Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΑΣ?


Recommended Posts

Αληθεια,

πως ανακοινωσατε στον καλο σας οτι σε λιγο καιρο θα γινετε 3 (ή παραπανω)?

Πως αντεδρασε?

Θελω να διαβασω ιστοριες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το πρωτο παιδι ηταν εκπληξη και για τους δυο γιατι το ανακαλυψαμε τυχαια σε επισκεψη στον γυναικολογο !!

στο δευτερο ομως του ειπα οτι σε λιγοτερο απο 9 μηνες θα γινομασταν 4 χαχαχα ωραιες στιγμες !! μοναδικες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον πηρα τηλεφωνο και του ειπα "Αγαπη μου θα γινεις μπαμπας". Και μου απαντησε "το ηξερα" (Εγω παντως δεν το ηξερα!) Το ειχε χαρει πολυ, να φανταστεις μεχρι και σε ασχετους στο δρομο που ειχανε παιδακια εβρισκε αφορμη να πιασει κουβεντα για να πει οτι θα γινει μπαμπας σε 8 μηνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου κ απο εμένα...

Εγώ έμεινα έγκυος το βράδυ του γαμου μας..Ήταν η πρώτη ελεύθερη επαφή κ δε φανταζόμουν με τίποτα οτι θα μείνω αμέσως..Οπότε κ είχα συμπτώματα περιόδου(όμως δεν ήταν τελικά...) τα οποία κ υπερτόνιζα στον αντρούλη μου γιατι πραγματικά ένιωθα οτι θ αδιαθετήσω απο στιγμή σε στιγμή!

Φανταστείτε την έκπληξή μου όταν διαπίστωσα οτι είχα 2 μέρες καθυστερηση(σε μια περίοδο-ρολόι).

Ο αντρούλης μου έλειπε ταξιδάκι επαγγελματικό,οπότε κ εγώ αγόρασα ένα τεστ πιο πολύ απο περιέργεια,σίγουρη οτι θα είναι αρνητικό!Το έκανα...Κ ναι...Ήταν θετικό!! :woohoo: :woohoo: Κατέβηκα λοιπόν στην αγορά,αγόρασα 1 φανελακι για νεογέννητο,κ περίμενα να μου πει πότε επιστρέφει..

Όταν επέστρεφε,έβαλα επάνω στο έπιπλο μπαίνοντας στο σπίτι μας το φανελάκι,επάνω το τεστ κ έγραψα ένα σημείωμα(γενικότερα αφήναμε πολλά σημειώματα ο ένας στον άλλο) το οποίο έγραφε "Καλως ήρθες στο σπίτι μπαμπά...."

Μπήκε λοιπόν στο σπίτι...Κ όταν τα είδε,δε μπορώ να σου περιγράψω την έκφρασή του!!Έκπληξη,ενθουσιασμός,ευτυχία κ συγκίνηση μαζί..Με πήρε στην αγκαλιά του δακρυσμένος κ δε με άφησε απο τότε ούτε στιγμή απο αυτήν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιες οι ιστοριες σας μανουλες!!!!! :)

mummydi τι τελεια σκεψη αυτη με το παιδικο φανελακι....!

ΒΙΚΥ 2 σε τυχαια επισκεψη στον γιατρο ε; Φανταζομαι την εκπληξη σας!

ΚΑΤΚΑΤ,τηλεφωνηκα εσυ;

Να σας ζησουν ρε κοριτσια!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Τι ωραιες οι ιστοριες σας μανουλες!!!!! :)

mummydi τι τελεια σκεψη αυτη με το παιδικο φανελακι....!

ΒΙΚΥ 2 σε τυχαια επισκεψη στον γιατρο ε; Φανταζομαι την εκπληξη σας!

ΚΑΤΚΑΤ,τηλεφωνηκα εσυ;

Να σας ζησουν ρε κοριτσια!!! :kiss:

Ευχαριστούμεεεε...

Ούτε εγώ ξέρω πως άντεξα κ δεν το είπα τηλεφωνικώς!!!Κόντεψα να... :x !!!!

Άντε κοριτσάκι μου,σειρά σου τώρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η ιστορία μου είναι πιο απλή, πιο πεζή δυστυχώς!Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα καθυστέρηση και πήραμε τεστ, το είδε ο άντρας μου και μου είπε: "τελικά είσαι έγκυος" Στη δεύτερη είχα πάλι καθυστέρηση και πήγαμε για χοριακή, οπότε μάθαμε τα αποτελέσματα τηλεφωνικώς και πάλι ο άντρας μου το έμαθε πρώτος. Και στις δυο περιπτώσεις ο άντρας μου ήταν ενθουσιασμένος, χαρούμενος εγώ πάντα πιο προβληματισμένη κυρίως για το πως θα κυλήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθούσαμε περίπου 4 μήνες και είχε αρχίσει να αγχώνετε γιατί έχουν και κάποιο ιστορικό στην οικογένειά του. Κάθε μήνα λοιπόν με ρωτούσε μήπως έχω καθυστέρηση.

Τον μήνα που έμεινα έγγυος δεν ξέρω πως και γιατί αλλά το ένιωθα από πολύ νωρίς (σχεδόν 10 πριν την αναμενόμενη περίοδο). Τις ημέρες που περίμενα με ξαναρώτησε και του είπα ότι ήρθε η άτιμη. Την ίδια μέρα έκανα τεστ και βγήκε θετικο!

Πήγα στα Jumbo και πήρα ένα κουκλάκι μεγάλο από αυτά που κλαίνε. Όταν έπεσε για ύπνο σηκώθηκα το βράδυ, έβαλα το κουκλάκι ανάμεσά μας στο κρεβάτι και το ζούληξα για να κλάψει. Πετάγετε λοιπόν πάνω και με κοιτάει με απορία.

- Τί κάνεις?

- Πρόβα για να δω αν θα ξυπνάς όταν πρέπει μετά από 8 μήνες

Του πήρε λίγη ώρα να καταλάβει ο μπούφος :laugh: :laugh: (ήταν και μισοκοιμισμένος) και μετά έκλαιγε σαν μωρό. Το κακό ήταν ότι μου βγήκε ξινό γιατί όλη νύχτα μείναμε ξύπνιοι για να μιλάει στο μωρό :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozalia έγραψε:

Πήγα στα Jumbo και πήρα ένα κουκλάκι μεγάλο από αυτά που κλαίνε. Όταν έπεσε για ύπνο σηκώθηκα το βράδυ, έβαλα το κουκλάκι ανάμεσά μας στο κρεβάτι και το ζούληξα για να κλάψει. Πετάγετε λοιπόν πάνω και με κοιτάει με απορία.

- Τί κάνεις?

- Πρόβα για να δω αν θα ξυπνάς όταν πρέπει μετά από 8 μήνες

:laugh: :laugh: :laugh: καλοοοοο !!! ειχε και υπονοουμενο για το τι τον περιμενει!!!!

Ετσι,ετσι!!!!Τι μονο η καημενη η μανουλα να ξενυχταει;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν καταφερα να κρατηθω...στη δουλεια ημουν οταν το εμαθα..και να σου πω την αληθεια μου ηρθε κολπος!Δεν το περιμενα, το τεστ το εκανα επειδη επρεπε να κανω αξονικη στο χερι μου και επειδη κατι με ετρωγε να μην την κανω και ειχα 1 μερα καθυστερηση λεω "ας κανω και ενα τεστ να ειμαι σιγουρη..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΤΕΜΗ έγραψε:

Εμένα η ιστορία μου είναι πιο απλή, πιο πεζή δυστυχώς!Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα καθυστέρηση και πήραμε τεστ, το είδε ο άντρας μου και μου είπε: "τελικά είσαι έγκυος" Στη δεύτερη είχα πάλι καθυστέρηση και πήγαμε για χοριακή, οπότε μάθαμε τα αποτελέσματα τηλεφωνικώς και πάλι ο άντρας μου το έμαθε πρώτος. Και στις δυο περιπτώσεις ο άντρας μου ήταν ενθουσιασμένος, χαρούμενος εγώ πάντα πιο προβληματισμένη κυρίως για το πως θα κυλήσει.

Κοριτσαρα μου μπροστα σε αυτο το θαυμα τιποτα δεν ειναι πεζο και απλο!!!

Η αναμονη του αποτελεσματος (και κυριως μετα, το θετικο αποτελεσμα) φτανει.Κι εσεις το ζησατε μαζι! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Εγω δεν προλαβα να μιλησω, με πηρε στο κατοπι,απο πισω...εκει ,στην τουλετα,μαζι καναμε το τεστ!! :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:

Την μοναδικη φορα που ειχα καθυστερηση (και μην φανταστεις....μια μερα και κατι)με κυνηγουσε απο πισω και ελεγε :καλα βαριεσαι να πας να παρεις ενα τεστ??

Τελικα πηγα κ πηρα μπας και με αφησει στην ησυχια μου...καθομασταν στο σαλονι κ μου ελεγε:αντε....δεν κατουργιεσαι??τι θα γινει??να σου φερω να πιεις κανενα νερο?

Με ταραξε σας λεω :angry: !!!!Φυσικα ηταν αρνητικο :( Ε, κατεβασε λιγο τα μουτρακια του και απο τοτε αποφασισα οτι αν και οποτε ξανακανω τεστ-χοριακη θα του το πω αφου εχω αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΕΜΑ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΑΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΛΟΙΠΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ..

ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΥΤΥΧΩΣ 28-30 ΜΕΡΕΣ. ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 39Η ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ, ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΓΙΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ. ΛΕΩ: ΜΗΠΩΣ ΠΑΝΕ ΧΑΜΜΕΝΑ;;ΠΗΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΤΟΤΕ. ΤΟ ΕΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!

ΕΤΡΕΜΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΗΤΑΝ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΦΟΒΟ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΗΛΙΘΑ ΗΣΟΥΝ; ΑΛΛΑ ΣΤΑ 25 ΜΟΥ ΝΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...

ΤΟ ΕΜΑΘΕ Η ΜΑΜΑ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΜΕ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΣΙΡΙΖΑ ΚΑΙ ΧΟΡΟΠΗΔΟΥΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΖΙ. ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΝΙΚΟΣ...ΗΤΑΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...

ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ!!! ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ..

ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΈΝΑ ΦΑΚΕΛΟ ΠΟΥ ΜΈΣΑ ΕΊΧΑ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΜΕ ΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΛΥΚΑΝΑΛΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (ΠΡΟΤΥΠΩΜΕΝΑ) ΟΠΟΥ ΕΓΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ Ο,ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ...ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ...

ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ + ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ = ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΩΡΟΥ, ΚΑΙ ΜΈΣΑ ΤΟΥ ΕΓΡΑΦΑ: ΜΠΑΜΠΑ ΠΑΡΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 20.00 ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΟΥ....ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΑΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ CD - PLAYER ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗ ΣΧΟΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ: "ΕΛΑ ΒΡΕ ΜΠΑΜΠΑ ΠΕΣ ΤΟ..."ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΙ... ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ.

ΠΑΤΗΣΑ ΤΟ PLAY ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΥΙΟΥ ΤΟΥ...

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΟΟΟΟΛΟΙΙΙΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΕΣΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΤΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ. ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΦΟΥ Ο ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΤΟΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕ...

ΟΥΦ! ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΔΩΣΩ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΡΕΜΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...

ΑΧ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ...

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω και εγω τις δικες μου ιστοριες?επειδη εμεις ειχαμε κανει σπερματεγχυση ειχαμε στην ακρη του μυαλου μας οτι μπορει και να γινοταν την προηγουμενη που ηταν να αδιαθετησω εκανα τεστ ε δεν αντεξα η γυναικα...ξυπνησα χαραματα και το εκανα αλλα εδειξε μια πολυ αχνη γραμμη ξυπναω τον αντρα μου και του λεω ελα μπαμπα για δες και εσυ βλεπεις τιποτα????να σας πω δεν πολυκαταλαβε και τι εβλεπε και λεει ε ναι κατι φαινετε πεσε τωρα να κοιμηθεις...και πριν προλαβει να το πει ξεξυπναει και λεει λες να εισαι εγκυος???δεν ξερω μωρο μου θα σιγουρευτουμε την δευτερα με την χωριακη...περιτο να πω εκεινο το σ/κ ουτε το ποτηρι το νερο μου δεν με αφηνε να σηκωσω...την δευτερα πρωι πρωι αφουφισικα ενημερωσα την κολλητη γειτονισσα και μελλοντικη νονα του παιδιου μου οτι θα πηγαινα για χωριακη...μου λεει να κρατας παστες μετα να το γιορτασουμε...οταν λοιπον ωγηκαν τα θετικα αποτελεσματα την παιρνω και της λεω αντε παλι θα την φας την παστουλα σου...το καλυτερο ομως ηταν ο πατερας μου στον οποιο αγορασα μπειμπιλινο και του ειχα γραψει ενα σημειωμα οτι θα γινοταν παππους κτλ...και αφου το επαιξε λιγο αντρας(κρητικος γαρ)μετα ψιλοδακρυσε...δεν λεω για την μανα μου αυτη δεν κρατιοταν...αχ τι ωραια που ηταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 ο ενδιαφερομενος τελευταιος ε???Βρε τον "καημενο" τον μπαμπουλη :laugh: :laugh: :laugh:

Αξιζε ομως!!

Να σας ζησει καλη μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth κι εγω αν εχω θετικα αποτελεσματα απο την εξωσωματικη (μακαρι Παναγιτσα μου,μακαρι Παναγιτσα μου) θα παρω ενα κουτι πανες για τους γονεις μου και τον αντρα μου και θα τις μοιρασω γιατι θα χεστουν απο την χαρα τους

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Με το καλο το νινακι σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο lollipop να σου πανε ολα καλα και να το κανεις και εσυ...ααα βρηκα τι ειχα γραψει στον πατερα μου μεσα στην πανα..

¨¨αγαπημενε μου παππου..αυτη ειναι η πρωτη φορα που πιανεις την πανα μου στα χερια και μυριζει τοσο ωραια η επομενη συναντηση μαζι της δεν θα ειναι και τοσο ευχαριστη ειδικα αν παρω απο τον μπαμπα μου...και επειδη ερχονται εξοδα μην φας μονος σου ολο το εφαπαξ να σκεφτεις και το εγγονι σου... :P:P:P σε αφηνω τωρα θα τα ξαναπουμε σε 8 μηνες...σε φιλω γλυκα το εγγονι σου...

υγ.να προσεχετε την μαμα μου ενταξει???μην βγω εξω και εχουμε φασαριες...¨¨

καταλαβαινεις τωρα τι εγινε???χαμος...ειναι βλεπεις και το πρωτο εγγονι στην οικογενεια και ειναι ολοι τρελαμενοι...αντε κοριτσακι μου ευχομαι να δουμε γρηγορα το ονομα σου στισ ανακοινωσεις εγκυμοσυνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

katherinaki82 ο ενδιαφερομενος τελευταιος ε???Βρε τον "καημενο" τον μπαμπουλη :laugh: :laugh: :laugh:

Αξιζε ομως!!

Να σας ζησει καλη μου! :kiss:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΚΛΕΦΤΑ..

ΝΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΜΩΣ...

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ Ο,ΤΙ ΟΝΤΩΣ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΔΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΠΝΙΖΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ...ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΣ ΤΟΝ ΚΑΠΝΟ...ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΟΥ ΦΑΚΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΟΥΡΚΩΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΙΑΣΜΑ...ΒΓΗΚΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ; ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ LOLLIPOP ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ, ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ; ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ Ή ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ; ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ!!¨;):)

Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82

η δικη σου ανακοινωση δεν ηταν απλα κατι ιδιαιτερο!!!!!!ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΗΤΑΝ!!!! :silly: :silly: :):)

Οσο για μενα τελος της εβδομαδας περιμενω περιοδο για να ξεκινησω τα τρυπηματακια :woohoo:

Ευχαριστω για τις ευχες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΡΠΟ...!!!ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ...THINK POSITIVE ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ...!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν Παρασκευη πρωι η μερα που εκανα τη χοριακη και το απογευμα θα πηγαιναμε τριημερο στο Πηλιο με τον αντρα μου.Μολις εμαθα τα αποτελεσματα τρελαθηκα, δεν μπορουσα να κρατηθω!!

Τον πηρα τηλεφωνο και μεσα στα ασχετα του λεω:α, ξερεις δεν θα παμε οι δυο μας στο Πηλιο.Ποιος θα ερθει μου λεει;Θα ερθει και το μωρακι μας να το παρουμε μαζι;;;;

Καταλαβαινετε τι εγινε!!!

Το καλο ειναι πως στο Πηλιο δεν πηγαμε ουτε δυο, ουτε τρεις....αλλα τεσσερις!!!!!

Μετα απο μια βδομαδα μαθαμε οτι περιμενουμε δυο μωρακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop φοβερό θεματάκι άνοιξες!!

Ετσι, να παίρνουμε καμιά ιδέα κι εμείς για όταν θα έρθει η ώρα μας :laugh:

Σου εύχομαι καλή επιτυχία να έχεις και να αποκτήσεις το μωράκι που τόσο θέλεις!!

Κορίτσια συγκινήθηκα και γέλασα πολύ με τις ιστορίες σας! Να τα χαίρεστε τα αγγελούδια σας και να είναι γερά και ευτυχισμένα σε όλη τους τη ζωούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...