Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΓΕΝΝΕΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΓΥΟΥ{εχετε κανει?}


magdalina

Recommended Posts

και βεβαια magdalina ειναι must οτι πρεπει να γινουν για τους λογους που αναφεραν τα κοριτσια! δεν μπορουμε να παιζουμε με την ζωουλα και την υγεια ενος μωρου που θελουμε να φερουμε στον κοσμο....και εγω σε συμβουλευω ως ''παλια'' μαμα να τις κανεις και να μην καθυστερεις καθολου!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και βεβαια magdalina ειναι must οτι πρεπει να γινουν για τους λογους που αναφεραν τα κοριτσια! δεν μπορουμε να παιζουμε με την ζωουλα και την υγεια ενος μωρου που θελουμε να φερουμε στον κοσμο....και εγω σε συμβουλευω ως ''παλια'' μαμα να τις κανεις και να μην καθυστερεις καθολου!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και βεβαια magdalina ειναι must οτι πρεπει να γινουν για τους λογους που αναφεραν τα κοριτσια! δεν μπορουμε να παιζουμε με την ζωουλα και την υγεια ενος μωρου που θελουμε να φερουμε στον κοσμο....και εγω σε συμβουλευω ως ''παλια'' μαμα να τις κανεις και να μην καθυστερεις καθολου!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΙΜΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ{Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗΣ ΑΝΕΜΙΑΣ ΕΓΩ ΟΧΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ,ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ}ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΗΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ........:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΙΜΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ{Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗΣ ΑΝΕΜΙΑΣ ΕΓΩ ΟΧΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ,ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ}ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΗΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ........:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΙΜΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ{Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗΣ ΑΝΕΜΙΑΣ ΕΓΩ ΟΧΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ,ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ}ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΗΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ........:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...