Μετάβαση σε περιεχόμενο

καροτσι μπαστουνι ή ομπρελα (τα πιο ελαφρια)


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια..

η μικρη μου ειναι 19 μηνων και μεχρι τωρα χρησιμοποιουσαμε το καροτσι που ειχαμε απο τοτε που γεννηθηκε

http://www.chicco.gr/index.php?page=sho ... Itemid=130

ειναι σχετικα ελαφρυ...

μου ειπε προχτες η πεθερα μου οτι τωρα μπορουμε να παρουμε τα πιο ελαφρια καροτσια, μπαστουνι :huh: ή ομπρελα :dry: καπως ετσι λεγονται οσο εψαχνα στο internet

εχετε καποιο να μου προτεινετε?

ειδα παλι ενα της chicco

http://www.chicco.gr/index.php?page=sho ... Itemid=240

το εχει καποια?

αυτο που διαβασα καπου και δεν ξερω να ισχυει ειναι οτι αυτα τ κοροτσια ειναι για συγκεκριμενα κιλα...

εμενα η μικρη μου ειναι ιδιαιτερα ανεπτυγμενη και ζυγιζει 15 κιλα τωρα....

κανει αραγε για μας? :blink:

εχετε να μου προτεινετε κατι? :)

θεωρειτε ειναι υπερβολη μια τετοια αγορα? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Το συγκεκριμενο μου το φεραν δωρο!

Το ανοιξα για να το δω κ δεν το ξαναμαζεψα!Την βαζω μεσα κ κυκλοφορω μεσα στο σπιτι!!! :P

Ειναι παναλαφρο κ ανθεκτικο(προς το παρον!)Εχω κ 2 σκαλοπατια...

Νομιζω πως θα σε βολεψει πολυ ενα καροτσι αυτου του τυπου!

Με μισο χερι το σηκωνεις!Ασε που μπορεις να το εχεις μονιμα στο αυτοκινητο κ να ξενοιασεις!Οσο ελαφρυ κ αν ειναι το κανονικο σου καροτσι...Δεν συγκρινεται!

2 αρνητικα βρισκω.1-δεν ξαπλωνει τελειως(εχει 2 θεσεις μονο)

κ 2-δεν αρκει αυτο το πανακι-τεντακι για τον ηλιο.. :dry:

Εχει κ σε αλλες εταιρειες πολυ καλυτερα αλλα κ πιο ακριβα!(αν δεν κανω λαθος αυτο εχει 100ε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΙΤΣΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ!

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!

ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 55 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗ!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi μου καλημέρα...Εμένα η κορούλα μου είναι 1 έτους και πήραμε ένα παρόμοιο καρότσι της Maclaren..Πήγα και τα είδα όλα από κοντά...

Αν και όλα είναι πανάλαφρα και εύκολα στη χρήση και φυσικά μικρότερα σε όγκο, το συγκεκριμένο της Chicco είναι το πιο βαρύ...Ζυγίζει 7 κιλά και να σου πω την αλήθεια μου φάνηκε "ψιλοψεύτικο". Κι εγώ γι'αυτό πήγαινα, αλλά τελικά πήρα της Maclaren. ήταν βέβαια πολύ πιο ακριβό στα 250 ευρώ, αλλά μου άρεσε περισσότερο σαν καρότσι...Πολύ καλό ήταν και της Inglesina..

Πάντως θα συμφωνήω με την Αναστασία. Η πλάτη δεν πέφτει τελείως σε κανένα και η τέντα δεν καλύπτει από τον ήλιο...Βέβαια μπορείς να βάλεις ομπρελίτσα..

Εμένα πάντως το ελαφρύ καρότσι που έλυσε τα χέρια..Είναι πούπουλο..Είμαι υπέρ-ευχαριστημένη...Δεν γνωρίζω αν υπάρχει πρόβλημα τα κιλά της κορούλας σου, αλλά το θεωρώ απίθανο...Το πολύ πολύ την παίρνεις μαζί για να δοκιμάσει το νέο της καρότσι...

Καλές αγορές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου ευχαριστω για τις απαντησεις σας..

Anastacia εκει που εγραψες για τα σκαλοπατι με κερδισες :silly: ;)

χαχα

εχω 6 με 7 σκαλοπατια για να βγουμε εξω απο το σπιτι και μου κοβετε η μεση με το καροτσι...

να σε ρωτησω αυτο με τα κιλα που εγραψα ξερεις αν ειναι αληθεια?

βασικα γιωργια κανει απο οτι ειδα στο site του λητω 63 ευρω

και ειναι σχετικα απο τα πιο οικονομικα που ειδα στο ιντερτνετ

και αυτο ειναι κατι που με ενδιαφερει :silly: να μην το πληρωσω οσο το κανονικο που ειχα αγορασει :blink:;)

αλλα αυτο που εγραψε η Anastacia οτι δεν ξαπλωνει μεχρι κατω με προβληματισε γιατι το καλοκαιρακι θες να κοιμιζεις και εξω το παιδι να πινεις και εσυ κανα ποτακι σε καμμια πλατεια χαχα

εχει καποια κοπελα να μας προτεινει και κανα αλλο???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσι :laugh: :laugh:

στο βιβλιαρακι δεν εγραφε τπτ!νομιζω ομως πως ειναι μεχρι 3 ετων οποτε δεν τιθεται τετοιο θεμα!αν θελεις ρωτα οταν πας να το παρεις! ;)

Δλδ κοριτσια κανω λαθος στην τιμη!!

Τοσο το ειδα στο τζαμπο! Μηπως εχει κ καποιο παρομοιο καλυτερο η κικο?!!!

Τελεια!!!

Γτ τωρα μπορω να ΜΗΝ λυπηθω τα λεφτα του κ να παω να αγορασω κανενα αλλο πιο τελειο κ ΦΟΥΞΙΑ! :laugh: :P

Περιμενω κ εγω μηπως καμια ξερει κανενα που να ξαπλωνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 ευχαριστω και σενα για την απαντηση..:)

εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα maclaren αλλα ειναι γενικα ακριβα..

θα κοιταξω τα αλλα που εγραψες..

δηλ απ΄τι καταλαβα σε κανενα αυτου του ειδους δεν πεφτει η πλατη ε??μμμμ!!!

Anastacia σε 2 site που τα βρηκα περιπου τοσο ηταν η τιμη..οποτε πας για φουξια χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsaki νομίζω ότι σε κανένα δεν πέφτει εντελώς η πλάτη...Στα inglesina έπεφτε πιο πολύ απ'όλα, αλλά όχι εντελώς κάτω...

Πάντως εμένα και αυτή η θέση μου φαίνεται άνετη για να ξαπλώνει το μωρό...Η δικιά μου που γενικά δεν κοιμάται πλέον σε καρότσι, όταν της το κατέβασα μια φορά στην τελευταία θέση, είχε αράξει και το απολάμβανε...Νομίζω είναι εντάξει..Εξάλλου, αυτά τα καροτσάκια είναι χαμηλά, οπότε η πλατούλα πέφτει κι αυτή χαμηλά, αλλά όχι εντελώς..Νομίζω Mitsi μου ότι το Inglesina έχει γύρω στα 150 ευρώ..Ψαξ'το πάντως όσο μπορείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι αυτό είναι το Inglesina που σου έλεγα...Αυτό ζυγίζει 6 κιλα, είναι επίσης πολύ ελαφρύ, η πλάτη του πέφτει πιο πολύ από όλα τα άλλα και έχει και ποδόσακο...

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... d=1437407#

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΨΕΥΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!

ΑΝ ΠΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ MAC LAREN 250€ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!

ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 καλα ε αυτο που πηρατε ειναι παρα πολυ ωραιο μου αρεσει πολυ...

αλλα ειναι πολλα τα λευτα... :(

και το αλλο μου αρεσε μπορω πω περισσοτερο απο της chicco..θα παω να το δω! σε ευχαριστω πολυ!!

γιωργια αν δεις κατι αλλο καλο ενημερωσε με...ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,

Εγώ έχω πάρει ένα τέτοιο της Chicco που η πλάτη ξαπλώνει τελείως κάτω και ο μικρός μπορεί να κοιμηθεί ξάπλα. Το πήρα πέρισυ 100E.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΕ 14 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΕΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΑΠΟ 14-30ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ! :P

ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ 40€!

ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ (CARELO) ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ!

ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 5 ΚΙΛΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΣ CHICCO, ΑΣΤΕ ΠΟΥ Η ΠΛΑΤΗ ΠΕΦΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!

ΓΙΑ ΑΝΤΟΧΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΚΟΜΑ, ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

gioupi ξερεις πιο μοντελο ειναι?

mairybaggelhs σε ευχαριστω για την πληροφορια

Δεν θυμάμαι το μοντέλο, το πήραμε όμως από τα Λητώ και είναι της chicco. ¨εβγαινε μόνο σε κόκκινο χρώμα, η πλάτη πέφτει τελείως και έκανε 100Ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioupi και γιωργια σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας..

τελικα κοριτσια η κουνιαδα μου-να ναι καλα με εχει βοηθησει πολυ-θα μου δωσει το καροτσι που ειχε στα παιδια της ενα της chicco σε πολυ κατασταση οποτε δεν θα παρω....χαχα!!γιουπι!!! :laugh: ;):P :woohoo: :silly: :lol::cheer:B) :laugh:

σας ευχαριστω ολες σας!! :):):kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Εμεις ειχαμε παρει πριν 3 χρονια απο τα mothercare ενα που εμοιαζε πολυ με τις maclaren απλα δεν ηταν... ηταν απο αυτα που φερνει κατ αποκλειστικοτιτα το mothercare.. το ειχαμε παρει 168 ευρω αν θυμαμαι καλα κ εχει βγει σκυλι... το χρησιμοποιω εδω κ 3 χρονια καθημερινα με τον μεγαλο μου γιο κ τωρα πλεον με τη μικρη..

το βασικο ειναι οτι ξαπλωνει εντελως οποτε μπορει το παιδι να κοιμηθει ανετα..

ριχτε μια ματια και εκει πριν αποφασισετε..

η φιλη μου σε αυτα τα χρονια εχει χαλασει ενα της chicco (που δεν ξαπλωνε κ εντελως) κ 2 φτηνα απο τα τζαμπο.. κ τωρα που περιμενει μωρακι βριζει που δεν πηρε εξαρχης κατι παρομοιο με το δικο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εντάξει!!!! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα 🙌🙌🙌 όπως είπε κ η @Girly μόνο με το βλέμμα και τσουπ!!!!! 😱😱 ρε αρχηγόπουλο συγχαρητηριαααααα!!!! Είσαι απλα καραεγκυος!!!! ❤️❤️❤️❤️ εσυ δν είσαι για χοριακη κατευθείαν για υπέρηχο και καρδούλα είσαι γ ν ακούσεις ❤️🙏🧿 μπράβο ρε κοριτσάρα μου μπράβο!!! Με το καλό ευχομαι! Όλα να πάνε τέλεια!!!!    εμενα τη Τετάρτη μ κλείσε ο γιατρός ραντεβού γ ν με ξαναδεί! 🙏🧿❤️ @Θέτις Κ. εσυ ποτέ έχεις υπέρηχο πάλι; @Naty you???   
    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
    • Γενικά ναι 26-29 μέρες. Μετά τη βιοχημική παρακολουθώ με τεστακια. Αυτός ο κύκλος ήταν πολύ περίεργος με πολυυυυ καθυστερημένη ωορρηξία κ κακή ωχρινικη φάση. Βέβαια πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο το ότι ήμουν άρρωστη αρχή του κύκλου με 39αρια κλπ.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...