Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΜΑ!!!!


Recommended Posts

ΑΧ!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ.. ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΩ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΧΑΖΟΜΑΜΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΙΧΗΣΜΕΝΗ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειτε εισαι τωρα εγκυος ειτε εχεις ηδη γεννησει να χαιρεσε το μπεμπακι σου και την οικογενεια σου και μην ανυσηχεις καθε γυναικα που ειναι ετοιμη να δωσει την αγαπη της και τον εαυτο της ολοκληρο στο παιδι της τοτε σιγουρα θα γινει καλη μαμα αρα το μονο που μενει να κανεις ειναι να απολαυσεις τισ εμπειριες που ερχονται.... :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ . Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 40 ΗΜΕΡΩΝ....

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι...να σου ζήσει το αγγελούδι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να ναι πάντα γερή,καλότυχη και ευτυχισμένη στη ζωή της...να την καμαρώνεις και καλό σαραντισμό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsag έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ . Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 40 ΗΜΕΡΩΝ....

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!

:)

ααααααααα!!!!!δεν το καταλαβα...μπερδευτηκα....

να σου ζησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει!!! Είναι το τελειότερο συναίσθημα!! Εγώ έχω ένα αγοράκι και μου έχει πάρει τα μυαλά!!! Κι όσο μεγαλώνει τόσο με τρελαίνει!!! Υγεία πάνω απ'όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...