Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποσα ωοθηλάκια είναι ικανοποιητικά για εξωσωματικη


Recommended Posts

νταξει μωρε τι να σημαινει...τιποτα το σπουδαιο

απλα να πως να στο πω εισαι ΕΕΕΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!! :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπρρρρρραβοοοοοοοοο

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ margaritalim !!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι νεα ειναι αυτααααααααααααααααααα!!!!!!!!!Μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!

Ποσες μερες πριν την αναμενομενη καθυστερηση εκανες τεστ?

Συγχαρητηριααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tin prwti xoriaki tin ekana mia mera prin tin kathisterisi mou. Diladi tin ekana akrivws tin imera pou tha adiathetousa. Tin defteri 2 meres meta. O yinaikoloyos mou eipe na min ksanakanw alli kai na perimenw to iperixografima pou mou to evale stis 17. Ouf! Re koritsia... Epiasan me oi anasfaleies mou!! Den exw tpt simptwmata egkimosinis.. Lete na piye kati strava meta? Den kserw.. Pali skeftomai.. Den tha adiathetousa omws? Tha trellathw!!! Den pernane oi meres na mathw ti yinetai!! Exw monodiskoiliotita kai sikwnomai to vradi kai paw toualeta 2 me 3 fores. Afta... A! Kai exei apo ta pses noiwthw ena kompo sto laimo....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως αυτά είναι καραμπινάτα συμπτώματα (Exw monodiskoiliotita kai sikwnomai to vradi kai paw toualeta 2 me 3 fores.) όλα τέλεια πάνε κοπέλα μου να το χαρείς..τις ευχές μου για τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol se efxaristw poli yia to tharros pou mou dineis!! Na sai kala. Akouw alles pou exoun nafties, kanoun emetous klp... Afta egw den ta exw..Anisixw kai den kserw me poion na milisw.. Efxaristw to Theo pou eiste kai eseis edw. xxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βλέπουν τα ματάκια μου????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

A καλά εγώ τώρα το πήρα χαμπάρι ότι είσαι έγκυος!!!!!

SYGXARHTHRIAAA!!!! Πολύ χάρηκα τώρα!!!!

Τα συμπτώματα όντως είναι καραμπινάτα!!! Είναι αρχή ακόμα...

Δηλαδή δεν έκανες χορειακή στις 14 μέρες που έπρεπε κανονικά?

Εδώ πριν από τις 14 δεν κάνουν :(

Εγώ περιμένω το Σάββατο να κάνω χορειακή!! Ήδη άρχισαν οι αναγούλες

εδώ και 3 μέρες κάθε πρωί με το που σηκώνομαι!

Αλλα δεν θέλω να σκέφτομαι ότι μπορεί να πέτυχε γιατί μπορεί να μην

είναι και έτσι και να απογοητευτώ πολύ μετά..

Ξεκούραση και προσοχή μέχρι της 17 που θα κανεις τον υπέρηχο!!

Μυρίζομαι διδυμάκια και εγώ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

margaritalim έγραψε:

Tin prwti xoriaki tin ekana mia mera prin tin kathisterisi mou. Diladi tin ekana akrivws tin imera pou tha adiathetousa. Tin defteri 2 meres meta. O yinaikoloyos mou eipe na min ksanakanw alli kai na perimenw to iperixografima pou mou to evale stis 17. Ouf! Re koritsia... Epiasan me oi anasfaleies mou!! Den exw tpt simptwmata egkimosinis.. Lete na piye kati strava meta? Den kserw.. Pali skeftomai.. Den tha adiathetousa omws? Tha trellathw!!! Den pernane oi meres na mathw ti yinetai!! Exw monodiskoiliotita kai sikwnomai to vradi kai paw toualeta 2 me 3 fores. Afta... A! Kai exei apo ta pses noiwthw ena kompo sto laimo....

συγχαρητηριαααααα κοπελα μου σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και μην ανυσηχεις για τα συμπτωματα ουτε εγω ειχα τιποτα απολυτως τιποτα ομως το μονο που ειχα και εξακολουθω να εχω ειναι τουμπανο στηθος :P:P:P ..η χωριακη σου ειναι τελειαα μπραβοοοοο :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 einai i prwti sou prospatheia; Efxomai na pane ola kala to Savvato kai i xoriaki sou na einai sta ipsi!!! Perimenw nea sou. Egw to Savvato paw yia prwto iperixo. Tha lithoun oi apories an einai didima i ena mwraki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

margaritalim έγραψε:

MariaKrhth se poia evdomada vriskese esi; Efxomai na pane ola kala. Posa mwrakia;

εγω ειμαι στην 15 εβδομαδα και εχω ενα μπομπιρακι μαλλον αγορι οπως μου ειπε ο γιατρος στην αυχενικη σιγουρα παντως θα ξερω σε δυο βδομαδουλες.. :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου εκτός από την συχνοουρία που είναι σύμπτωμα όλων των γύναικών, όλα τα υπόλοιπα (εμετούς, ζαλάδες, περιέργη γεύση) μπορεί και να μην τα νιώσεις ποτέ (και μακάρι γιατί ειναι πολύ δυσάρεστα...).

Μην αγχώνεσαι λοιπόν που δεν τα έχεις και να δοξάζεις τον Θεό που θα έχεις μια όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη! Γιατί εγκυμοσύνη έχεις σίγουρα και χωρίς τα συμπτώματα.

Πάντως για να ξέρεις εμένα όλα τα συμπτώματα ξεκινήσανε αφού είχα κάνει τον υπέρηχο και είχαμε δει τα μωρά... μια ημέρα ξαφνικά ξεκινήσανε και μου άλλαξαν τα φώτα μέχρι και τον 3ο μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...