i wra na sto dwsoun na to thilasis(distixws tou dinoun xeno gala!!!)kai ektos aytoy ama eisai kai apiri prepei na matheis na peripoiise to mwro sigoura otan paw sto spiti vreiskeis ta skoura...gnwmi mou etsi!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΟ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΣΤΟΝ ΥΙΟ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΓΑΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΑΜΕ ΜΕ ΕΞΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.

ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΣΠΙΤΙ..ΔΕΝ ΠΕΛΑΓΩΝΕΙΣ. ΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ..ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1500 (ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΥ). ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ..ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΣΚΩΛΗΚΟΕΙΔΙΤΙΔΑ ΤΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ..

ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ Η ΜΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ; ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΜ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...

ΑΣΧΕΤΟ, Ο ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΛΑ; ΧΑΘΗΚΑΜΕ...ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ..ΧΙ ΧΙ

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια θα συμφωνησω μαζι σας οσο αφορα το θεμα οτι οταν εχεις διπλα το μρο αναγκαστικα μπαινεις πολυ ιογρηγορα στο ρυθμο και εισια πιο βεβαιη οτι θα θηλασεις εγω μιλαω μονο απο αποψη ξεκουρασης και ηρεμιας 5 ημερων της μαμας .Δεν ξερω γα άλλα νοσοκομεια αλλα στιΙασω που γεννησα οταν ηθελες να θηλασεις η το ζηταγες και στο εφερναν η ακομα καλυτερα πηγαινες στο χωρο των μωρων χτυπαγες και τοθηλαζες εκει μαλιστα και η μια απο τις δυο κοπελες που μοιραζομασταν το ιδιο δωματιο επειδη ειχ επολυ γαλα το εκανε συνεχεια .Απο την άλλη θεωρω απαραδεκο ενας γιατρος δημοσιοτυ να παιρνει τα ιδια χρηματα με καποιον ιδιωτη επειδη του δημοσιο πληρωμετε μια χαρα και απο το κρατος παο την άλλη ναι αν εχει η καθε μια εμπιστοσυνη στο Χ γιατρο καιμπορει ας του δωσει οσα νοιζει εκεινη .Εγω βαινοντας απο το Ιασω καιπηαγινοτας στοσπιτι με καισαρικη και ολικη ναρκωση δνε μπορω να πω οτι κουραστηκα η ταλαιπωρηκα με το Σταυρο ισως επειδη ηταν πολυ ησυχος καιβεβαι επειδη δεν θηλασα κακα τα ψεματα αλλιως ειναινα του βαζις τομπιμπερο αυτοκαλιστα το κανει και ο πατερας αν ειναι η μαμα κουρασμενη αλαλ το στηθος κακα τα ψεματα κομματακι δυσκολο ε; κατερινακι εχω καιρο να ερθω σε επαφη με τη κοπελα αλλα θα βρ το τηλ . και θα μαθω μαλλον εκι ειναικαι σιγουρα θα ας βοηθησει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας μπερδεψε...η γιατρος μου ειναι επιστημονικος συνεργατης...κανει καποιους τοκετους εκει αλλα οχι ολους...απλα σκεφτομαι αν κατι παει στραβα στο γαια θα με προλαβουν ή θα βλεπω τα ραδικια αναποδα....κ το λεω γιατι εχουμε μια ιστορια με αυτη την εγκυμοσυνη...κ σκεφτομαι οτι στο αττικο εχει τοσους γιατρους θα ερθουν πανω απο εμενα ολοι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα γράψει παλι και δεν το εμφάνισε.

Γέννησα στο Αττικό τον Οκτώβριο τα διδυμάκια μου. Τον πρώτο μου γιο τον γέννησα στο Ιασώ. Όταν βγήκαμε χτυπούσα το κεφάλι μου για τα λεφτά που έδωσα στο Ιασώ.

έχω μόνο τα καλύτερα να πω. Ήμουν σε δίκλινο αλλά και σε 4κλινο να ήμουν δεν με πείραζε. Στο Ιασώ ήμουν σε 6κλινο και πλήρωσα μια περιουσία.

Για μονόκλινο ξέχασε το επειδή τα δίνουν σε εγχειρισμένες. Η μονάδα είναι γυναικολογική όχι μόνο μαιευτική.

Πλήρωσα 400ευρώ και δικαιούμουν και αποκλειστική. Έτσι τη νύχτα δεν έμεινε κανένας δικός μου. Είχα πραγματικά την καλύτερη προσοχή που θα μπορούσα να έχω.

Γιατροί περνούσαν συνέχεια. Γυναικολόγοι, αναισθησιολόγοι, παιδίατροι.

Εγώ χρειάστηκα δερματολόγο και έσκασαν μύτη 5 γιατροί.

Οι μαίες και οι νοσηλεύτριες έρχονταν αμέσως όταν τις καλούσα και δεν δέχτηκαν να πάρουν φακελάκι με τίποτα. Μόνο ένα κουτί με γλυκά πήραν και το άφησαν μπροστά να παρει όποιος ήθελε.

Όταν γένησα γενούσα μόνο εγώ (στο Ιασώ είχε έναν πίνακα, γενούσαμε 60 κοπέλες την ίδια ώρα) και ήταν όλοι οι γιατροί πάνω από το κεφάλι μου. Η επισκληρίδιος ήταν διαφορετική από την πρώτη φορά καθώς στην πρώτη ένιωθα από το στήθος και κάτω παράλυτη ενώ αυτή τη φορά είχα πλήρη συναίσθηση του σώματος μου, κουνούσα και τα πόδια μου απλά δεν πονούσα.

Τέλος να σου πω ότι είναι πάρα πολύ αυστηροί στο επισκεπτήριο. Όταν γένησα ήτν ακι η γρίπη των χοίρων και δεν άφηναν επισκέψεις. Αφήνουν μόνο έναν συνοδό. Όποιος ερχόταν τον αφήνανε λίγο, έμπαινε η μαία και τον έβγαζε όχι και πολύ ευγενικά έξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax!koritsia olo ta kalytera akouw gia ayto to nosokomeio...teleika prepei na eimai polu tyxeri pou dialexa na gennisw ekei...ante na sas erthei i wra na sas pw ki egw tin empeiria mou ews tote upomoni...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se ευχαριστώ για τις ευχές!!

Δεν πρόλαβα να κάνω επισκληρίδιο! Μπήκα στο νοσοκομείο με διαστολή 1 και λίγους πόνους στις 3 το πρωί. Με έβαλαν στον τοκογράφο μέχρι τις 4.30 και στις 7.05 γέννησα. Η διαστολή μου από 2-3 πήγε σχεδόν αμέσως σε 8 οπότε δεν είχε νόημα να κάνω. ασε που σε 20 λεπτά από 8 έγινε 10 και γέννησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα διάβασα και τις υπόλοιπες απαντησεις!! Εμένα το μωράκι μου το έφεραν μόλις πήγα στην ανάνηψη. Μια ώρα μετά την γέννα (έπαθα μια αιμορραγία λόγω κιρσών και μας πήρε λίγη ώρα να την σταματήσουν και να με ράψουν).

Αμέσως μου τον έδωσαν να θηλασω και μαζί μας πήγαν στο δωμάτιο! εκεί τον είχα όλη την ώρα. πέρα από τις δυο πρώτες νυχτες που έμεινε κάποιος δικός μου μαζί τις άλλες ήμουν μόνη. Μια χαρά τα πήγαμε και με βοήθησε πάρα πολύ που γύρισα σπίτι έχοντας μάθει ήδη στην ασφάλεια του νοσοκομείου να φροντίζω το μωρο και δεν φοβόμουν!

Σαφώς δεν ξεκουράστηκα αλλά έτσι κι αλλιώς ήταν τόση η χαρά μου που δεν ένιωθα την κούραση!

Οι παιδίατροι πενρούσαν συνέχεια παρότι μεσοαβούσε σκ. Οι κοπέλες για τον θηλασμό επίσης έρχονταν συνέχεια.

Σε μας επειδή η κλινική ήταν φίσκα και οι κοπέλες έτρεχαν σαν παλαβές (ήταν και σκ) το επισκεπτήριο δεν ήταν τόσο αυστηρό. Εμένα είχαν μαζευτεί όλοι (καμια 20αρια άτομα καθημερινα :blink: ) Βασιζόμουν πολύ στο αυστηρό επισκεπτήριο αλλά δεν μας έκατσε...Ομως το σάββατο που είχε μαζευτεί πολύς κόσομος στον διαδρόμο απόλα τα δωμάτια ήρθε σεκιουριτι και έληξαν το επισκεπτήριο μισή ώρα νωρίτερα!! Κατά τα άλλα όταν πήγαινε η ώρα λήξης πέρναγε ο σεκιούριτι και τους έδιωχνες όλους από τα δωμάτια εκτος του συνοδού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

αχ πόσο σας καταλαβαίνω για το Ιασώ.

και εγώ γέννησα το γιο μου εκει πριν από 1 χρόνο.

τι να πω;;;;;; :huh:

απαράδεκτες οι τιμές.....

πληρώσαμε τη γάζα για χρυσό....6500Ε και ακόμα δε μπορούμε να συνέλθουμε οικονομικά.

και γω θα ήθελα να ρωτησω για το Αττικό. ενδιαφέρομαι για 2ο παιδάκι αλλά δεμπορώ να ξαναπάω στο Ιασώ.

είπαμε με τον άντρα μου να βρούμε γιατρό σε δημόσιο για να το βάλουμε μπροστά.

θέλω πολύ να κάνω 2ο γιατί θέλω τα παιδιά μου να έχουν μικρή διαφορά ηλικίας και τον παρακαλάω τον άντρα μου. θέλει και εκείνος όμως κάνει πίσω λόγω οικονομικών. και εδώπου τα λέμε δεν έχει και πολύ άδικο.... :P:unsure::dry:

ενδιφέρομαι και εγώ για τον Χρέλια. έχω ακούσει πολύ καλά λόγια.

όποια ξέρει ας μας πειότι γνωρίζει. σας παρακαλώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερει καποια κοπελα να μου πει τι γινεται με τον γυναικολογο στο αττικον? δηλαδη οταν μεινεις εγκυος που σε παρακολουθει????εχουν ιατρειο εξω η πρεπει να πηγαινεις στο νοσοκομειο?????

και επισης θα μπορουσατε να μου συστησετε καποιο γιατρο γιατι με ενδιαφερει και εμενα οταν με το καλο φουσκωσει η κοιλιτσα μου να γεννησω στο αττικον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 1.5 ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ κ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΟΝ ΕΙΧΑ Κ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΣ ΜΑΙΕΣ ΓΙΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΟ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΗΛΩ ΠΜ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...