Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΑΣ?


Recommended Posts

Λιονταρακι έγραψε:

Ηταν Παρασκευη πρωι η μερα που εκανα τη χοριακη και το απογευμα θα πηγαιναμε τριημερο στο Πηλιο με τον αντρα μου.Μολις εμαθα τα αποτελεσματα τρελαθηκα, δεν μπορουσα να κρατηθω!!

Τον πηρα τηλεφωνο και μεσα στα ασχετα του λεω:α, ξερεις δεν θα παμε οι δυο μας στο Πηλιο.Ποιος θα ερθει μου λεει;Θα ερθει και το μωρακι μας να το παρουμε μαζι;;;;

Καταλαβαινετε τι εγινε!!!

Το καλο ειναι πως στο Πηλιο δεν πηγαμε ουτε δυο, ουτε τρεις....αλλα τεσσερις!!!!!

Μετα απο μια βδομαδα μαθαμε οτι περιμενουμε δυο μωρακια!!!!!

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ, ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ...ΤΕΛΕΙΑ ΦΑΣΗ! Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΠΩΣ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ; ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MILINA ΜΟΥ Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΘΕΣ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΙΔΕΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ FORUM ΜΑΣ...ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΙΔΕΑ...ΧΙ ΧΙ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι καλα εσυ τον εστειλες τον ανθρωπο 2 φορες :laugh: :laugh:.Μεχρι να συνειδητοποιησει το 1 μωρουλι ξαφνικα...τσουπ να και το αλλο!!!!

milina για εμας δουλευω :P:P για να ειμαστε προετοιμασμενες οταν θα ερθει εκεινη η Αγια ωρα ;);)

Πραγματικα μου αρεσουν πολυ οι ιστοριες κοριτσακια μου!!!!! Βαζω τον εαυτο μου στην θεση σας και ταξιδευω:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ομορφες ιστοριουλες που εχετε εδω!!!!

εγω ειχα 3 μερες καθυστερηση, το πρωι λοιπον το λεω στον χρηστο, και το αφηνω να περασει ετσι.. ουτε κουβεντα για τεστ και χοριακη!!! ημασταν και εξω για δουλειες! μιλαω στο τηλεφωνο με την crazy και τη Voula και μου λενε δεν κανεις μια χοριακη η ενα τεστακι,τι εχουμε να χασουμε???? εγω τους ελεγα οτι μετα απο ενα εκατομυριο αρνητικα τεστ δεν θελω αλλα!!!! τελικα,περασαμε για μια δουλιτσα απο το εργαστηριο που δουλευει η αδερφη του χρηστου και της λεει να μας δωσει ενα εργαστηριακο τεστ εγκυμοσυνης. ε το περνω,μνα φανταστειτε δεν θυμηθηκα καν να το ανεβασω σπιτι,ο χρηστος το θυμηθηκε!!! μολις μου ηρθε να παω στο μπανιο,περνω και το τεστ...κανω το τεστ,τυο αφηνω στο νυπτηρα εχοντας στο μυαλο μου οτι παλι αρνητικο θα ειναι και τσαμπα κοπος ακομη και να το κοιταξω!!!! την ωρα που σκουπιζω τα χερια μου περναει το ματι μου απο το τεστ και ειχε 2 γραμμες!!! καθαρες καθαροτατες!!!! βγενω απο το μπανιο και με κοιταει ο χρηστος...ε δεν μπορεσα να κρατηθω....του γνεφω ''ναι'' και με βουταει και με αγκαλιασε τοσο δυνατα οσο ποτε...κατι ψυθιρισε στη κοιλια μου που δεν μου το εχει πει ακομη τι ηταν αυτο και φυγαμε αμεσως απο το σπιτι να παμε να το πουμε σε ολους!!! απο εκεινη τη στιγμη ρε κοριτσια ο χρηστος με κοιταζει διαφορετικα...πιο γλυκα,σαν να ειμαι ενα μωρο που θελει προστασια...και ολο μου λεει ''αντε αντε θελω να το δω!!! πιο γρηγορα να περασει ο καιρος!!! ''

ειναι το πιο γλυκο θηριο του κοσμου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozalia έγραψε:

Προσπαθούσαμε περίπου 4 μήνες και είχε αρχίσει να αγχώνετε γιατί έχουν και κάποιο ιστορικό στην οικογένειά του. Κάθε μήνα λοιπόν με ρωτούσε μήπως έχω καθυστέρηση.

Τον μήνα που έμεινα έγγυος δεν ξέρω πως και γιατί αλλά το ένιωθα από πολύ νωρίς (σχεδόν 10 πριν την αναμενόμενη περίοδο). Τις ημέρες που περίμενα με ξαναρώτησε και του είπα ότι ήρθε η άτιμη. Την ίδια μέρα έκανα τεστ και βγήκε θετικο!

Πήγα στα Jumbo και πήρα ένα κουκλάκι μεγάλο από αυτά που κλαίνε. Όταν έπεσε για ύπνο σηκώθηκα το βράδυ, έβαλα το κουκλάκι ανάμεσά μας στο κρεβάτι και το ζούληξα για να κλάψει. Πετάγετε λοιπόν πάνω και με κοιτάει με απορία.

- Τί κάνεις?

- Πρόβα για να δω αν θα ξυπνάς όταν πρέπει μετά από 8 μήνες

Του πήρε λίγη ώρα να καταλάβει ο μπούφος :laugh: :laugh: (ήταν και μισοκοιμισμένος) και μετά έκλαιγε σαν μωρό. Το κακό ήταν ότι μου βγήκε ξινό γιατί όλη νύχτα μείναμε ξύπνιοι για να μιλάει στο μωρό :woohoo: :woohoo:

κοριτσαρα μου δεν παιζεσαι!!!! πρεπει να τον εστειλες τον ανθρωπο νυχτιατικα!!! αχαχαχαχχαχχαχ τελειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα 3 εβδομαδες καθυστερησει..δεν ειχε περασει καν απο το μυαλο μου..λεω καμια ανωμαλια του κυκλου μου θα ειναι αν και ειχαμε ξεκινησει προσπαθειες δεν φανταζομουν ποτε οτι θα εμενα τοσο γρηγορα εγκυος :laugh: και πηγα με την πεθερα και εκανα χοριακη και τα πηρε εκεινη τα αποτελεσματα την επομενη μερα γιατι ημουν στη δουλεια με τον αντρουλη μου...ειχα τοσο αγχος εκεινη τη μερα...με επαιρνε τηλ και φοβομουν να απαντησω..μου ελεγε ο αντρας μου ποιος ειναι??? του λεω η μανα σου :laugh: :laugh: ε και μετα το σηκωσα της λεω πηρες αποτελεσματα?? μου λεει ναι και εισαι εγκυος με τοση χαρα χιχι :laugh: και δεν κρατηθηκα το ειπα κατευθειαν στον αντρα μου και μου εδωσε μια τοοοοσο μεγαλη αγκαλια ηταν ολα τα λεφτα! :woohoo: και ολο μου εκανε χαδακια στην κοιλιτσα μου :laugh:

σε αυτη την εγκυμοσυνη ειχα περιεργη περιοδο και ειχα ξεχασμενο ενα τεστ στο ντουλαπι..και λεω δεν το κανω...δεν εχω να χασω τιποτα...παω τουαλετα εκεινη την ωρα μιλουσε με ενα πελατη ο αντρας μου στο τηλ...και με το που πηγαν τα ουρα πανω βγαινει ενα θετικο ΝΑ! :woohoo: δεν το πιστευα εκατσα λιγο στην τουαλετα να το συνηδητοποιησω και βγαινω εξω με τοση χαρα και του κολαω το τεστ μες στην μουρη! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ασε που τον επιασαν τα γελοια καθως μιλαγε στο τηλ...και μαλλον τον ρωτησε ο πελατης τι εγινε και του ειπε η γυναικα μου μολις μου ειπε οτι ειναι εγκυος...με το που το εκλεισε με εσφυξε στην αγκαλιτσα του παλι! και δεν με αφηνε! χιχι...καλε του λεω σιγα θα παθει τιποτα το μωρακι μας! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

και βγαινω εξω με τοση χαρα και του κολαω το τεστ μες στην μουρη! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πεθαινω με τις περιγραφες σας!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Κικιτσα22 έγραψε:

Πεθαινω με τις περιγραφες σας!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!! :kiss:[/quote:gs88wgnt]

Ναι κιεγω πεθαίνω, πραγματικά είναι σαν να ειμαι μέσα στην ιστορία της κάθε κοπέλας!! Και όλο βουρκώνω, δε μ' αρέσει αυτό έχω ένα προαίσθημα ότι είμαι έγκυος και έχω γίνει και πολύ ευαίσθητη τις τελευταίες μέρες, και τσουπ σήμερα ανοιγεις κι εσύ βρε lollipop αυτό το θέμα...μήπως είναι προφητικό; Θα σας ενημερώσω μόλις αδιαθετήσω, ευελπιστώ άμεσα γιατί δεν είμαι απόλυτα σίγουρη ότι θέλω τώρα ένα δεύτερο μωράκι...έλεγα να προσπαθήσω το καλοκαιράκι και μετά...

Αχ...δεν ξέρω πάντως κλαίω με το παραμικρό κι έχω και μερικά συμπτωματάκια, αλλά βασικά το προαίσθημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

έχω ένα προαίσθημα ότι είμαι έγκυος και έχω γίνει και πολύ ευαίσθητη τις τελευταίες μέρες, και τσουπ σήμερα ανοιγεις κι εσύ βρε lollipop αυτό το θέμα...μήπως είναι προφητικό; Θα σας ενημερώσω μόλις αδιαθετήσω, ευελπιστώ άμεσα γιατί δεν είμαι απόλυτα σίγουρη ότι θέλω τώρα ένα δεύτερο μωράκι...έλεγα να προσπαθήσω το καλοκαιράκι και μετά...

Αχ...δεν ξέρω πάντως κλαίω με το παραμικρό κι έχω και μερικά συμπτωματάκια, αλλά βασικά το προαίσθημα..

Aαααααααααααχ μακαρι να βγει το προαισθημα σου αληθινοοοοοοοοο και να μας ξαναγραψεις ιστοριουλααααα :) :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν βγει αληθινό το προαίσθημά μου, επειδή από υπερπαραγωγές στέρεψα, μάλλον θα βάλω τον υιό μας να του το πει με παντομίμα. Ας πούμε: Μπαμπά, α α α νινί, μαμά κλπ και να δείχνει την κοιλιά μου. Δεν μιλάει κανονικά ακόμα και κάνει ααα και δείχνει ότι θέλει. Βέβαια τις λέξεις που χρειαζόμαστε τις έχουμε...χι χι χι

Λες να μάθεις κι εσύ τον επόμενο μήνα τα ευχαριστα και να μείνουμε μαζί; αν και μάλλον θα αδιαθετήσω εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αν τελικα εισαι εγκυουλα και βαλεις το πιτσιρικακι σου να κανει την ανακοινωσει θα τρελλαθει ο αντρας σου!!!!!!!!!

Ετσι και πανε ολα καλα και εχω ευχαριστα τον επομενο μηνα θα βγω στο μπαλκονι και θα πεταω πεντακοσαρικα (γι αυτο ευχηθειτε να πετυχει κ θα σας στειλω pm με την διευθυνση μου να την στησετε κατω απο το σπιτι:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:)

Μα καλα ποσο large ειμαι :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλα αν τελικα εισαι εγκυουλα και βαλεις το πιτσιρικακι σου να κανει την ανακοινωσει θα τρελλαθει ο αντρας σου!!!!!!!!!

Ετσι και πανε ολα καλα και εχω ευχαριστα τον επομενο μηνα θα βγω στο μπαλκονι και θα πεταω πεντακοσαρικα (γι αυτο ευχηθειτε να πετυχει κ θα σας στειλω pm με την διευθυνση μου να την στησετε κατω απο το σπιτι:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:)

Μα καλα ποσο large ειμαι :laugh: :laugh:

lollipop - lollipop!!!!!

Μόλις γύρισα από την μικροβιολόγο και το απόγευμα στις 19.00 περιμένω τα αποτελέσματα της χωριακής...το predictor βγήκε θετικό με τη μια γραμμούλα αχνή γιαυτό δεν ενθουσιάζομαι και τελείως για να μην στεναχωρηθώ μετά...βέβαια αν και το αισθανόμουν είδες που έγραφα χθες βράδυ, όταν το είδα μου κόπηκαν τα πόδια...τί θα κάνω; Στον άντρα μου εννοείται δεν το είπα...το απόγευμα που θα πάρω την απάντηση θα του τη στείλω πεσκέσι με τον Νικόλα, κάτι θα ανακαλύψω. Ραντεβού μέσα στο mammyland το βραδάκι, θα ανακοινώσω τα ευχάριστα...αν υπα΄ρχουν τελικά!!χι χι

Αάντε και στα δικά σου τον άλλο μηήνα και για λεφτά μη φοβάσαι, θα σου φέρω κι εγώ να πετάμε μαζί από το μπαλκόνι!!!χι χιχ ιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

lollipop - lollipop!!!!!

Μόλις γύρισα από την μικροβιολόγο και το απόγευμα στις 19.00 περιμένω τα αποτελέσματα της χωριακής...το predictor βγήκε θετικό με τη μια γραμμούλα αχνή γιαυτό δεν ενθουσιάζομαι και τελείως για να μην στεναχωρηθώ μετά...βέβαια αν και το αισθανόμουν είδες που έγραφα χθες βράδυ, όταν το είδα μου κόπηκαν τα πόδια...τί θα κάνω; Στον άντρα μου εννοείται δεν το είπα...το απόγευμα που θα πάρω την απάντηση θα του τη στείλω πεσκέσι με τον Νικόλα, κάτι θα ανακαλύψω. Ραντεβού μέσα στο mammyland το βραδάκι, θα ανακοινώσω τα ευχάριστα...αν υπα΄ρχουν τελικά!!χι χι

Αάντε και στα δικά σου τον άλλο μηήνα και για λεφτά μη φοβάσαι, θα σου φέρω κι εγώ να πετάμε μαζί από το μπαλκόνι!!!χι χιχ ιχ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εγω ομως μπορω να ενθουσιαστω για σενα!!!!!!!!!!!!Τι νεα ειναι αυτααααααααααααα??????Τρελλαινομαι λεμεεεεεεεεε!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++

Περιμενω νεα το βραδυ!!!!!ο υπολογιστης θα παρει φωτια!!!!

μην κανεις κανενα λαθος και δεν μας το πεις :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν κάνω τέτοια λάθη!!!

κατευθείαν το lap top θα ανοίξω..ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΆ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ...!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giati de mporw na grapsw ellhnika??? :angry: Ti moy thimises..Eixa kathusterisi me stathero kyklo alla an agxwthw egw kanei na erthei 100 meres!!!!E eixa arxisei na trww oti na naI.Mia mera trwgame fasolakia kai egw ta synodeya me tono kai moy leei o antras moy"epeidh se ligo den tha exoume tipota sto spiti me tous rythmous kai tous syndyasmous pou trws na paw na parw ena testaki?"E de pas...mou to efere alla vgike axno kai toy leei epeidh eimai kai stravi kai fantasioplikti de pas na feries auto pou vgazei stauro oxi grammoula?E phge o kahmenos kai to ekana kai oute pou prolaba na to kleisw kai toy lew kale mallon eimai poly egguos!!!!!Alla to eixe psiliastei giati koimomouna sa zwo kai den ksypnga me tipota!!!!!Sorry gia ta greeklish alla de mou gyrnaei se ellinika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Κικιτσα22 έγραψε:

Πεθαινω με τις περιγραφες σας!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!! :kiss:[/quote:3ndoto13]

γλυφιτζουρακι σ'ευχαριστω παρα πολυ!! :kiss:

ευχομαι και σε εσενα συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου! και να μας διηγησε τη δικη σου ιστορια ανακοινωσεις στον συζυγο! χιχι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ...ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ. ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ NEXT TIME

Δεν πειραζει katherinaki82!!!!!Don t worry :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera ki apo emena koritsia...

egw eixa kathisterisei 5 meres kai epeidei anxonomoun genika mias kai 2 xronia den eixame kanei bebe lew den kaneis ena test na xeanthotheis gia na sou erthei periodos na teleiwnoume..ekana loipon to prwto test to opoio omws den doulepse den edeixne oute an eimai oyte an den eimai...o antras mou kathotan sto saloni tou eipa oti to test den edeixe tipota,alla egw mesa mou trogwmoun eprepe na mathw.etsi loipon tou eipa oti paw na parw sokolata kai pira krifa kai allo test.to opoio to ekana kai vgike amesws thetiko..arxiza na dakrizw apo sigkinisi kai xara vgika apo to mpanio kai den milaga eklega kai gelaga mazi o antras mou anisixise mou leei ti exeis kai tou apantv eimai egkios den to pisteuw kathise to koitaxe gia ligo sti sinexeia anoixe tin katapsixi opou ekei exei panta ena pagomeno ouiski kai arxize na katevazei to poto,stin sinexeia dakrise irthe me filise kai mou eipe na mas zisei o mpemphs...(akoma vevea dev exoume mathei ti einai)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι εγινε,δεν θα μας πειτε κ αλλες ανακοινωσεις? :(

Πεθαινω να ακουσω ανακοινωσεις εγκυμοσυνων και αντιδρασεις μελλοντικων μπαμπαδων

Αντε ομορφομανουλες,περιμενουμε!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στον γιο μου του εστειλα μηνυμα κατι σαν να το ελεγε το μπεμπε...ειχαμε παρει το σπιτι κ ειχα πει στον ελαιοχρωματιστη να βαψει ενα τοιχο πρασινο...παω πρωι πρωι κ του λεω βαψτω ολο πρασινο...μετα πηγα στην μαμα μου εκανα το τεστ κ ηταν θετικο...του εστειλα...σημερα ειδα το δωματιο μου κ ειναι πολυ ωραιο...τωρα η μαμακα θα παει στο μικροβιολογικο κ να σιγουρευτει μπαμπακα...κ το στειλα...

την 2η φορα παλι δεν ειχα πει τιποτα κ επειδη ειχα σταγονιτσες αιμα πηρε την αδελφη μου να του πει αν πηγα γιαχοριακη...οποτε περιμενε να τον παρω τηλ...

αυτη τη φορα παλι ειχα μερες αιματακι...δευτερα πρωι πηγα πηρα τεστ το εκανα κ τον πηρα τηλ στη δουλεια...κ εφυγε για να παμε για χοριακη...μολις ηρθε σπιτι του ελεγε ο γιος μας ''μαμα κάτρησε ετσι(του εδιεχνε πως εκανα το τεστ) κ να ο μπεμπής φωτογρσφια'' αυτη την φορα ειμαστε μαζι στη ροδο.τις προηγουμενες ο συζηγος ροδο κ εγω αθηνα γιατι δουλευα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...