Μετάβαση σε περιεχόμενο

GIATI???ENA GIATI???


Recommended Posts

KORITSIA EIMAI XALIA... ENAS PALIOS MOU FILOS POU KANAME POLLH PAREA GIA 5 XRONIA KAI EIXA NA TON DW 1 XRONO....DISTYXWS EFYGE APO THN ZWH PRIN 1 EVDOMADA!!!MOU TO EIPAN KSAFNIKA...DEN HTHELA NA TO PISTEPSW!!!DEN TO XWRAEI O NOUS MOU....OXI!!!DEN MPORW NA TO SINEIDITOPOIHSW!!! :silly:

HTAN MOLIS 25 XRONWN PALIKARI! :(:(:(

DEN KSERW ME EXEI PAREI PARA POLY APO KATW...

PWS TWRA ENW TON EVLEPA ZWNTANO GEMATO XARA KAI ZWNTANIA KSAFNIKA NA TON DW EKEI.........??????? :(:(:(:(

PWS ANTIMETWPIZETE MIA APWLEIA????

GIATI TOSO NEA PAIDIA NA XANONTAI?????GIATI????? :(:(:(:(:( :silly: :silly: PANW POU HMOUN KALA EMATHA AYTO KAI ..............................................................................................................................................

KALO TAKSIDI FILE... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Μαρινιω μου ειναι τοοοσο ασχημα αυτα τα γεγονοτα..σε αυτες τις περιπτωσεις δεν νομιζω να υπαρχουν λογια γιατι οτι και να σου πουν εσυ και οποιοσδηποτε εχει μια απωλεια θα πενθησει μεσα του.απλα στα δυσκολα ξερεις ποιοι ειναι διπλα σου..φιλια και ευχομαι απο δω και περα ΜΟΝΟ ευχαριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://http://www.youtube.com/watch?v=D0JA5vz8O3E

δεν εχω λογια παρηγοριας για τον χαμο ενος νεου ανθρωπου............

καταλαβαινω απολυτα το κενο που νωθεις γιατι τα ιδια περασα κι εγω.

Να τον θυμασαι χαμογελαστο και να προχωρας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia sas euxaristw para polyyyyyyyyy :silly: gia thn ypostiriksi!!!

olo to vrady den ekleisa mati!!!

eniwtha xalia... :(

prwth fora viwnw mia apwleia enos kontinou mou anthrwpou!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

kalimera koritsia sas euxaristw para polyyyyyyyyy :silly: gia thn ypostiriksi!!!

olo to vrady den ekleisa mati!!!

eniwtha xalia... :(

] prwth fora viwnw mia apwleia enos kontinou mou anthrwpou!! :([/quote

κριμα για το παλικαρι! πρωτη φορα το νιωθεις? μαλιστα...

συλυπητιρια ειναι ασυληπτη η οργη οταν χανεται ενας νεος ανθρωπος αλλα και οταν χανεται ενα παιδι.οσοι το εχουν νιωσει ποτε αυτο καταλαβαινουν. να ξερεις ομως οτι κανενας δεν πεθαινει αν δεν σταματησουμε να τον θυμομαστε...να τον θυμασαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PRWTH FORA XANW ENAN FILO MOU...ENAN ANTHRWPO POU KSERW XRONIA,,,AYTO ENNOW... GIATI KAI H APWLEIA TOU MWROU MOU HTAN AKOMA PIO TRAGIKH...EINAI O PONOS THS MANAS...ALLOS PONOS... :(

EYXARISTW RAMONA!

SOU EKSIGISA STHN ERWTHSH SOU....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλιστα...τελος παντων οπως και να χει σε αυτες τις περιπτωσεις εγω σκεφτομαι τους γονεις αυτων των παιδιων! με τι καρδια να τους πεις κατι τετοιο?! κριμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

μαλιστα...τελος παντων οπως και να χει σε αυτες τις περιπτωσεις εγω σκεφτομαι τους γονεις αυτων των παιδιων! με τι καρδια να τους πεις κατι τετοιο?! κριμα.

tragiko...!einai h tragikh figoura pragmatika...!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

kommatia eimai...!

adiko!!ena palikaraki omorfo,psilo!paei...!

oso mikro h' megalo kai an einai ena paidi kai to xaneis...ponaei aforhta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω ποσο σε καταλαβενω...Εγω εφαγα την πρωτη και πιο δυνατη σφαλιαρα πριν απο περιπου 5 χρονια οταν εχασα το ξαδερφακι μου ετσι ξαφνικα ενα πρωινο απο τροχαιο.Ηταν μολις 21 χρονων...Ο πονος απεριγραπτος, οσο για την θεια μου δεν θελω να το θυμαμαι :( ακομη και τωρα αυτο το γιατι γυριζει μεσα στο κεφαλι μου.Τα ειχα βελει με τον Θεο ελεγα πως αυτος μας τον πηρε μακρυα μας.Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ γιατι πραγματικα ηταν τοσο ομορφος ακομα και εκει μεσα ακουνιτος και χλωμος.Ειχε τα πιο ξεχωριστα ματια του κοσμου,το ενα ματι πρασινο και το αλλο γαλαζιο.Το μονο που μας μενει...η ομορφες αναμνησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lupamai pragmatika!den uparxoun logia se tetoies katastaseis pou na parhgorhsoun..

euxomai na exei kalo paradeiso kai h psuxh tou na sugxwre8ei+na hremhsei.na ton 8umaste!h mnhmh einai h monimh fwtografikh mhxanh tou an8rwpou!mhn ton ksexasete!etsi 8a ton krathsete zwntano mesa sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoumpalou :(:(:(:( pragmatika sillipitiria kai se esena...popo einai tragiko etsi opws to perigrafeis...!!!

kai egw tha paw na tou anapsw keraki twra...to thelw para poly kai tha to kanw!lipamai pou den hmoun ekei na tou elega to teleutaio antio alla den to matha nwris...! :silly:

ann etsi einai...an to thimomaste tha zei..!se euxaristw kai sena !panta exeis na peis kati kalo kai sofo!filakia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prin ligo kairo kai egw ezhsa ena tetoio peristatiko kai einai tragiko pragmatika!ths sunhfadas mou o aderfos.21os etwn.apo atuxhma me mhxanh alla den eftaige autos.enas ksenos sthn katagwgh xwris diplwma kai me allou autokinhto thn ekane th douleia kai fusika eksafanisthke.einai tragiko pragmatika na feugoun oi an8rwpoi toso adika alla an o Theos tous agaphse toso polu se shmeio na tous 8elei konta Tou mporoume na pame kontra sto Thelhma Tou?to dexomaste kai leme as einai euloghmeno!sklhro na to leei kaneis kai na to suneidhtopoiei alla dustuxws oso glukeia einai merikes fores h zwh allo toso ginetai k sklhrh!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω,

με συγκινησες πραγματικα!Κριμα το παλικαρι!Τι να πω....καποιες φορες η αδικια μας εξαγριωνει γιατι ειναι μεγαλη!Μπορει ο θεος να τον ηθελε κοντα του!

Σου ευχομαι κοπελα μου να ειναι η τελευταια σου στεναχωρια!Περασες τοσα πολλα!

Σου ευχομαι απο δω και περα η ζωη σου να εχει μονο ευτηχια!Το αξιζεις πραγματικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XARA35 έγραψε:

μαρινιω,

με συγκινησες πραγματικα!Κριμα το παλικαρι!Τι να πω....καποιες φορες η αδικια μας εξαγριωνει γιατι ειναι μεγαλη!Μπορει ο θεος να τον ηθελε κοντα του!

Σου ευχομαι κοπελα μου να ειναι η τελευταια σου στεναχωρια!Περασες τοσα πολλα!

Σου ευχομαι απο δω και περα η ζωη σου να εχει μονο ευτηχια!Το αξιζεις πραγματικα!

MAKARI KALH MOU...SE EYXARISTW GIA TA KALA SOU LOGIA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariniw συλληπητηρια για το παληκαρι,να τον θυμασαι παντα!!!Δυστυχως αυτες οι απωλειες ειναι τραγικες και ακομη χειροτερα καθε μερα και περισσοτερες..

Πριν 2 χρονια ενα πρωινο μιας Κυριακης μας πηραν τηλ 8.20 το πρωι μας ειπαν να παμε στο νοσοκομειο οπου ηταν τραυματισμενος ο κουνιαδος μου...

σοβαρα..καθολη τη διαρκεια της διαδρομης τον παιρναμε τηλ απαντουσαν οι αστυνομικοι και μας ελεγαν ελατε για καταθεση...πηγαμε στο νοσοκομειο και μας ειπαν.. εγινε ενα τροχαιο και οταν μας τον εφεραν ηταν ηδη νεκρος..χασαμε τον κοσμο..

ο αντρας μου εχασε για αλλη μια φορα τον πατερα του..(τον εχασε σε ηλικια 12 ετων και τωρα εχασε το προτυπο του τον αδερφο του)τα συναισθηματα εκεινης της στιγμης ηταν εκρηκτικα..δεν μπορουσα να κανω τιποτα για να τον βοηθησω,δεν μπορουσα να πω κατι να κανω κατι να απαλυνω τον πονο του ..ηρθε η στιγμη της αναγνωρισης..τραγικη..το πιο δυσκολο πραγμα που μου εχει συμβει..

Εκεινος ηταν ηρεμος,γλυκος γεματο καλοσυνη οπως ηταν παντα..

και μετα πως θα το λεγαμε στην μητερα του...η οποια το ειδε στις ειδησεις το πρωι και ειπε ..αχ ποια μανουλα θα κλαψει σημερα..που να το περιμενε?

Το καναμε και αυτο..και μετα οι ετοιμασιες για το μεγαλο το τελευταιο του ταξιδι..γραφεια,στολισμοι,ντυσιμο και ο αποχαρετισμος!!!

Τα παντα ενα μεγαλο ΓΙΑΤΙ ενα μεγαλο μαρτυριο..το οποιο ακομη το ζουμε..περισσοτερο απο ολους η μητερα του ...δεν αξιζε τοσο πονο..καμια μανα δεν αξιζει αυτον τον πονο!!!

Αντιο κουνιαδακι μου..μας λειπεις και σε θυμομαστε καθε μερα και για παντα!!

Συγνωμη για το μεγαλο ποστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina... έγραψε:

Mariniw συλληπητηρια για το παληκαρι,να τον θυμασαι παντα!!!Δυστυχως αυτες οι απωλειες ειναι τραγικες και ακομη χειροτερα καθε μερα και περισσοτερες..

Πριν 2 χρονια ενα πρωινο μιας Κυριακης μας πηραν τηλ 8.20 το πρωι μας ειπαν να παμε στο νοσοκομειο οπου ηταν τραυματισμενος ο κουνιαδος μου...

σοβαρα..καθολη τη διαρκεια της διαδρομης τον παιρναμε τηλ απαντουσαν οι αστυνομικοι και μας ελεγαν ελατε για καταθεση...πηγαμε στο νοσοκομειο και μας ειπαν.. εγινε ενα τροχαιο και οταν μας τον εφεραν ηταν ηδη νεκρος..χασαμε τον κοσμο..

ο αντρας μου εχασε για αλλη μια φορα τον πατερα του..(τον εχασε σε ηλικια 12 ετων και τωρα εχασε το προτυπο του τον αδερφο του)τα συναισθηματα εκεινης της στιγμης ηταν εκρηκτικα..δεν μπορουσα να κανω τιποτα για να τον βοηθησω,δεν μπορουσα να πω κατι να κανω κατι να απαλυνω τον πονο του ..ηρθε η στιγμη της αναγνωρισης..τραγικη..το πιο δυσκολο πραγμα που μου εχει συμβει..

Εκεινος ηταν ηρεμος,γλυκος γεματο καλοσυνη οπως ηταν παντα..

και μετα πως θα το λεγαμε στην μητερα του...η οποια το ειδε στις ειδησεις το πρωι και ειπε ..αχ ποια μανουλα θα κλαψει σημερα..που να το περιμενε?

Το καναμε και αυτο..και μετα οι ετοιμασιες για το μεγαλο το τελευταιο του ταξιδι..γραφεια,στολισμοι,ντυσιμο και ο αποχαρετισμος!!!

Τα παντα ενα μεγαλο ΓΙΑΤΙ ενα μεγαλο μαρτυριο..το οποιο ακομη το ζουμε..περισσοτερο απο ολους η μητερα του ...δεν αξιζε τοσο πονο..καμια μανα δεν αξιζει αυτον τον πονο!!!

Αντιο κουνιαδακι μου..μας λειπεις και σε θυμομαστε καθε μερα και για παντα!!

Συγνωμη για το μεγαλο ποστ..

sillipitiria kai se esena...

na einai kala ekei pou vriskontai... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...