Μετάβαση σε περιεχόμενο

επεστρεψα απο τις διακοπες με σπορακι μεσα μου....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟΟΟ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΑ 4ΗΜΕΡΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστερια μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να κρατησεις αγκαλια το μωρακι σου!!!

Τα φιλια μου και η θετικη μου ενεργεια μαζι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

γεια σας κοριτσια κ χρονια πολλα σε ολες μας..μολις χθες γυρισα απο το χωριο μου κ εχω να σας ανακοινωσω οτι....ειμαι εγκυος!!!!!!οι ποιο πολλες εδω μεσα γνωριζεται κ εμενα κ την ιστορια μου..το μονο που θελω αυτη την φορα ειναι ολα να πανε καλα κ να φουσκωνω με την ρουλιτσα μου παρεα...το πρωτο ραντεβου με τον γιατρο μου το εχω την αλλη πεμπτη..ελπιζω κ τοτε να εχω καλα νεα να σας πω...οι χοριακες που εχω κανει ειναι καλες κ αναιβενουν κανονικα...ειμαι αρκετα συκρατημενη γιατι τον τελευταιο χρονο εχω περασει πολλα κ φοβαμαι μην τα ξαναβιωσω...φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

αχχχχχχχχ!!!! κουκλιτσαααα μουυυυ!!!! ολα καλααααα να σου πανεεεε!!!!

σου στελνω οληηηηηηηηηη την θετικη μου ενεργειαααα ετσι μπραβο μαζι με το ρουλακι μασ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ φιλεναδες μου σας ευχαριστω ολες μα ολες για τις ευχες σας...ευχομαι σε ολες σας οτι επιθυμειτε κ ρουμπι μου με το καλο να γεννησεις κοπελα μου...το αγχος ποτε δεν λειπει.. κ μου αρεσει που σε αλλους δινω κ συμβουλες ενω εγω ειμαι χειροτερη...ρουλα :P:P:P:P:P φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριααααααααααααααααααααα!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!! Να προσέχεις τώρα! φιλααακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αυτα ειναι νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα να πανε καλα αυτη τη φορα. Να δεις που ο γιατρος μας ειναι γουρλης..κι εγω μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να φερεις στον κοσμο το πλασματακι σου!!!!!!!!!!Συγχαρητηρια!!!!Ευχομαι να εχεις μια καταπληκτικη εγκυμοσυνη και μια καλυτερη γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδααααααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

Να μου προσεχεις και να μην μου αγχωνεσαι κοριτσακι!!!!!!!!ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Στο χα πει οτι ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αυτες τις μερες σε ειχα συνεχεια στο μυαλο μου..σαν να περιμενα κατι να μου πεις...και ναι βγηκα αληθινη!!!!!!!!!

Χαρηκα παρα παρα πολυ!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααα.ευχομαι να εχεις μια υγιη και τελειομηνη εγκμοσυνη!δεν μας ειπες ομως το χωριο σου ποιο ειναι απλα λιγο αερα ηθελα να παρω :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ 3ΗΜΕΡΟ!2 ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟΝ! ;););););););););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λεω να κανουμε ενα γκαλοπ..σε ποιο μερος πιασατε το σπορακι σας να δουμε πιο υπερτερει να μαζευτουμε ολες απο την λιστα να δειτε μετα μωρακια που θα φυτρωσουν :laugh: :laugh: :silly:

μου φαινεται θα παρω τους δρομους για Ναυπλιο :blink: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α ! ! ! :woohoo: :woohoo:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά, που θα πάνε να είσαι σίγουρη, και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!

Χάρηκα πάρα πολύ και για την Ρούλα και για σένα!!!

Αααχ κορίτσια!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...