Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο2


lena

Recommended Posts

κ αυτο γιατι της ειπα να κρατησει την Πεμπτη λιγο την μικρη που εχω ραντεβου με τον γιατρο κ κατεβασαμε τα μουτρα μας μεχρι το πατωμα κ πιο κατω. Τελος πάντων παντως ειπα του αντρα μου απο τωρα να ρθει μαζί για να δει κ αυτος τι λεει ο ντοκτορ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσιααααααα με αλλη διαθεση σημερα. Δεν θα αφησω κανεναν να με ξαναρίξει. Εχω την κορουλα μου κ περιμενω κ τα αντρακια μου οποτε οι υπολοιποι να μας γραφουν.

Marsoypilami περιμενουμε νεα σου σημερα ε? new mammy που εισαι καλέ???????????????

Τι τρωνε σημερα? Ξυπνησα με παρλα σημερα και σας τρελανα ε? φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κοριτσάκια μου! Καλημέρα σε όλα τα μικρά μωράκια μας!

Μόλις γύρισα από τις εξετάσεις - το απόγευμα στις 6 θα είναι έτοιμα τα αποτελέσματα και αμέσως παίρνω τηλέφωνο τον γιατρό ... Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! Μακάρι να ήταν όλα ένα κακό όνειρο ... μακάρι να αντιμετωπίζεται χωρίς να χρειαστεί να βγουν τα μικρά μου από την κοιλίτσα μου!!!! Τα θέλω μέσα στην κοιλίτσα μου! Να στριφογυρίζουν μέσα μου! Παρακαλάτε κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεστε! Σας ευχαριστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κοριτσάκια μου! Καλημέρα σε όλα τα μικρά μωράκια μας!

Μόλις γύρισα από τις εξετάσεις - το απόγευμα στις 6 θα είναι έτοιμα τα αποτελέσματα και αμέσως παίρνω τηλέφωνο τον γιατρό ... Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! Μακάρι να ήταν όλα ένα κακό όνειρο ... μακάρι να αντιμετωπίζεται χωρίς να χρειαστεί να βγουν τα μικρά μου από την κοιλίτσα μου!!!! Τα θέλω μέσα στην κοιλίτσα μου! Να στριφογυρίζουν μέσα μου! Παρακαλάτε κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεστε! Σας ευχαριστώ για τα υπέροχα λόγια συμπαράστασης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπονζουρ απο πατρα!!δεν κουνιεται τιποτα σημερα λογω απεργιας!

ζετουλα κρατα γερα!αστους ολους στην ακρη και ασχολησου με τα παιδακια σου!!

marsoupilami να μας πεις τα νεα μην μας ξεχασεις!!σε σκεφτομουν χτες!αλλα τι ανησυχεις;ολα καλα θα πανε;;

τα αλλα κοριτσακια που εξαφανιστηκαν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

marsoupilami καλά αποτελέσματα. μέχρι να βγουν προσπάθησε να κάνεις τίποτα ευχάριστο να ξεχαστείς.

ναταλί ευκαιρία για λίγη παραπάνω ξαπλίτσα!πολύ χρήιμη η λίστα σου για το μαιευτήριο, τα μισα τα είχα ξεχάσει :P

σήμερα κλείνω την 31η εβδομάδα και νιώθω ότι πλησιάζω...μέχρι το σ-κ θα έχω έτοιμη τη βαλιτσούλα μου, ελπίζω! τα επιπλάκια όμως δε μας τα έφεραν ακόμη και ανυπομονώ, έχουμε 40 μέρες που τα παραγγείλαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μου ηρθε ενα πακετο απο τα babylino!!!

ειχε μεσα ενα πακετο πανες για νεογεννητα, βαμβακι, μωρομαντηλα και σερβιετες!τελειο!πολυ χαρηκα!!

μπειτε στη σελιδα της babylino και γραφτειτε να σας τα στειλουν και σας.μεσα σε μια βδομαδα ηρθαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσουδιαα..φουσκωμενα..

τι μου κανετε?εγω μια χαρα ειμαι..στο κρεβατι καθομαι..χεχε

Αλικυ να σαι καλα..χαιρομαι που βοηθησα..

Μαρσουπιλαμι μου..Ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο..μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να πανε ολα καλαα για τα νινακια σου..

ακουω Λοιπον εχετε καμια ερωτησουλα"????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali εγω έχω ερωτησούλα για το θήλαστρο, πρέπει να το πάρω από τώρα να το έχω στο νοσοκομείο? εσύ χρησιμοποίησες? θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο κι εκει δεν έχουν ενώ στα ιδιωτικά σου δίνουν.

βλαστοκύτταρα κράτησες?

new mammy εσύ τί αποφάσισες τελικά για τα βλαστοκύτταρα? εμεις λέμε τελικά να τα δωρίσουμε στη δημόσια τράπεζα και να κρατήσουμε μεσεγχυματικά κύτταρα από το ένα μωράκι αφού δεν υπάρχει θέμα συμβατότητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικυ μου εδω θα σε απογοητευσω γιατι δεν πηρα θηλαστρο αλλα νομιζω πως δεν χρειαζεται να το παρεις απο τωρα..αλλα δεν ξερω καθολου..

και επισης βλαστοκυτταρα δεν κρατησα..συγνωμη που δεν βοηθησα.. :/

οτι αλλο θες εδω ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας και από εμε΄να,την εξαφανισμένη....

Είχαμε γυναικολόγο,παιδίατρο και δεν συμμαζευεται!!!!

χαχα!Τα φασολάκια μου μεγαλώνουν...το ένα ήταν αραχτό και το άλλο έκανε τούμπες!!!Πολύ γέλιο!!!

Ο γιόκας μου εχει ύο εμβόλια να κάνει αυτό το μήνα και ενα τον επόμενο!!

Θα τον μισήσει τον γιατρό!!!

Ναταλί να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και όλα να περάσουν και να σηκωθείς!

Αλικυ,εγώ τα είχα κάνει δωρεά στην Ακαδημία Αθηνών και τώρα με το καλό θα τα δωρίσω στην Δημόσια Τράπεζα της Θεσσαλονίκης!

Λιονταράκι και γενικα κορίτσια,ξέρετε αλλες διευθυνσεις για δωράκια και κουπόνια????Σέεεελω και εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι έγραψε:

evi εγω εστειλα στην babylino, στην pampers, στην libero, και γραφτηκα στο site babyspace.

Θα μπω, αλλα σε αυτην την babyspace δεν μπορώ να κάνω εγγραφή με τίποτα.

δεν δέχεται το password με καμία κυβερνηση....Μάλλον είμαι καραασχετη!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami περιμενουμε ευχαριστα νεα το απογευμα ε?

κοριτσακια μου ελπιζω να περασει καραβι αυριο να ρθει ο γιατρος να δω τ αντρακια μου. Παρελαβα σημερα τις προικες τους τι χαρα τι χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ. ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ EBABY. ΒΡΗΚΑ ΤΟ ARIA TWIN ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ (219.00€)ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΤΕ?

MARSOUPILAMI ΤΙ ΝΕΑ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα! Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον σας και για την ενθάρρυνση!!! Πήρα τα αποτελέσματα και μίλησα και με τον γιατρό μου - λοιπόν ... τα νέα δεν είναι δυσάρεστα (βέβαια ούτε και ευχάριστα!) όλα τα ηπατικά ένζυμα είναι αυξημένα, έχει αρχίσει να δυσλειτουργεί το συκώτι, αλλά είναι σε αρχικό στάδιο - θα επαναλάβω τις εξετάσεις την Δευτέρα, εκτός και αν αυξηθεί ο κνησμός, οπότε θα τις επαναλάβω νωρίτερα. Νιώθω καλά, ο γιατρός βέβαια ήταν προβληματισμένος, αλλά εφόσον δεν μου είπε "τρέχα στο νοσοκομείο να σε δω", αισθάνομαι πολύ καλύτερα και ότι μπορούμε να κερδίσουμε χρόνο για τα μωράκια μου!!! Θα ελέγχω τις τιμές και μακάρι με την σωστή προσοχή και διατροφή να προχωρήσουμε όσο περισσότερο γίνεται! Δυστυχώς όμως εμφάνισα και .... λεύκωμα, μου είπε ότι και αυτό θέλει πολύ προσοχή για να προλάβουμε την προεκλαμψία, μου είπε να τρώω δύο ασπράδια αυγού την ημέρα και το βράδυ θα ξαναμιλήσω μαζί του για να μου εξηγήσει λεπτομέρειες για την διατροφή. Θα το πολεμήσω με όλες μου τις δυνάμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami κανε οτι λεει ο γιατρος και ολα θα πανε καλα!!!δεν καταλαβαινουμε ουτε εμεις ουτε τα μωρα μας τιποτα!!!

zetoyla καλως τα δεχτηκες τα προικια!!!

2002 δεν εχω παραγγειλει απο το συγκεκριμενο site αλλα απο αλλες κοπελες που εχω δει δεν ειχαν καποιο παραπονο.εγω απο το ebay εχω παραγγειλει μπιμπερο.τα μισα ηρθαν τα αλλα μισα τα περιμενω.

κοριτσια πολυ δυσνοια!!!εχω αρχισει και φοβαμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο marsoupilami,

τώρα που ξέρεις τι γίνεται θα είναι πολύ καλύτερα να το αντιμετωπίσεις. Ξέρω ότι τίποτα δεν ήταν εύκολο μέχρι τώρα, κουράγιο και υπομονή, ο στόχος είναι ανεκτίμητος. Πολλά φιλιά όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ MARSOUPILAMI, ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΑ ΠΡΟΙΚΙΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami μου να σκέφτεσαι θετικά και όπως είπες όσο μπορείς να το παλέψεις. αφού είναι ακόμη στην αρχή και πλέον το ξέρετε μπορείτε να το παλέψετε με το γιατρό σου. υπόμονή, την αξίζουν την ταλαιπωρία τα μωράκια μας και μόλις τα δούμε θα τα ξεχάσουμε όλα, αυτά λέω και στον εαυτό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami ολα θα πάνε καλά στο τελος θα το δεις. Μια χαρα θα ναι τα μωρακια σου κ θα το ξεπερασεις κ αυτο.

Αχ κοριτσακια μου ολες λιγο λιγο παιρνουμε την σειρα μας.

Σημερα εγω πηγα στην κολλητη μου κ κρατησα αγκαλια το μωρουλινι της. Ηταν τελεια τα μωρα μου αρχισαν αμεσως να κανουν σαν τρελά. Η μικρή δεν εδωσε καμια σημασια. Τωρα δεν ξερω αν αυτο ειναι καλό η κακό.

Αυριο 11 η ώρα παω να δω τ αντρακια μου.

Λιονταρακι εσυ που θα γεννησεις?

Οι προικες μας ειναι τελειες πολυ χαιρομαιιιιιιιιιιιι. Αντε τωρα μονο το θηλαστρο θα περιμενω. Επλυνα κ κατι λιγα σημερα. Οπως βλεπετε η διαθεση ειναι μια ετσι μια αλλιως χιχι. Που ειναι η new mammy βρε κοριτσιαααααα???????? τι γινεται τωρα θ αρχισουμε να ανχωνομαστε για μια μια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να' μαι πάλι!!! Δεν μπορούσα να μην ξαναμπώ!!! Θέλω να σας ευχαριστήσω από τα βάθη της καρδιάς μου για τα υπέροχα λόγια σας!!!

Λοιπόν, έχω να σας πω νεότερα, διότι ξαναμίλησα το βράδυ με τον γιατρό μου. Όπως σας είπα, τα ηπατικά ένζυμα είναι όλα αυξημένα, έχω "χολόσταση" σε πρώιμο στάδιο και το συκώτι έχει αρχίσει να δυσλειτουργεί- θα πρέπει να παρακολουθούμε συνεχώς τις τιμές επαναλαμβάνοντας τις εξετάσεις, από διατροφή απαγορεύονται τα λιπαρά και τα λαχανικά, και αν αυξηθούν κι άλλο οι τιμές θα με στείλει σε ειδικό γιατρό ηπατολόγο. Ευτυχώς η φαγούρα έχει λιγάκι υποχωρήσει. Για το λεύκωμα μου είπε πολλή προσοχή για να μην οδηγήσει σε προεκλαμψία, να κάνω σκληρή δίαιτα, καθόλου αλάτι, να τρώω δυο ασπράδια αυγών την ημέρα, να μετράω την πίεση δύο φορές την ημέρα κρατώντας ημερολόγιο. Ααααα επίσης θα ξαναπάω την Δευτέρα να κάνω β-επιπέδου, διότι η χολόσταση επηρεάζει την ανάπτυξη των εμβρύων και τους προκαλεί και νωθρότητα. Άρα θα πάμε να ελέγξουμε την ανάπτυξη και τις κινήσεις τους. Ξέχασα να σας πω ότι τις τελευταίες δέκα ημέρες έχω χάσει και 1.5 κιλό, άρα τώρα είμαι συνολικά στα 10,5 και φυσικά από δω και πέρα θα χάνω! Θα κάνω τα πάντα για να κερδίσω χρόνο! Και έχω εμπιστοσύνη και στον γιατρό μου, ο οποίος φαίνεται και αυτός διατεθειμένος να το παλέψει για να προχωρήσουμε όσο το δυνατόν περισσότερο! Μου είπε ότι θα πηγαίνουμε "βήμα βήμα"! Θα κάνω πάλι την επόμενη εβδομάδα ενέσεις κορτιζόνης για παν ενδεχόμενο!

Κορίτσια, χρειάζεται υπομονή, δύναμη, κουράγιο και αισιοδοξία η εγκυμοσύνη! Τραβάμε τόσο για να φέρουμε τα μωράκια μας στον κόσμο!!! Δυο μέρες τρελάθηκα από φόβο για τα μικρά μου, έκλαιγα κάθε φορά που με κλωτσούσαν, αλλά θα το παλέψουμε!!! ΑΞΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γιατί βάσει τεστ είχα ωορρηξία 24η μέρα του κύκλου κ αδιαθέτησα 34η. Έχεις ΣΠΩ; Εσυ θα μας τρελάνεις!!! Το ότι επαναλαμβάνεις ένα τεστ που είναι πιο κόκκινο κ από το κόκκινο με ξεπερνάει🤣🤣🤣 Πήγαινε καλε αύριο πρωί πρωί στο γιατρό να δείτε το έμβρυο… Χρονια μας πολλά κορίτσια μου!!!! Εύχομαι σύντομα όλες με το θαυματακι μας στην κοιλιτσα!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    • Εντάξει!!!! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα 🙌🙌🙌 όπως είπε κ η @Girly μόνο με το βλέμμα και τσουπ!!!!! 😱😱 ρε αρχηγόπουλο συγχαρητηριαααααα!!!! Είσαι απλα καραεγκυος!!!! ❤️❤️❤️❤️ εσυ δν είσαι για χοριακη κατευθείαν για υπέρηχο και καρδούλα είσαι γ ν ακούσεις ❤️🙏🧿 μπράβο ρε κοριτσάρα μου μπράβο!!! Με το καλό ευχομαι! Όλα να πάνε τέλεια!!!!    εμενα τη Τετάρτη μ κλείσε ο γιατρός ραντεβού γ ν με ξαναδεί! 🙏🧿❤️ @Θέτις Κ. εσυ ποτέ έχεις υπέρηχο πάλι; @Naty you???   
    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...