Μετάβαση σε περιεχόμενο

2 βδομαδες συνεχομενο αιμα!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου!κ χριστος ανεστη!χρονια σας πολλα!οπως ξερετε πριν 2 βδομαδες απεβαλα για 3 φορα!!απο τοτε λοιπον αφου μου ηρθε μια κανονικη ροη αιματος για περιπου 1 βδομαδα μετα ομως απο τοτε εχω αιμα καθε μερα κ ακομα να καθαρισω,,σημεαρ εκλεισα 2 βδομαδες με περιοδο!!!στις 12 του μηνος θα παω στην γιατρο μου να με δει!τι λετε να ειναι αυτο το αιμα;;;γιατι ακομα δεν εχω καθαρισει;;;;;βαρεθηκα να φοραω σερβιετες πια! :cheer: σας ευχαριστω κοριτσακια εκ των προτερων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα να χαιρομαστε τα παιδακια μας!Η ροη εχει λιγοστεψει η ειναι η ιδια?Μηπως να πας γρηγοροτερα στο γιατρο σου?με τοσο καιρο αιμα θα εξαντληθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκο μου κοριτσάκι,τηλεφωνο τον γιατρο σου δε τον εχεις παρει;;;

δυστυχως δε γνωριζω να σου απαντησω τι ειναι.

ρωτα και στο gyn.gr που απαντουν γιατροι η πηγαινε στο Ιασω που εφημερευουν γυναικολογοι.Μη τυχον και κατσεις ετσι μεχρι τις 12/4 που θα πας στο γιατρο,εκτος κι αν σταματησει.

Κανε και ενα search γενικα στο ιντερνετ μηπως και ειναι κατι φυσιολογικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποξεση δεν σου κανε;ισως χρειαστει,μεχρι 10 μερες κραταει η αιμοραγια της αποβολης,αν συνεχιζει θελει καθαρισμα,ετσι μου χε πει η γυναικολογος μου...να πας οσο πιο συντομα γινεται να σε δει ο γιατρος σου,και ενα παραπανω αν η ροη δεν εχει μειωθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ροη εχει λιγοστεψει αρκετα φοραω μια σερβιετα την ημερα....δεν εχω πολυ δηλαδη αλλα εχω σαν να κοντευω να καθαρισω!!!!!η γιατρος μου λειπει σε ενα σεμιναριο κ δεν μπορω να την πιασω στο κινητο της!!!!δεν εχω καθολου πονους τιποτα απλα αυτο το λιγοστο αιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλη μου, δεν θυμάμαι αν έκανες απόξεση, νομίζω πως όχι, έτσι δεν είναι;

Μάλλον καθαρίζει η μήτρα σου ακόμα κι αφού το αίμα δεν είναι πολύ, δε νομίζω πως είναι ανησυχητικό. Πάντως, για καλό και για κακό, θα'λεγα καλύτερα να μην περιμένεις μέχρι 12/4 και να ρωτήσεις γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε δεν εκανα αποξεση!δεν χρειαζοτανε μου ειπε!!!!την πηρα τηλ κ μου πε οτι θα με παρει τηλ κατα τις 9 να μιλησουμε!!!!!!!!μου ειπε παντως να μην ανησυχω καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli περαστικα!

αμαν βρε κοριτσι μου!δεν ειχα δει τα νεα σου :(

τυχαια μπηκα στο θεμα

δεν ξερω τι πρεπει να πω σε τετοιες περιπτωσεις

μονο υπομονη κ κουραγιο

κ προσεξε καλα την υγεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...