Μετάβαση σε περιεχόμενο

kathismataki fagitou


Recommended Posts

pote valate ta morakia sas na katsoun se kathismataki fagitou?ego taizo tin beba mou sto karotsi tis tin kremoula pou arxisame prosfata.skeftomai na paro ena kathismataki alla den ksero poio ,kai mipos einai noris gia kati tetoio.exete na protinete kati? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!

to louloudaki mou egw na sou pw tin alitheia to evala apo 6 minwn

alla to kathismataki itan ptussomeno kai ekane i plati pisw mpros san to rilax diladi.tis chicco einai alla kai mena mou to dwsane kati gnwstoi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω του πήρα καθισματακι απ οταν αρχίσαμε τις κρέμες δηλαδη γυρω στον 6ο μήνα..Στην αρχη καθοταν τώρα με τιποτα..για 4 μηνες το πολυ το χρησιμοποιησα τωρα το ταιζω και κοβει βολτες γυρω γυρω αλλιως δεν τρωει..!!

να σου πω ειχα παρει ενα απ τα τζαμπο 20€ νομιζω μια χαρα ηταν για το λιγο χρονικο διαστημα που το χρησιμοποιησα.Να εχει οπωσδηποτε ζωνη για να το δενεις μην σου φυγει μιας και τα περισσοτερα ειναι και ψηλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sigoura den skopevo na doso mia periousia, kai ego ena oikonomiko tha paro.exei oraia to tzambo juliana? kalitero einai afto pou pianetai sto trapezi h afto me ta podia? joannaki exo ena tetoio kai ego pou moiazei me rilax, alla den kathetai me tipota.(einai ligo antartis i beba mou kai exei protimiseis apo tora :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv PANTΩς νομιζω οτι αξιζει να δωσεις χρηματα για καθισματακι φαγητου..γιατι θα θελεισ να το αφηνεισ αργοτερα να κανεισ καμια δουλεια..καλο ειναι να μην ειναι ψευτικο..να ειναι βαρυ εννοω να μην μπαλαντζαρει..αποψη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τάισμα στο καρότσι σου παθαίνει τη μέση.

Εγώ είχα πάρει το peg perego 130 ευρώ νομίζω αλλά το χρησιμοποίησα πολύ γιατί έβγαλα από μπροστά το δίσκο και το παιδί έτρωγε στο τραπέζι μαζί μας μέχρι 2,5 χρονών περίπου.Ήταν άνετο γιατί το παιδί καθόταν αναπαυτικά και στο ίδιο επίπεδο με το τραπέζι.

Πολλές τα χρησιμοποιούν και σαν relax καθώς πέφτει η πλάτη πίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω θα συμφωνισω με την ΣΩΣΩ.

Πιστευω οτι ηταν απο τα λιγα πραγματα που εβγαλαν ηδη τα λευτα τους.

Εγω εχω της Mothercare και αν και δεν εηταν πολυ ακριβο- για τα δικα μου δεδομενα παντα- τον εχω χρισημοποιησει παρα πολυ στην μαμα μου εχω παρει ενα πιο οικονομικο- γιατι εκει ειναι την ημερα, τον εχω εκει μεσα στο υψος μου- παντα δεμενο- και πλενω κανενα πιατο η μαγειρευω γιατι συνηθως του βαζω φρουτα η λαχανιακ σε κομματακια και μασουλαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το καθισματακι το χω χιλιοχρησιμοποιησει!!!! εκτος του φαγητου - που την εβαλα να κατσει απο τοτε που αρχισαμε χορτοσουπα νομιζω - σε επικλεινη θεση, επισης το χρησιμοποιω και για να την κοιμιζω το βραδυ αν ειναι πολυ ανησυχη .... τη δενω τη βαζω στην κουζινα, ανοιγω και τον απορροφητηρα και σε λιγα λεπτα ειναι στην αγκαλια του ορφεα!!!!!

βεβαια το δικο μου, οντας παλιο εχει ροδακια μπρος πισω και ειναι απιστευτα βολικο... τα καινουργια που εχουν μονο μπροστα ροδες δε ξερω τι παιζει

αλλα το συστηνω ανεπιφυλακτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!! efxaristo gia tis apantiseis sas!

soso mou oles oi apopseis dektes.aloste to gegonos oti an einai elafri tha mpalatzarei, den to eixa skeftei-exeis dikio.ekana xthes mia mikri erefna agoras kai mallon tha katallikso sto polly magic tis chicco.loukouma kathetai aneta to moraki sou se afto?stirizetai kala?apo poso minon to evazes na kathetai ekei?

nefeli mou ontos i mesoula mou ypoferei meta apo kathe taisma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

Εγω το καθισματακι το χω χιλιοχρησιμοποιησει!!!! εκτος του φαγητου - που την εβαλα να κατσει απο τοτε που αρχισαμε χορτοσουπα νομιζω - σε επικλεινη θεση, επισης το χρησιμοποιω και για να την κοιμιζω το βραδυ αν ειναι πολυ ανησυχη .... τη δενω τη βαζω στην κουζινα, ανοιγω και τον απορροφητηρα και σε λιγα λεπτα ειναι στην αγκαλια του ορφεα!!!!!

βεβαια το δικο μου, οντας παλιο εχει ροδακια μπρος πισω και ειναι απιστευτα βολικο... τα καινουργια που εχουν μονο μπροστα ροδες δε ξερω τι παιζει

αλλα το συστηνω ανεπιφυλακτα!

Frapedia i methodos me ton aporofitira ola ta lefta :laugh: :laugh:

tha to dokimaso kai ego

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ πήρα προχθες ένα απο τα Mothercare μονο που ειναι πτυσσομενο σε καρεκλα του σπιτιου. ειναι πολύ σταθερο, πανάλαφρο, με αποσπώμενο τραπεζακι. εγω επελεξα αυτο γιατι ειδικά το καλοκαιρι πάμε συχνα εκδρομες και θελω να το παιρνω μαζι μου. αλλά και στο σπιτι ειναι πολύ βολικό και δεν πιανει καθολου χωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loukoumas έγραψε:

εγω πηρα το magic polly chicco.ακριβο αλλα πολυ καλο γιατι πεφτει η πλατη δυο σκαλες.επισης τοης ficher price ειναι πολυ καλο.

Kαι εγω αυτο πηρα και την βαζω απο 2 μηνων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...