Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Recommended Posts

αχ δεν το πιστευω ακομα και ενω πριν λιγες μερες εγραφα στο θελω να γινω μαμααααααα τωρα ειμαι στο αναγγελεια εγκυμοσηνηςςςς

πω πω πω τι να πω χτες πηγα στον γιατρο μου και το ειδα ναι ναι ναι φανηκε εκει στην οθονιτσαααααα μια ομορφη τελιτσαααααααααααααααααααααα

το μωρακι μου κλαμα εγωωωω και ο αντρας μου κοιταζε την οθονιτσααααααααααα

και ετσι ο γιαννακης μου με το καλο σε 8 μηνες περιπου θα εχει αδερφακι και το καλυτερο εκεινος θα γινεται 2 και για δωρο θα γυρναμε με το 4 μελος της οικογενειας μας

πω πω κλαιω απο χτες απο χαραααααααααα θελαμε πολυ να εχει ο μικρος μας ενα αδερφακι σε κοντινη ηλικια και να τα ευχαριστα

ευχομαι σε οσες περιμενουν γρηγορα να ακουσουν καλα νεα και να εχουν μια πολυ καλη εγκυμοσηνη σε οσες προσπαθουν απλα ηρεμια και να σκεφτονται θετικα αλλα να μην κολλλανε σε αυτην την σκεψη απλα να απολαυσουν τα παντα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει το τέταρτο μέλος της οικογένειας!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ..... ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ .... :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo rapanaki moy !!!!!!!!! teleia!!!! sygxaritiria!!!! na exeiw mia teleia egkymosyni kai mia akomi pio olokliromeni oikogeneia me to aderfaki!!!! teleia teleia ax polu xarika!!!! thimamai poso itheles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραπανακι μου συγχαρητηριαααααααα!!!πω πω χαρηκα παρα πολυ!!!με το καλο το νινακι σου κ να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! :):) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο !!!!!!!!!!!! κοριτσάκι μου :woohoo: :woohoo: συγχαρητήρια...

εύχομαι να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε 8 μήνες... ένα υγιέστατο μωράκι.... :):) να σαι πάντα ευτυχισμένη στην ζωή σου όπως τωρα.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...