Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θηλασμός μέχρι τα...8


Recommended Posts

Γλυκεια μου ευχαριστω που διαβασε ολες τις σελιδες μας πανω σε αυτο το θεματακι πραγμα που σημενει οτι διαβασε και τον ας πουμε "καυγα" που εγινε.μιας και εισαι καινουρια στο φορουμ μας αρχικα σε καλοσοριζο και κατα δευτερων θα ηθελα να μου επιτρεψης να μην συνεχεισω ενα θεμα που εχει ληξη εδω και σχεδον 1 μηνα.Αλλωστε εχω πολυ μεγαλο σεβασμο προς το φορουμ μας αλλα και στην αγαπητη κυρια αγλαια που ειναι και το αντικειμενο της αυτο.Εντελως φιλικα στο λεω χωρις να υπαρχει παρεξηγηση ετσι? :) .και παλι καλοσορισες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 230
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ποσο γαλα να εχει αυτη η γρια????γιατι μην μου πειτε δεν ειναι και κοπελα!!!!!το θεωρω αηδιαστικο και εχω και την υποψια μηπως δεν εχει γαλα και τα βαζει ετσι να πιπιλιζουν τα βιζια τις!!!!μα ειναι δυνατον να εχει μετα αποτοσα χρονια γαλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο γαλα να εχει αυτη η γρια????γιατι μην μου πειτε δεν ειναι και κοπελα!!!!!το θεωρω αηδιαστικο και εχω και την υποψια μηπως δεν εχει γαλα και τα βαζει ετσι να πιπιλιζουν τα βιζια τις!!!!μα ειναι δυνατον να εχει μετα αποτοσα χρονια γαλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

ποσο γαλα να εχει αυτη η γρια????γιατι μην μου πειτε δεν ειναι και κοπελα!!!!!το θεωρω αηδιαστικο και εχω και την υποψια μηπως δεν εχει γαλα και τα βαζει ετσι να πιπιλιζουν τα βιζια τις!!!!μα ειναι δυνατον να εχει μετα αποτοσα χρονια γαλα????

Μια γυναίκα μπορεί να έχει άφθονο γάλα μέχρι την εμμηνόπαυση. Μια γυναίκα είναι φυσιολογικό να έχει γάλα όσο διάστημα είναι ικανή να γεννά παιδιά.

Το να είναι απληροφόρητη δεν είναι κακό, το να εκφράζεσαι όμως με τόσο προσβλητικό και υβριστικό τρόπο για τον οποιοδήποτε δεν σε τιμά καθόλου και αντιβαίνει στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, τους οποίους αποδέχθηκες πριν εγγραφείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

ποσο γαλα να εχει αυτη η γρια????γιατι μην μου πειτε δεν ειναι και κοπελα!!!!!το θεωρω αηδιαστικο και εχω και την υποψια μηπως δεν εχει γαλα και τα βαζει ετσι να πιπιλιζουν τα βιζια τις!!!!μα ειναι δυνατον να εχει μετα αποτοσα χρονια γαλα????

Μια γυναίκα μπορεί να έχει άφθονο γάλα μέχρι την εμμηνόπαυση. Μια γυναίκα είναι φυσιολογικό να έχει γάλα όσο διάστημα είναι ικανή να γεννά παιδιά.

Το να είναι απληροφόρητη δεν είναι κακό, το να εκφράζεσαι όμως με τόσο προσβλητικό και υβριστικό τρόπο για τον οποιοδήποτε δεν σε τιμά καθόλου και αντιβαίνει στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, τους οποίους αποδέχθηκες πριν εγγραφείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...