Μετάβαση σε περιεχόμενο

GIA TIN DROSEROULA MAS!!


Recommended Posts

molis mpika kai sto site kai eidaaa oti i lambrinoula mas(droseroula)simera to prwi eixe ena thetiko testaki kai mia kali xwriakoula!!!einai egguos!!!koritsaki mou sou stelnw oli tin thetiki mou energeia na pane ola kala na euxaristitheis oso tpt tin eggumosini sou kai na pareis stin aggalitsa sou to sporaki sou:):)

koritsiaa na tis stiloume tin thetiki mas energia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τα πω κι εδω επισημα...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ.......

ολα να πανε καλα και σε 8 μηνες να κρατας το σπορακι σου....

πιασε μας τη μυτηηηη......και φυσααααα.... ε καντα ολα λοιπον... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι να πω, είστε τόσο καλές και σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και για τη θετική ενέργεια που μου στέλνετε!! :kiss: Την έχω πραγματικά πάρα πολύ ανάγκη!! ;)

Bourique να είσαι καλά και σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ό,τι επιθυμείς! ;)

Tinkerbel μου και τη μύτη θα σας πιάνω και θα σας φυσάω όλη μέρα, μέχρι να κολλήσετε όλες!! :laugh:

marouli μου με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου! Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ!! :kiss:

Kelly μου κοριτσάκι μου, τι καλό παιδί που είσαι? :kiss: Δεν ξέρεις πόσο με συγκίνησες!!!!!! :blush: Σου εύχομαι να είσαι ευτυχισμένη κορίτσι μου και να αποκτήσεις όλα όσα επιθυμείς στη ζωή σου!! Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!να τα πω και γω επισημα :laugh: :laugh:

δροσερουλα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη,τεραστιες χωριακες

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ παρε θετικη ενεργεια και απο μενα!!! :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα, quando, kimon, barb σας ευχαριστώ τόσο πολύ!! Μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι να είστε καλά και πολύ σύντομα ένας μικρός άγγελος να θρονιάσει στην αγκαλιά σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...