Μετάβαση σε περιεχόμενο

επεστρεψα απο τις διακοπες με σπορακι μεσα μου....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι φανταστικα νεα ειναι αυτα!!!!!!!

αχ!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι καρδουλα μου ολα να πανε καλα αυτη την φορα...που ολα θα πανε...θα φουσκωσεις και θα ξαναφουσκωσεις...

εισαι σε καλα χερια...ολα θα πανε καλα :)

μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο σπορακι ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: στα ειπα και ιδιωτικος λαμπρινη μου αλλα δεν μπορω να μη σου γραψω και εδω ετσι για γουρη!! σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να φουσκωσει η κοιλιτσα σου και να εχουμε πολλα μωρακια του χρονου στην παρεα :P:P πολλα φιλια και να μου προσεχεις!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!ολα να πανε τελεια και σε λιγους μηνες να αγγιξεις το αγγελουδι σου!φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravooo!!sugxarhthria!!!!!!!!!!!euxomai na egkatasta8ei gia tous epomenous 9 mhnes mesa sou kai to sporaki suntoma na ginei evruaki!!!ola na sou pane deksia!!!!!kalh kai hremh egkumosunh kai fusika teleiomhnh!!!8etikes skepseis na exeis lamprinoula!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! :woohoo:

Αυτή τη φορά όλα θα πάνε τέλεια! Είμαι σίγουρη!

Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες ένα υγιέστατο μωρούλι στην αγκαλιά σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: Λαμπρινουλα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μα τι υπεροχα νεα ειναι αυτααααααααααα!!!!Πω πω μα τι γινεταιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι!!!!Τι τυχερος αυτος ο χρονος!!!

Παρειτσα με το Ρουλακι!!!Μα τι ωραιαααααααααααα!!!!!Θα φουσκωνεται παρεα

και θα σας καμαρωνουμεεεεεε!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ να πανε ολα καλα αν και ειμαι σιγουρη!!!!!και να εχεις ενα γερο σπορακι και μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!

:):):):):kiss::kiss::kiss::kiss:

Σου στελνωωωωω ολες τις ευχουλες μου και την θετικη μου ενεργεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινουλα μου,μολις διαβασα τα νεα και χαρηκα παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

σου ευχομαι ολοψυχα μια τελεια εγκυμοσυνη και σε εννεα μηνες να κρατας αγκαλιτσα ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

θα τα πουμε και με λεπτομερειες online!!!!!

πολλα φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Με τη φιλενάδα σου (μας) θα φουσκώνετε μαζί!!!! :silly:

Τέλεια! :laugh:

Όλα με το καλό αυτή τη φορά!!! :cheer:

Η Παναγιά στην κοιλίτσα σου! ;)

Φιλιά πολλά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες μα ολες για τις θερμες ευχες σας...ευχομαι στις μανουλες να χαιροντε τις οικογενεις τους κ τα μωρακια τους..στις εγκυουλες με το καλο να κρατησουν αγκαλια ενα υγιεστατο μωρο κ οσες προσπαθειτε συντομα να μας ανακοινωσετε τα ευχαρισταα..ευχαριστω κ παλι.. φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ηξερααααααααα :woohoo:

Μου το ειχε πει η Ρουλα μια μερα που βρηκα χρονο και μπηκα για λιγο χαχαχαχα..Τελεια νεα Λαμπρινη μου!Μπραβο κουκλαρα μου :woohoo:

Να ξερεις πως χαρηκα σαν να ησουν δικος μου ανθρωπος,και για τη Ρουλα το ιδιο.

Τωρα προσεχουμε και ΔΕΝ εχουμε αγχος πια για τιποτα,καλα?

Καλη εγκυμοσυνη και πολλα φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα θέλω να σου στειλω καιρό τα συγχαρήκια, αλλα με τούτα και με κείνα (θα σου πω απο κοντα) δεν πρόλαβα.

Μαθαινω όμως απο τη φιλεναδα μας ο,τι χρειαζεται να ξέρω! ;)

Να είσαι καλα και να προσεχεις και να κάνεις όνειρα! Ήρθε για να μείνει!

Πολλά πολλά φιλιά!

Θα τα πουμε σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopela mou sugxaritiria!!! :cheer: Euxomai oti kalutero, na exeis mia uperoxi engkumosuni, na tin apolauseis oso kalutera mporeis, na prosexeis polu esena k to mwraki sou k panw ap' ola thetiki skepsi...!!!!! :silly: Ola kala tha pane tha deis... koita na eisai xalari!!! :cheer: filakia polla!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κοριτσάκι μου!!! Πόσο χαίρομαι για σένα!!!!!!

Τι καλά νέα είναι αυτά??? Μπράβο σου και θερμά συγχαρητήρια!!

Εύχομαι απ' την ψυχή μου τα καλύτερα, μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να αγκαλιάσεις το μωρό σου!!!

Μόνο χαρές από δώ και πέρα! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...