Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννησα κι εγώ τις μπεμπούλες μου!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!

..και Χρόνια Πολλά!!

Γεννησα τις μπουκιτσες μου τη Μ. Πέμπτη, 1η Απριλίου. Στις 9:50 τη μια και στις 9:52 την αλλη. Τα κιλα μας, 1900 και 2330. Μπήκαν στη θερμοκοιτιδα για μια ημερα και μετα μεινανε στο θαλαμο αυξημενης φροντιδας. Το μεζεδακι (2330), το πήραμε στο ΄σπίτι την Τριτη, το βραδυ που επιστρεψαμε.. τη μπουκιτσα, την αφησαμε στο μαιευτηριο για να παρει λιγο βαρος... Η μισή καρδια μου γελαει και η μιση.. εμεινε στο μαιευτηριο.

Σημερα η μπουκιτσα εφτασε τα 2100 !! Μαλλον θα την παρουμε στο σπιτι απο βδομαδα

Το μεζεδακι ειναι ησυχο και φαγανούλι -μεχρι στιγμης!

Η ευτυχια.., απεριγραπτη... ακομα δεν μου ερχονται λογια για να περιγραψω τα συναισθηματα... νιωθω τοσο γεματη...

Απίστευτη εμπειρια... οσο για την καισαρικη, δεν προλαβαινεις να καταλαβεις τιποτα! Μετα εγω ψιλοπόναγα, αλλα μερα με τη μερα ειναι ολο και καλυτερα!

...κοριτσια?.. έγινα μανούλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ κοριτσακι μου τι γλυκια που εισαι!να σου ζησουν τα κοριτσακια σου!!!!!να ειναι παντα γερες και καλοτυχες στη ζωη τους κι εσυ παντα να τις καμαρωνεις γεματη περιφανεια!ευχομαι πολυ συντομα να ερθει και η μπουκιτσα σπιτι για να μην νοιωθει το μεζεδακι μοναξια!!!!!!καλη λοχεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πίτερ Παν,να σου ζήσουν οι μπεμπούλες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Με το καλό να πάρετε και την μπουκίτσα σας στο σπιτάκι σας!

Να είναι πάντα γερές και καλότυχες!!!!!!!!!!!!! :):):)

Καλή λοχεία γλυκιά μου...!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιτερπανουλι μπραβοοο!!!Συγχαρητηρια !!να σας ζησουν οι μπουμπουκες..και με το καλο και το 2ο στο σπιτι της!Καλη λοχεια...και ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΤΕΡΠΑΝ, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!! ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):) ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν οι κορούλες!!!

Γερές και πάντα χαρούμενες!!

Μου αρέσουν τα χαϊδευτικά σας... :P

Η ανάπτυξη της μικρούλας πολύ καλή! Μπράβο το καμάρι σου!

Φιλιά πολλά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιτερ παν μου συγχαρητηρια..Να σου ζησουν οι ομορφουλες σου!

με το καλο να ερθει και το μικρουλινι σπιτι να σε τρελενουν και τα 2 μαζι..

Παντα υγεια να εχουν..

τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου....Να σου ζησουν οι μπεμπουλες σου...Να' ναι παντα γερες και καλοτυχες!!!! Με το καλο να παρετε και το μεζεδακι στο σπιτι σας.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη ειναι ευτυχια,ευτυχια ασυγκριτη!

να ειστε ολοι καλα,τωρα πια εχετε μια ομορφη οικογενεια!

με το καλο να ερθει και η μπουκιτσα σπιτι,να ηρεμησετε τελειως και να ζησετε ολο το θαυμα σε ολο το μεγαλειο του.

εγινες μανουλα!δωρο θεικο!

να σου ζήσουν τα κουκλακια σου,παντα γερα και καλοτυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήτερ Παν να σου ζήσουν οι κορούλες σου!! Με το καλό να υποδεχθείτε και την μπουκίτσα στο σπίτι σας!! Τέλεια υποκοριστικά!! Και πάλι εύχομαι Υγεία πάνω απ'όλα και πολύ καλή τύχη στην ζωή τους!! Καλή λοχεία και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!! Να σας ζήσουν οι κουκλίτσες και να είναι γερές,ευτυχισμένες και όμορφες πάντα στη ζωή τους!!!!!!!! Λίγο υπομονή και έρχεται και η μπουκίτσα!!!!!!!!!!! Τι τρυφερά υποκοριστικά,μια γλύκα!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία να'χεις!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!! Να σας ζήσουν οι κουκλίτσες και να είναι γερές,ευτυχισμένες και όμορφες πάντα στη ζωή τους!!!!!!!! Λίγο υπομονή και έρχεται και η μπουκίτσα!!!!!!!!!!! Τι τρυφερά υποκοριστικά,μια γλύκα!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία να'χεις!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου! Χάρηκα πάρα πολύ για σ' ένα! Εύχομαι να είναι γερά και να σου χαρίζουν αμέτρητες στιγμές ευτυχίας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν οι μπεμπούλες!!!!!

Να'ναι γερές και καλότυχες!! Και καλή λοχεία!

Με το καλό να πάρετε και τη.. μπουκίτσα :) στο σπίτι!

Τι γλυκό αυτό με το μεζεδάκι και τη μπουκίτσα;! :blush:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI EIΠΕΣ ΤΩΡΑ ??????? ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ 8ΗΡΙΟ !!! ΥΓΕΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΑΑΑΧΧΧ 8Α ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΤΡΙΝΓΚΑΚΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ !!!

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ , ΜΕ 1 ΣΜΠΑΡΟ 2 ΝΕΡΑΙΔΕΣ ! ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ Κ ΟΤΙ 8ΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...