Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ GONAL


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ GONAL - f 1050 IU/ 1,75 ml ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2010 ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΙΣΩ.

ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ, ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanina μου,

τι γλυκεια κινηση :) !!!!

Εγω δεν τις χρειαζομαι γιατι μεχρι την Πεμπτη θα εχουν ερθει οι δικιες μου,σιγουρα ομως καποια κοπελα θα ψαχνει!!! ;)

Εισαι εγκυουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanina έγραψε:

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 33 ΣΧΕΔΟΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΕΡΟΥΝ

ΓΟΥΡΙ!!!

Καταρχην να εχεις καλη συνεχεια στη εγκυμοσυνη σου και με το καλο να κρατησεις αγκαλια το μικρουλακι σου :woohoo:

Και τελος...ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΓΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΕΠΕΡΝΑ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΕΣ GONAL ΣΟΥ!!!!! :laugh: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOLLIPOP,

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ,

ΕΙΧΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΗΡΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΒΡΗΚΕ ΑΠΟ

ΑΛΛΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΕΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ

ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΠΟ!!! :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ.ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ PUREGON ΤΩΝ 600 ΜΙΑ ΠΕΝΑ ΚΑΙ ARVERKAP ENA ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ PREGNYL.ΔΕ ΜΟΥ ΤΑ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ.ΑΜΑ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ Η ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ.ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ,ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanina έγραψε:

ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ

ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΠΟ!!! :cheer::cheer::cheer:

Ευχαριστω πολυ! Εχω αναγκη απο ΓΟΤΡΛΙΔΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ και αφου ειναι και απο εγκυουλα διπλο το γουρι!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι εμένα μου έχουν περισσέψει 600 μονάδες Gonal από την προσπάθεια που ολοκληρώνω τώρα, μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέσα στις επόμενες 28 μέρες. Αν κάποια κοπέλα που ξεκινάει τώρα προσπάθεια θα τα ήθελε να της τα δώσω, είναι κρίμα να πάνε χαμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

redlady, εμένα οι 600 μονάδες Gonal αντέχουν μέχρι 17/5, καθώς τις άνοιξα τη Δευτέρα 19/5 και κρατάνε 28 μέρες. Αν τις θέλεις θα χαρώ πολύ να σου τίς δώσω. Στείλε μου pm αν ενδιαφέρεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ GONAL 112.5 ΜΟΝΑΔΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΛΗΓΕΙ 4/5 ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ 525 ΜΟΝΑΔΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΛΗΓΕΙ 10/5 ΑΝ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STRAWBERRY έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ GONAL 112.5 ΜΟΝΑΔΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΛΗΓΕΙ 4/5 ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ 525 ΜΟΝΑΔΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΛΗΓΕΙ 10/5 ΑΝ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ :)

κορίτσια κι εγώ θέλω gonal ξεκινάω Μάιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα δυστυχώς μόλις απέτυχα στην πρώτη μου προσπάθεια αλλά δεν θέλω να το βάλω κάτω καθώς περνάει και η ηλικία. Ο γιατρό μου είπε πως μπορώ να ξεκινήσω στον επόμενο μου κύκλο που είναι τέλος Μαρτίου. Θα χρειαστώ όπωσδήποτε από ένα έως δύο κουτιά Gonal. Αν μπορείς σε παρακαλώ πολύ να με βοηθήσεις.

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και καλή συνέχεια στην γλυκιά σου εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

είμαι νέος χρήστης και δεν ξέρω πως ακριβώς να επικοινωνήσω μαζί σας. Είμαι 40 χρονών και δυστυχώς μόλις απέτυχα στην 1η εξωσωματική γονιμοποίηση όπου μάλλον μου έριξε αρκετά την ψυχολογία μου παρόλο που από την αρχή είχα πει πως θα αποδεχτώ ώριμα την αποτυχία.

Αποφασίσαμε με τον άντρα μου να μην το βάλουμε κάτω και να προσπαθήσουμε ξανά στον επόμενο κύκλο που είναι τέλη Μαρτίου. Δυστυχώς το ΙΚΑ δεν μου δικαιολογεί ξανά την εξωσωματική παρά μόνο μετά από τρεις μήνες εμείς όμως δεν θέλουμε να καθυστερήσουμε λόγω ηλικίας κι γι΄αυτό θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια σας. Χρειάζομαι ένα κουτί Gonal των 1050 επειγόντως για να μπορέσω να ξεκινήσω. Σας παρακαλώ πολύ εάν υπάρχει κάποια κοπέλα που της περισσεύει ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ GONAL - f 1050 ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ SUPERFACT SPRAY ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2010 ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤA ΧΑΡΙΣΩ.

ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤA ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ, ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geomar2008 έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ GONAL - f 1050 ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ SUPERFACT SPRAY ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2010 ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤA ΧΑΡΙΣΩ.

ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤA ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ, ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ.

σου έστειλα π.μ

σε ευχαριστώ, να είσαι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...