Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ναι!!! Ειμαι εγγυος!!!


Recommended Posts

Κοριτσια θα τρελαθω!!! Ειμαι εγγυος!!! :woohoo:

Εκανα το πρωι τεστακι (1η μερα καθηστερησης) και ηταν θετικο. Μετα πηγα για χωριακη (για να προλαβω το Σ/Κ) και η χωριακη μου είναι 502,40!!!

Δεν μπορω να το πιστεψω. Μολις γυρισα απο τη δουλεια και μπηκα να σας το πω. Φιλια πολλα σε όλες και σας ευχαριστω. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Μπράβο!! Σου εύχομαι να απολαύσεις αυτούς τους υπέροχουν μήνες και όλα να σου πάνε καλά!!!!

Κάλή εγκυμοσύνη να έχεις!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Να ειστε ολες καλα και οι ευχες και οι προσευχες σας να γινουν πραγματικοτητα για ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο με το καλο να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να την φχαριστηθεις ως το τελος...αντε σειρα σας οι υπολοιπες αντε να γεμισουμε γκαστρουλες εδω μεσα... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :laugh: :) :laugh: :laugh: SYXARITHRIA ..... AUTA EINAI WRAIA NEA MPRABW SE ESENA KAI STO ANTRA SOU!!!!!!!!!

OTAN EIDA TO MYNHMA SOU H KARDIA MOU PETARISE LES TO ELEGA EGW.

EINAI MEGALH XARA KAI AS MHN GNVRIZOMASTE GIA TI OLLES MAS GNORIZOUME TI ΨIXOTHORO EINAI NA PERIMENEIS TA EPITHIMITA APOTELESMATA

SOU EYXOMAI NA EXEIS TOUS KALHTEROYS 9 MHNES TIS ZWHS SOU !!!!!! :)

ANTE GIA NA PERNOUME SYRA KAI EMEIS :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...