Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΦΛΕΒΑΡΗ-ΜΑΡΤΗ 2009


Recommended Posts

Maimoudaki έγραψε:

να σου πω ανθη τι κρεμα ειναι αυτη? επισης ποσο κατω το πας? καθεται ξαπλωμενος οταν το κανεις αυτο??

Λένα του βάζω την Celestoderm-V with Garamycin. Μου είπε να του τη βάζω για 15 μέρες. Βασικά βάζω τον άντρα μου να κάνει τη διαδικασία γιατί εγώ δεν μπορώ :unsure: ..Το κατεβάζει όσο πάει κάθε φορά. Δεν πρέπει όμως να ματώσει :S ..Μετά το μπάνιο τον ξαπλώνω στην αλλαξιέρα και του βάζουμε την κρεμούλα. Όταν ο Πάνος δε θέλει να ξαπλώσει για άλλαγμα του δίνω πιπίλα και ηρεμεί ;) . Γενικώς τσινάει μέχρι να τον πάρω αγκαλιά. Μετά κάθεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 346
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

alexandravag έγραψε:

Μωράκια Φλεβάρη-Μάρτη 2009 κ εγώ απούσα??? 8-3-2009 γεννήθηκε η κούκλα μου στο Αρεταιειο.Αχ...τι να πρωτοθυμηθώ βρε κορίτσια...Απο μια σταλιά έχει γίνει μια τσούγδο,μια ζουζούνα ολο σκερτσο κ όλο νάζι το μικρομεγαλό μου,που όπου σταθεί κ όπου βρεθεί θέλει βραχιόλια,τσάντες κ κινητά!!!Ασε με εκείνα τα παπουτσια μου...αφου δεν μπορει να τα περπατήσει...!!!!!Ν μας ζήσουν κορίτσια κ γρήγορα τα επόμενα!!!

Καλώς μας ήρθες Αλεξάνδρα! Να χαίρεσαι την κορούλα σου :) !!! Αυτά τα κοριτσάκια είναι αποθέωση με τα νάζια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι αγχος κ αυτο με το τσουτσουνι.. εμεις αυριο θα παμε στην παιδιατρο μας να δουμε τι θα μας πει...

σημερα πηγαμε και του πηραμε παπουτσακια, μας στενευουν πλεον τα παλια!!!! πηραμε 2 πεδιλακια, 1 σαγιοναριτσα και ενα κλειστο!!! νουμερο 22 παρακαλω γιατι εχουμε μεγαλες χοντροπατουσαρες!!!!!! αχ αυτα τα ποδαρακια του!!!

σε λιγες μερες μετακομιζουμε και σκεφτομαστε να τον παμε σε ενα ημιδιπλο... το εχουμε απο οταν συζουσαμε με τον αντρα μου.. η κουνια εχει γινει σχεδον διακοσμητικη, αφου εκει μεσα ολο χτυπαει μια το κεφαλι του, μια μπλεκεται το ποδι του στα καγκελα... ολο ξυπναει και απο καποιο σημειο και μετα τον παιρνουμε μαζι μας.. πολυ κουραστικο.. και λεμε να τον βαλουμε στο ημιδιπλο (θα παρουμε καινουριο στρωμα βεβαια) και θα βαλουμε στο πλαι προστατευτικο καγκελο και μαξιλαρια κατω... λετε να ειναι πολυ νωρις? θα πεφτει συνεχεια? αλλα δε θελω να κοιμαται αλλο μαζι μας.... μαρεσει να νιωθω την ανασα του πανω μου δε λεω και ο αντρας μου τρελαινεται να τον νιωθει διπλα του αλλα δεν πρεπει να κοιμαται αποκλειστικα στο κρεβατι του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δινω το παρών!!!! :)

Λοιπόν Λένα μου καλη επιτυχια με τη τσουτσου σας. :kiss:

εμεις καλα ειμαστε.

Τον ζύγισα και ειναι 10600.Απο εκει που φοβομουνα να μη γινει χοντρομπαλάς τώρα που αρχισε να περπαταει δεν παιρνει γραμμάριο.

Δε με νοιάζει όμως.

mmr θα κάνουμε μεσα Ιουλίου.

Εμενα Λένα μου σε ημιδιπλο κοιμάται.Του εχω πάρει ενα δυχτακι της chicco και απο τον τοιχο εχω βαλει μαξιλάρια.Μια χαρα ειναι.Δεν πέφτει.

Πλέον δε στεκεται πουθενά.Αρχισε να σκαρφαλώνει και παντου.Ο Θεός βοηθός!!!!!

Φιλακια σε όλες σας και στα μωράκια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα καλή επιτυχία με το τσουτσουνάκι σας :) ! Του Πανούλη πάντως έχει αρχίσει να ανοίγει :) !!! Ο γιατρός μας είπε ότι πέρα από το τράβηγμα έχει σημασία να του κάνουμε και ένα μασαζάκι :P ..Το πιάνουμε πάνω πάνω, το ζουπάμε και το τρίβουμε δεξιά και αριστερά..

Κάτι άσχετο ρε κορίτσια..Διαβάζω συνέχεια θλιβερές ιστορίες από κορίτσια που έχασαν τα μωράκια τους..Πέρα από το ότι έχει πέσει πολύ η ψυχολογία μου, σκέφτομαι και πόσο χαζό είναι να υπάρχουν διαμάχες μεταξύ θηλαζουσών και μη μαμάδων..Τα λέω για να τ' ακούσω κι εγώ που έχω πάρει μέρος σε τέτοιες συζητήσεις..Σημασία έχει να είναι γερά τα μωράκια μας..Όλα τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα..Ας έχει ο Θεός καλά όλα τα παιδάκια του κόσμου..........

Φιλιά σε όλες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου για πες μου κ αλλα για αυτο το διχτακι της κικο... πολυ με ενδιαφερει!!!!

πηγαμε στην παιδιατρο σημερα και ειναι 84.5 ποντους και ζυγιζει 10900!! θηριακι!! καναμε το μμρ και κοριτσια εγινε ο κακος χαμος!! ειχα παει με τον πατερα μου και τον κρατουσα εγω πανω στον κορμο μου να μην κουνιεται και ο πατερας μου με ολη μας τη δυναμη και παλι κοντευε να μας φυγει!!!! πω πω τι δυναμη ειναι αυτη!! γανιασε στο κλαμα... δεν εχει ξανακανει ετσι ποτε..

επισης το πουλακι μας οντως εχει προβλημα.. ειναι πολυ κλειστο την επαθε τη φιμωση και ειπε η παιδιατρος οτι οταν κοψουμε την πανα θα το φτιαξουμε... γαμωτο..

επισης τα εχω παρει με τη μανα μου.. τις 10 ιουλιου μετακομιζουμε, τα πραγματα πρεπει να ειναι ολα ετοιμα απο τος 8 και δεν ερχεται να με βοηθησει!!! ουτε να μου κρατησει καν το παιδι να κανω καμια κουτα!! ταεχω παρει πολυ ασχημα!!! οποτε της λεω κατι ολο λεει εεεεεε εχεις μερες τι αγχωνεσαι???? γκρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

Παναγιωτα μου για πες μου κ αλλα για αυτο το διχτακι της κικο... πολυ με ενδιαφερει!!!!

πηγαμε στην παιδιατρο σημερα και ειναι 84.5 ποντους και ζυγιζει 10900!! θηριακι!! καναμε το μμρ και κοριτσια εγινε ο κακος χαμος!! ειχα παει με τον πατερα μου και τον κρατουσα εγω πανω στον κορμο μου να μην κουνιεται και ο πατερας μου με ολη μας τη δυναμη και παλι κοντευε να μας φυγει!!!! πω πω τι δυναμη ειναι αυτη!! γανιασε στο κλαμα... δεν εχει ξανακανει ετσι ποτε..

επισης το πουλακι μας οντως εχει προβλημα.. ειναι πολυ κλειστο την επαθε τη φιμωση και ειπε η παιδιατρος οτι οταν κοψουμε την πανα θα το φτιαξουμε... γαμωτο..

επισης τα εχω παρει με τη μανα μου.. τις 10 ιουλιου μετακομιζουμε, τα πραγματα πρεπει να ειναι ολα ετοιμα απο τος 8 και δεν ερχεται να με βοηθησει!!! ουτε να μου κρατησει καν το παιδι να κανω καμια κουτα!! ταεχω παρει πολυ ασχημα!!! οποτε της λεω κατι ολο λεει εεεεεε εχεις μερες τι αγχωνεσαι???? γκρρρρρρρρ

Κοτζάμ αντράκι ο Αναστάσης σου ;) !!! Βρε Λένα μου με το θέμα του τσουτσουνιού, γιατί δε δοκιμάζετε εσείς να του το ανοίξετε λίγο;; Του Πάνου ήταν θεόκλειστο. Λίγο λίγο κάθε βράδυ ανοίγει. Πάρε βαζελίνη ή κάτι άλλο φυσικό και μετά το μπανάκι κατέβαζέ το λίγο λίγο και τρίβε το στην κορφούλα...Μπορεί να αποφύγεις τον παιδοχειρουργό..Στο λέω γιατί είδα αποτέλεσμα μέσα σε 8 μέρες. Θα συνεχίσω ακάθεκτη να κάνω δουλίτσα. Θέλει υπομονή το θέμα. Μην το αφήσεις έτσι..

Όσο για τη μαμά πες της να έρθει ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ γιατί δεν έχεις καθόλου χρόνο. Αλλιώς πήγαινέ της εσύ το παιδί :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου το προβλημα μου ξερεις ποιο ειναι με τον μικρο??? δεν καθεται με τιποτα ξαπλωμενος... το οτι εχει κλεισει το ειδα οταν τον σκουπιζα.. εκανα λιγο το τσουτσουνακι του να το δω και δεν ανοιγε!!! επισης φοβαμαι μη του το σκισω και ματωσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

μπηκα γεια μιακαληνυχτα!

να δηλωσω κ γω παρουσα! :P

λοιπον τα νεα μας!

καναμε προχθες το 1ο μας μπανακι!

ηθελε να βουτηξει κ το κεφαλι η κυρια! :laugh: :laugh:

μετα μας χαιδευε στο μαγουλο κ ελεγε,καλος μπαμπας κ μαμα καλη ,καληηηη :laugh: :laugh:

μετα να γελασετε,ηρθε διπλα μας ενα ζευγαρι εκει στο μπιτς μπαρ επαιζε μουσικη lady gaga

η μικρη τα ξερει τα τραγουδια της καλα

οποτε μολις ξυπναει σηκωνεται απο την ξαπλωστρα ,αρχιζει να χορευει κ να φωνaζει ,κυριαααα !κυριααα! Gaga!!!!! Gaga!!! :laugh: :laugh:

η συνεχεια στο επομενο τευχος... :P

σας καληνυχτω!! :kiss::kiss:

φιλακια στα μπομπουκακια σας!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

γεια σας κοριτσια!

μπηκα γεια μιακαληνυχτα!

να δηλωσω κ γω παρουσα! :P

λοιπον τα νεα μας!

καναμε προχθες το 1ο μας μπανακι!

ηθελε να βουτηξει κ το κεφαλι η κυρια! :laugh: :laugh:

μετα μας χαιδευε στο μαγουλο κ ελεγε,καλος μπαμπας κ μαμα καλη ,καληηηη :laugh: :laugh:

μετα να γελασετε,ηρθε διπλα μας ενα ζευγαρι εκει στο μπιτς μπαρ επαιζε μουσικη lady gaga

η μικρη τα ξερει τα τραγουδια της καλα

οποτε μολις ξυπναει σηκωνεται απο την ξαπλωστρα ,αρχιζει να χορευει κ να φωνaζει ,κυριαααα !κυριααα! Gaga!!!!! Gaga!!! :laugh: :laugh:

η συνεχεια στο επομενο τευχος... :P

σας καληνυχτω!! :kiss::kiss:

φιλακια στα μπομπουκακια σας!!! :kiss:

Φαντάζομαι θα έκλεψε την παράσταση η κορούλα σου :laugh: !! Απίστευτη! Θα ήθελα να ήμουν από μια πλευρά και να τη χάζευα :) ! Αλήθεια, πώς τη λένε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

ανθη μου το προβλημα μου ξερεις ποιο ειναι με τον μικρο??? δεν καθεται με τιποτα ξαπλωμενος... το οτι εχει κλεισει το ειδα οταν τον σκουπιζα.. εκανα λιγο το τσουτσουνακι του να το δω και δεν ανοιγε!!! επισης φοβαμαι μη του το σκισω και ματωσει..

Είναι δύσκολο που δεν κάθεται :unsure: ..Με τη βοήθεια του άντρα σου ίσως τα καταφέρετε όμως..Αξίζει να κάνετε την προσπάθεια. Δεν πονάει και αν του το κάνετε λίγο λίγο δεν πρόκειται να ματώσει..Εσύ βέβαια ξέρεις καλύτερα το βλασταράκι σου..

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Θάλεια!! Δεν έχουν κινητικόπτητα τα Φλεβαρομαρτιάτικα μωράκια πραγματικά.

Εμείς είμαστε μια χαρούλα και κάνουμε πολλές πολλές βολτίτσες μια που η μανούλα δε δουλεύει το καλοκαιράκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνθη μου μου φαινεται θα τα λεμε μονες μας! :laugh:

δεν πειραζει :P

Ανθη εκπαιδευτικος εισαι;

χαιρομαι που ειστε καλα κ κανετε βολτουλες κμεις μια απο τα ιδια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ.. τι κριμα που δεν μπαινουμε εδω πιο συχνα να τα λεμε...

βλεπω τα αλλα θεματα που εχουν κανει 5 και 6 "ανανεωσεις" και ζηλευω!!!!!

εμεις ειμαστε μια χαρα, σημερα παραγγειλα κινεζικο με τον αντρα μου και ο μικρος το τσακισε!!!!! ειχε πολυ πλακα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

Aνθη μου μου φαινεται θα τα λεμε μονες μας! :laugh:

δεν πειραζει :P

Ανθη εκπαιδευτικος εισαι;

χαιρομαι που ειστε καλα κ κανετε βολτουλες κμεις μια απο τα ιδια :P

Γεια σου Θάλεια! Τι κάνει η Φαίη σου η τσαχπίνα;; Μόνες μας τα λέμε πια ε;; Και η Λένα :) !!! Δεν πειράζει :P ..

Ναι είμαι φιλόλογος και τα καλοκαίρια δε δουλεύω ;) !!!!!!!Απολαμβάνω τον Πανούλη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

αχ.. τι κριμα που δεν μπαινουμε εδω πιο συχνα να τα λεμε...

βλεπω τα αλλα θεματα που εχουν κανει 5 και 6 "ανανεωσεις" και ζηλευω!!!!!

εμεις ειμαστε μια χαρα, σημερα παραγγειλα κινεζικο με τον αντρα μου και ο μικρος το τσακισε!!!!! ειχε πολυ πλακα!!

Λάτρης της international κουζίνας ο Αναστάσης σου :laugh:;;;Πολύ γέλασα! Είναι επιλεκτικός, όχι ό,τι και ό,τι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, σκέφτηκα πώς μπορούμε να κάνουμε τα μωράκια Φλεβάρη-Μάρτη 2009 να γεμίσουν πολλές πολλές σελίδες..Να ανοίξουμε θέμα για το θηλασμό :woohoo: :blink::unsure: :laugh: ..Εκεί να δείτε πόσες ανανεώσεις θα έχουμε και εμείς :laugh: ..Αστειεύομαι φυσικά..

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Καλε δεν πειραζει που γραφουμε λίγα.Λίγα και καλά!!!!!!

Ρε κοριτσια εχετε κοψει όλες τα αλεσμένα;;;;;;;;;Κάνω γκάλοπ.

Εμεις όχι ακομη. :blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Παναγιώτα εμείς έχουμε κόψει τα αλεσμένα. Το μόνο που της αλέθω είναι το μοσχάρι. Βέβαια η ποσότητα που τρώει είναι πολύ μικρότερη από όταν έτρωγε αλεσμένα. Επίσης θέλει να τρώει μόνη της, να έχει ένα κομμάτι φαγητό στο χέρι να παίζει και να τρώει. Αν τη βάλω στο καρεκλάκι 9 στις 10 φορές αρνείται να φάει, οπότε κι εγώ την κυνηγάω σε όλο το σπίτι για να φάμε ;)

Λένα κινέζικο :woohoo: :woohoo: πολύ gourmet μας βγήκε ο Αναστάσης :P , να μου τον φιλήσεις :kiss:

Τα υπόλοιπα μωράκια μας τι κάνουν?

Φιλιά σε όλα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

Λοιπόν, σκέφτηκα πώς μπορούμε να κάνουμε τα μωράκια Φλεβάρη-Μάρτη 2009 να γεμίσουν πολλές πολλές σελίδες..Να ανοίξουμε θέμα για το θηλασμό :woohoo: :blink::unsure: :laugh: ..Εκεί να δείτε πόσες ανανεώσεις θα έχουμε και εμείς :laugh: ..Αστειεύομαι φυσικά..

Φιλιά :kiss:

Aνθη μου πολυ καλη ιδεα!! :laugh: :laugh:

αχ! μεγαλωνουνε τα ζουζουνια μας!

εχθες η μικρη διαβαζε ενα βιβλιο μαγειρικης με εικονες

κ ακουω εκει που πλενω πιατα μακαρονια με κιμα!! :huh: μετα ειδα οτι ξεφυλιζε το βιβλιο! :laugh: :laugh:

ειναι το αγαπημενο της φαγητο :P

βρε κοριτσια σας ετυχε να μη θελουν να μπουν στο καροτσι κ δωστου να τα κουβαλας αγκαλια :(

οποτε βγαινουμε τα ιδια,εχουμε ξεμεσιαστει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα κ γω μερικα τα αλεθω,μη σκας για αυτο :)

τα μακαρονια με κιμα πχ τα παταω με το πιρουνι κ τα τσακιζει!

αν τους αρεσει κατι νομιζω οτι τρωνε ευκολοτερα ,γρηγοροτερα κ οχι αλεσμενα,

τις πατατες τις τηγανιτες απο τα σαντουιτς που τρωμε καμια φορα τις αρπαζει μεσα απο τα χερια μας κ βαζει οοολη την πατατα μεσα κ απορρω πως την καταβροχθιζει σε χρονο ρεκορ! :P

κοριτσια αντε να τα λεμε περισσοτερο!

φιλακια στα ζουζουνια σας!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Καλημέρα!!!

Καλε δεν πειραζει που γραφουμε λίγα.Λίγα και καλά!!!!!!

Ρε κοριτσια εχετε κοψει όλες τα αλεσμένα;;;;;;;;;Κάνω γκάλοπ.

Εμεις όχι ακομη. :blush::blush::blush::blush:

Γεια σου Παναγιώτα :) ! Ο Πάνος άλλα τα τρώει αλεσμένα και άλλα όχι. Παίζει ρόλο και αν του αρέσει το φαϊ ή όχι. Του αλέθω στάνταρ το κρέας (όχι τον κιμά) και τα φρούτα. Αν του αρέσει πάντως κάτι πολύ το κατεβάζει και αμάσητο :laugh: ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...