Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με ενα τεστ στο χερι ΘΕΤΙΚΟ,σημερα παω στον γιατρο


Recommended Posts

Κοριτσια!!! ο,τι λεει ο τιτλος!! τιποτα αλλο!!

ευχηθειτε μου καλη τυχη κι αυτην την φορα να πανε ολα καλα!!

το απογευμα εκλεισα ραντεβου με τον γιατρο μου...σημερα το πρωι εκανα το τεστ..δεν πηγα για χοριακη....παω κατευθειαν στον γιατρο...

Παναγια μου βοηθησε με αυτην την φορα να μεινει το μωρο και να γεννηθει γερο!!

Κοριτσια περισσοτερα θα σας πω το βραδυ!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

θα φανει τιποτα τοσο νωρις στον υπερηχο ή μηπως επρεπε για να ηρεμησεις να κανεις και μια χοριακουλα να δουμε την τιμη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama again έγραψε:

Καλη επιτυχια ευχομαι...

ολες οι ευχες μου για ενα γερο μωρακι..

τα φιλια μου..

σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

θα φανει τιποτα τοσο νωρις στον υπερηχο ή μηπως επρεπε για να ηρεμησεις να κανεις και μια χοριακουλα να δουμε την τιμη???

σε ευχαριστω!!

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ημουν τριων εβδομαδων οταν πηγα και με τον υπερηχο ειχε δει σακο κανονικα...δε ξερω...παντως τωρα επειδη δε θελω να αφησω τιποτα στην τυχη κι επειδη εχω θρομβοφιλια, για αυτο εκλεισα αμεσως ραντεβου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας!!

απλα θελω να ειμαι συγκρατημενη για να μη φαω καμια ηττα οπως περυσι το καλοκαιρι!

παντως αυτο που θελω να επισημανω (οσο με "παιρνει" να το πω)..ειναι οτι οι γονιμες μερες ουτε καν επαιξαν ρολο αυτην την φορα...καναμε ερωτα σε εντελως ασχετες μερες...αυτο το λεω για το αγχος που μας τρωει να μετραμε και να ξαναμετραμε...αν θελει να ερθει θα ερθει..το θεμα ειναι να μεινει τωρα και να ειναι γερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αν εχεις θρομβοφιλια τοτε καλα εκανες και εκλεισες αμεσως ραντεβου!!! τελεια ολα θα πανε μην ανησυχεις καθολου!!! τωρα τελευταια τα περισσοτερα κοριτσια που ακουω μειναμε εγκυουλες εντελως τυχαια,σε μηνα που δεν το σκεφτομασταν καν!! οποτε ετσι τελεια θα πανε ολα!!!

παντως αυτο που ειπες για τις γονιμες μερες, και εγω τον ιανουαριο που συνελαβα ,δεν θυμαμαι καν σε ποια μερα του κυκλου μου ημουν!!! το μονο που θυμαμαι ειναι οτι επειδη τρεχαμε σε ταξιδια κτλ, ειχαμε κανει αγκαλιτσες 1-2 φορες. οποτε ειναι ολα θεμα αγχους τελικα!!! αφου οταν ειχα καθυστερηση δεν το πιστευα, σκεφτομουν οτι δεν ηταν πραγματικη καθυστερηση,αλλα οτι δεν ειχα υπολογισει καλα τον κυκλο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αχ αν εχεις θρομβοφιλια τοτε καλα εκανες και εκλεισες αμεσως ραντεβου!!! τελεια ολα θα πανε μην ανησυχεις καθολου!!! τωρα τελευταια τα περισσοτερα κοριτσια που ακουω μειναμε εγκυουλες εντελως τυχαια,σε μηνα που δεν το σκεφτομασταν καν!! οποτε ετσι τελεια θα πανε ολα!!!

παντως αυτο που ειπες για τις γονιμες μερες, και εγω τον ιανουαριο που συνελαβα ,δεν θυμαμαι καν σε ποια μερα του κυκλου μου ημουν!!! το μονο που θυμαμαι ειναι οτι επειδη τρεχαμε σε ταξιδια κτλ, ειχαμε κανει αγκαλιτσες 1-2 φορες. οποτε ειναι ολα θεμα αγχους τελικα!!! αφου οταν ειχα καθυστερηση δεν το πιστευα, σκεφτομουν οτι δεν ηταν πραγματικη καθυστερηση,αλλα οτι δεν ειχα υπολογισει καλα τον κυκλο μου!!!

ευχομαι ολα να πηγαινουν καλα και σε εσενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα συγχαρητηρίαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

ολα καλα θα πανε,προσευχησου και ο θεος θα σας βοηθησει.

ολη η θετικη μας ενεργεια,κοντα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

πολλα πολλα συγχαρητηρίαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

ολα καλα θα πανε,προσευχησου και ο θεος θα σας βοηθησει.

ολη η θετικη μας ενεργεια,κοντα σου.

Νανα σε ευχαριστω παρα πολυ!!

η Προσευχη ειναι δυναμη και βοηθεια μεγαλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ολα θα πανε καλα.... :)

να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ολα θα πανε καλα.... :)

να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη :)

Bourique!!! ευχαριστω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

patata77 έγραψε:

Kαλή επιτυχία μέσα απο την καρδιά μου!

Όλα θα πάνε καλά!!

Patatoula!!!!σε ευχαριστω!!!

θυμαμαι που μιλουσαμε πριν καιρο!μετα εγω εκανα μια αποχη για αρκετο διαστημα απο το φορουμ,για να αποφορτισω το βαρος που ειχα μεσα μου!! και τωρα ξανα εδω με την καλυτερη παρεα!!

ευχομαι ο,τι καλυτερο και σε εσενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι συγχαρητήρια!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια αυτήν τη φορά και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!! :)

Έχω κι εγώ παρόμοιο θέμα με την θρομβοφιλία, έχω ένα σύνδρομο που προκαλεί θρομβώσεις σε περίοδο εγκυμοσύνης. Σε αιματολόγο έχεις πάει; Εγώ πήγα μια μέρα μετά τη θετική χοριακή, μου έκαναν κάποιες εξετάσεις και με βάση τα πρώτα αποτελέσματα η αιματολόγος μου'πε με τι δόση ηπαρίνης θα ξεκινήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...