Μετάβαση σε περιεχόμενο

επεστρεψα απο τις διακοπες με σπορακι μεσα μου....


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια κ χρονια πολλα σε ολες μας..μολις χθες γυρισα απο το χωριο μου κ εχω να σας ανακοινωσω οτι....ειμαι εγκυος!!!!!!οι ποιο πολλες εδω μεσα γνωριζεται κ εμενα κ την ιστορια μου..το μονο που θελω αυτη την φορα ειναι ολα να πανε καλα κ να φουσκωνω με την ρουλιτσα μου παρεα...το πρωτο ραντεβου με τον γιατρο μου το εχω την αλλη πεμπτη..ελπιζω κ τοτε να εχω καλα νεα να σας πω...οι χοριακες που εχω κανει ειναι καλες κ αναιβενουν κανονικα...ειμαι αρκετα συκρατημενη γιατι τον τελευταιο χρονο εχω περασει πολλα κ φοβαμαι μην τα ξαναβιωσω...φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αστερακι,ευχομαι απο την καρδια μου οοοοοολα να πανε καλα και ο Θεος να δωσει να φερεις στον κοσμο ενα υγιες και αφρατουτσικο μωρακι!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο σου ευχομαι!!!ολα να πανε τελεια αυτη τη φορα και σε 8-9 μηνες να κρατησεις ενα υγειεστατο πλασματακι στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχε πίστη κ όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου...Γούρικο το χωριό σου λοιπόν!!!!!Με το καλό....Περιμένουμε (ευχάριστα) νέα σου!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελαρα μου,αντε με το καλο!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Ειδες τελικα;;;Μαζι με τη Ρουλα το τσακωσατε!!!!!!

Αυτη τη φορα ολα θα πανε απλα τελεια!!!!!!!!

Να προσεχεις,πολλα φιλια!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια κ σε οσες ειστε στην προσπαθεια σας ευχομαι συντομα μανουλες κ οοοοτι επιθυμειτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο asterias σου ευχομαι τα καλυτερα κοριτσακι μου και να εισαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα αυτη την φορα... :):):) να εχεις καλη και τελειωμηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις αγκαλια το μπεμπακι σου...ειδες ο καθαρος αερας του χωριου????? :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω Λαμπρινη μου χαρηκα πολυ πραγματικα!!!!!

ολα θα πανε καλα

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια υπεροχη και ευκολη εγκυμοσυνη!!!!!

:laugh: :cheer::lol: :silly: :side::):cheer::unsure::lol: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα, σε καταλαβαίνω απόλυτα που λες ότι είσαι συγκρατημένη.. κι εγώ έτσι είμαι.. πάρα πολύ συγκρατημένη..

ΑΛΛΑ! Πρέπει να χαλαρώσουμε, να ηρεμήσουμε όσο γίνεται και να σκεφτόμαστε θετικά! Για να βοηθάμε τα νινάκια μας! ;)

Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις!! Άλλωστε, το'χαμε πει από την αρχή, θυμάσαι;;; Εμείς θα φουσκώσουμε παρέα!!! Και να που η ευχή μας πραγματοποιείται!!! Όλα θα πάνε καλά!!!

Με το καλό!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!

Όλα καλά θα πάνε , μην φοβάσαι!!

Κ εγώ είχα περάσει στεναχώρια αλλά τον Ιούνιο γύρισα από διακοπές με σποράκι κ εγώ. Τώρα αυτό το σποράκι κοιμάται στην αγκαλιά μου κ τρελένομαι... Είναι τέλεια θα δεις...σε λίγο καιρό θα είσαι στη θέση μου...

ΥΓ μια συμβουλή¨ προσπάθησε να ξεχάσεις τα παλιά ώστε να απολάυσεις την εγκυμοσύνη σου, είναι μια μοναδική εμπειρία.Δυστυχώς τα παλία πολλές φορές δεν μας αφήνουν να χαρούμε το παρόν.Ετσι το έπαθα εγώ κ τώρα μετανιώνω λίγο που είχα φόβους κ ανασφάλεις. γι αυτό στο λέω, φρόντισε να μην μου μοιάσεις...φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γουσταρω τρελά λεμε! :P :laugh: :P :laugh: Λαμπρινη μου συγχαρητηρια κοριτσακι μου! Ευχομαι και σε σενα να εχεις μια άριστη εγκυμοσυνη! Να χαρώ εγω κοιλίτσες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRAVO TELEIA!!!!!!!!!!!!!!!

gia pes mas omws to xwrio sou gia na pame kai emeis mipws o aeras tou mas ofelisei k doume kai emeis kana sporaki :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

gt an perimenoume apo to diko mas megalo ''xwrio'' tin salonika zitw pou kaikame :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειχα ξαναγραψει οτι οι διακοπες οφελουν...και εγω σε διακοπες το επιασα το μπεμπε μου!!!!κοριτσια βουρ.......... :woohoo: :silly: :blush: :woohoo: :silly: :laugh:

με το καλο σου ευχομαι κοριτσακι μου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...