Μετάβαση σε περιεχόμενο

CARE DIRECT


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΚΑΙ CD ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ !!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ.

Η ΜΟΝΗ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ , ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ Η ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΚΑΙ CD ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ !!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ.

Η ΜΟΝΗ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ , ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ Η ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΚΑΙ CD ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ !!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ.

Η ΜΟΝΗ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ , ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ Η ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

κορίτσια εχθές πήρα και εγώ το βαλιτσάκι της care direct. Μου φάνηκε πάρα πολύ ωραίο με πάρα πολλά ενημερωτικά βιβλιαράκια και πολλά δείγματα απο επώνυμες εταιρίες ....

Εγώ το συστήνω σε όσες κοπέλες είναι έγκυος και περιμένουν παιδάκι..

Τηλεφωνείστε 210 9287600. απανατάτε σε κάτι ερωτήσεις και αυτό είναι όλο....σε ένα μήνα το πολύ σας έρχεται δωρεάν το πακέτο αυτό απο τα ΕΛΤΑ:silly: :kiss:

φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εχθές πήρα και εγώ το βαλιτσάκι της care direct. Μου φάνηκε πάρα πολύ ωραίο με πάρα πολλά ενημερωτικά βιβλιαράκια και πολλά δείγματα απο επώνυμες εταιρίες ....

Εγώ το συστήνω σε όσες κοπέλες είναι έγκυος και περιμένουν παιδάκι..

Τηλεφωνείστε 210 9287600. απανατάτε σε κάτι ερωτήσεις και αυτό είναι όλο....σε ένα μήνα το πολύ σας έρχεται δωρεάν το πακέτο αυτό απο τα ΕΛΤΑ:silly: :kiss:

φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα και εγω τηλ την περασμενη εβδομαδα απαντησα σε καποιες ερωτησεις και μου ειπαν σε ενα μηνα περιπου θα μου στειλουν το βαλιτσακι.:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα και εγω τηλ την περασμενη εβδομαδα απαντησα σε καποιες ερωτησεις και μου ειπαν σε ενα μηνα περιπου θα μου στειλουν το βαλιτσακι.:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κατά τύχη είχα βάλει και εγώ την ίδια πρόταση σε άλλο θέμα.

Με την συγκεκριμένη εταιρεία, επειδή είχα πάρει ήδη το βαλιτσάκι πριν 2 χρόνια που γέννησα, δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τα διαφημιστικά ήταν μια χαρά, το βιβλιαράκι συνοπτικό και χρήσιμο. Απο εκεί και πέρα, η μόνη ενόχληση που είχα ήταν για κάτι εγκυκοπαίδιες, που εγώ επέτρεψα να έρθουν να μου δειγματίσουν, βλακεία μου, αλλά ευτυχώς δεν έπεσα στην παγίδα και τους έδιωξα ευγενικά.

Τα διαφιμιστικά φυλλάδια που στέλνουν, τα δείγματα κλπ. ότι θες κρατάς, ότι δεν θές, το πετάς.

Γνώμη μου, είμαστε αρκετά ώριμες για να κρίνουμε τί μας ενοχλεί και τί όχι.

Εμένα, τα περισσότερα διαφημιστικά-εκπτωτικά, με βόλεψαν πολύ.

Δεν είναι και λίγο, να έχεις έκπτωση 3 ευρώ στις πάνες, ή 1 ευρώ στο γάλα. Θα μου πείτε, αυτά θα με σώσουν?

Προσωπικά, δεν με σώζουν, αλλά απο τι στιγμή που είμαι ευχαριστημένη απο τα προιόντα, γιατί να μην εκμεταλλευτώ την έκπτωση?

΄Οσο για τους παιδικούς σταθμούς, δεν περιμένουν αυτές τις εταιρείες οι καλοθελητές. ΄Οντως βρίσκουν στοιχεία απο δήμους, ληξιαρχεία κλπ.

Στο κάτω κάτω, κάποια φυλλάδια κάτω απο την πόρτα είναι.

Αυτά για την ώρα...Θα τα ξαναπούμε...

΄Οσο για τους παιδικούς σταθμούς, αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κατά τύχη είχα βάλει και εγώ την ίδια πρόταση σε άλλο θέμα.

Με την συγκεκριμένη εταιρεία, επειδή είχα πάρει ήδη το βαλιτσάκι πριν 2 χρόνια που γέννησα, δεν είχα κανένα πρόβλημα. Τα διαφημιστικά ήταν μια χαρά, το βιβλιαράκι συνοπτικό και χρήσιμο. Απο εκεί και πέρα, η μόνη ενόχληση που είχα ήταν για κάτι εγκυκοπαίδιες, που εγώ επέτρεψα να έρθουν να μου δειγματίσουν, βλακεία μου, αλλά ευτυχώς δεν έπεσα στην παγίδα και τους έδιωξα ευγενικά.

Τα διαφιμιστικά φυλλάδια που στέλνουν, τα δείγματα κλπ. ότι θες κρατάς, ότι δεν θές, το πετάς.

Γνώμη μου, είμαστε αρκετά ώριμες για να κρίνουμε τί μας ενοχλεί και τί όχι.

Εμένα, τα περισσότερα διαφημιστικά-εκπτωτικά, με βόλεψαν πολύ.

Δεν είναι και λίγο, να έχεις έκπτωση 3 ευρώ στις πάνες, ή 1 ευρώ στο γάλα. Θα μου πείτε, αυτά θα με σώσουν?

Προσωπικά, δεν με σώζουν, αλλά απο τι στιγμή που είμαι ευχαριστημένη απο τα προιόντα, γιατί να μην εκμεταλλευτώ την έκπτωση?

΄Οσο για τους παιδικούς σταθμούς, δεν περιμένουν αυτές τις εταιρείες οι καλοθελητές. ΄Οντως βρίσκουν στοιχεία απο δήμους, ληξιαρχεία κλπ.

Στο κάτω κάτω, κάποια φυλλάδια κάτω απο την πόρτα είναι.

Αυτά για την ώρα...Θα τα ξαναπούμε...

΄Οσο για τους παιδικούς σταθμούς, αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia k egw to exw paraggeilei k perimenw

gia na mou to steiloun!mia filh mou pou to parelave

ths arese para polu k mou eipe oti sou ftiaxnei th dia8esei

mias k ftanei h stigmh pou 8a fereis to mwraki sou

ston kosmo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia k egw to exw paraggeilei k perimenw

gia na mou to steiloun!mia filh mou pou to parelave

ths arese para polu k mou eipe oti sou ftiaxnei th dia8esei

mias k ftanei h stigmh pou 8a fereis to mwraki sou

ston kosmo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κορίτσια μου ήρθε το βαλιτσάκι το Σάββατο το πρωί με το Πόρτα-Πόρτα του Ταχυδρομείου, χωρίς έξοδα. Σας γράφω τί περιλαμβάνει:

- Ενα κουτί τις Nivea για μωρομάντηλα, και μέσα έχει δείγματα μωρομάντηλα, 2 φυσιολογικούς ορούς, 2 εκπτωτικά κουπόνια και 1 μικρή κρέμα για το σύγκαμα (όλα Nivea φυσικά).

- 1 πιπίλα όλη καουτσούκ της Chicco.

- 120gr σκόνη πλυντηρίου Persil Baby

- 200ml μαλακτικό πλυντηρίου Persil Baby με Αμύγλαδο.

- 2 εκπτωτικά Persil

- Κρέμα για ραγάδες Palmer's Cocoa Butter Formula και ένα εκπτωτικό.

- Κρέμα για το σύγκαμα Sudocrem (πολύ καλή αλλά πολύ δυνατή, αν χρειαστεί ποτέ να την βάλετε στο μωρό, πρέπει να είναι πολύ συγκαμένο και θέλει ελαφριά επάλειψη).

- Κατάλογο της Disney Baby για την προίκα του μωρού.

- Κατάλογο της Mothercare με ένα εκπτωτικό 10% σε είδη εγκυμοσύνης.

- 1 μικρό βιβλιαράκι γύρω στις 150σελ. με ότι έχει σχέση με την εγκυμοσύνη (Σύλληψη και ανάπτυξη εμβρύου, μέλλουσα μητέρα, Προγεννετική ιατρική παρακολούθηση, Μια υγιής μέλλουσα μητέρα, Ενοχλήσεις και επιπλοκές στην εγκυμοσύνη, Οργανοθείτε, Οι ωδίνες και ο τοκετός).

- Διάφορα ενημερωτικά φυλλάδια.

Προσπάθησα να σας τα γράψω όσο πιο αναλυτικά μπορούσα για να ξέρετε τί να περιμένετε όσες το παραγγείλατε.

Αντε, με το καλό να γεννήσουμε κορίτσια.

Υ.Γ= Εβαλα το βαλιτσάκι στην ντουλάπα που θα βάλω τα ρούχα του μωρού, και μοσχομυρίζει. Αχ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ήρθε το βαλιτσάκι το Σάββατο το πρωί με το Πόρτα-Πόρτα του Ταχυδρομείου, χωρίς έξοδα. Σας γράφω τί περιλαμβάνει:

- Ενα κουτί τις Nivea για μωρομάντηλα, και μέσα έχει δείγματα μωρομάντηλα, 2 φυσιολογικούς ορούς, 2 εκπτωτικά κουπόνια και 1 μικρή κρέμα για το σύγκαμα (όλα Nivea φυσικά).

- 1 πιπίλα όλη καουτσούκ της Chicco.

- 120gr σκόνη πλυντηρίου Persil Baby

- 200ml μαλακτικό πλυντηρίου Persil Baby με Αμύγλαδο.

- 2 εκπτωτικά Persil

- Κρέμα για ραγάδες Palmer's Cocoa Butter Formula και ένα εκπτωτικό.

- Κρέμα για το σύγκαμα Sudocrem (πολύ καλή αλλά πολύ δυνατή, αν χρειαστεί ποτέ να την βάλετε στο μωρό, πρέπει να είναι πολύ συγκαμένο και θέλει ελαφριά επάλειψη).

- Κατάλογο της Disney Baby για την προίκα του μωρού.

- Κατάλογο της Mothercare με ένα εκπτωτικό 10% σε είδη εγκυμοσύνης.

- 1 μικρό βιβλιαράκι γύρω στις 150σελ. με ότι έχει σχέση με την εγκυμοσύνη (Σύλληψη και ανάπτυξη εμβρύου, μέλλουσα μητέρα, Προγεννετική ιατρική παρακολούθηση, Μια υγιής μέλλουσα μητέρα, Ενοχλήσεις και επιπλοκές στην εγκυμοσύνη, Οργανοθείτε, Οι ωδίνες και ο τοκετός).

- Διάφορα ενημερωτικά φυλλάδια.

Προσπάθησα να σας τα γράψω όσο πιο αναλυτικά μπορούσα για να ξέρετε τί να περιμένετε όσες το παραγγείλατε.

Αντε, με το καλό να γεννήσουμε κορίτσια.

Υ.Γ= Εβαλα το βαλιτσάκι στην ντουλάπα που θα βάλω τα ρούχα του μωρού, και μοσχομυρίζει. Αχ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

harap mou mono esy mallon to perelaves..

egw to exw parageilei edw k 1 1/2 mhna k de

mou to exoun steilei akomaaa:( :(

den einai oti auta pou exei mesa ta xreiazomai

aparaithta..apla einai ayto to

kati pou sou ftiaxnei th dia8esh..

h valitsoula glukias anamonhs;) :)

de peirazei omws gt otan 8a 3anapaw episkepsh

sto nosokomeio mou eipan oti 8a mou to dwsoun...

an den exw gennhsei mexri tote:woohoo: :woohoo: :silly: :) :laugh: ;):kiss::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

harap mou mono esy mallon to perelaves..

egw to exw parageilei edw k 1 1/2 mhna k de

mou to exoun steilei akomaaa:( :(

den einai oti auta pou exei mesa ta xreiazomai

aparaithta..apla einai ayto to

kati pou sou ftiaxnei th dia8esh..

h valitsoula glukias anamonhs;) :)

de peirazei omws gt otan 8a 3anapaw episkepsh

sto nosokomeio mou eipan oti 8a mou to dwsoun...

an den exw gennhsei mexri tote:woohoo: :woohoo: :silly: :) :laugh: ;):kiss::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζού για ξαναπάρε τηλέφωνο. Φυσιολογικά έπρεπε να είχε έρθει.

Πράγματι, δεν είναι η αξία των δειγμάτων, αλλά η αίσθηση ότι έχεις καινούρια πράγματα για το μωρό στη ντουλάπα του.

Και εσένα πλησιάζει η ώρα σου...άντε με το καλό γλυκιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζού για ξαναπάρε τηλέφωνο. Φυσιολογικά έπρεπε να είχε έρθει.

Πράγματι, δεν είναι η αξία των δειγμάτων, αλλά η αίσθηση ότι έχεις καινούρια πράγματα για το μωρό στη ντουλάπα του.

Και εσένα πλησιάζει η ώρα σου...άντε με το καλό γλυκιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...