Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου φαίνεται απίστευτο...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 215
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ενω ηδη σου εχω ευχηθει τωρα που διαβαα την ανακοινωση σου με επιασαν τα ζουμια....

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

εισαι εγκυος και το αξιζεις!!!1

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Τρελλαθηκα με τα νεα σου!!!!! Ολες οι ευχες του κοσμου σ εσενα και το μπεμπακι!!!!!!Και πολλα πολλα φιλια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου συγχαρητήρια! Να είσαι πάντα καλά κ σε λίγους μήνες να κρατάς το αγγελούδι σου αγκαλίτσα! Σου εύχομαι οτι καλύτερο! Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου! Ο θεούλης να σας έχει καλά κ τους δύο! Ξεκούραση κ οχι άγχος απο δω κ πέρα.... ε?? κ όλα θα πάνε καλά!! Απόλαυσέ το!!

Φιλάκια πολλά σε εσένα κ στην όμορφη κ γεμάτη κοιλίτσα σου!!!

Να προσέχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Όλα να πάνε καλά απο δώ και πέρα!!!Ηρεμία,όχι άγχος,ξεκούραση,κάνεις οτι σου πει ο γιατρός και όλα ωραία και καλά!!!!!Να έχεις 9 υπέροχους μήνες!!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες!!! :kiss:

Ρενάκι μου, κοριτσάκι μου τι κάνεις;; Πως είσαι;; Καλή ανάρρωση κούκλα μου και γρήγορα να πάτε παρακάτω...

Ιφιγένεια, το είπαμε γιατί μένουμε κοντά με τους γονείς μου και θα χρειάζομαι βοήθεια, ειδικά τον πρώτο καιρό..

Του Γιάννη του το είπα κατευθείαν το πρωί που έκανα το τεστ.. πήγα και τον ξύπνησα για να του δείξω το τεστ να μου πει μήπως κάνουν γραμμούλες τα μάτια μου! :laugh: :laugh: Bέβαια, ήμασταν και οι δύο με την αμφιβολία.. και την έκπληξη!!! :P Δεν το περιμέναμε!!

Όταν πια πήρα τηλέφωνο και μου'παν τη χοριακή... τον πήρα επιτόπου τηλέφωνο και τσίριζα... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα γλυκύτατη, τι χαρά είναι αυτή που μας έδωσες!!!!! :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπέλα μου, πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! :cheer:

Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει στον κόσμο το μωράκι σας!!! :cheer:

Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη για 'σένα, στο λέω ειλικρινά!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααα...............υπεροχα νεα πραγαματικα......ολα θα σας πανε τελεια να εισαι σιγουρη και να εχεις πιστη......φιλακιααααααααααααααα..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Ρουλάκι μου. Ευχαριστώ. Προσπαθώ να συνέλθω αλλά δεν το βάζουμε κάτω εννοείται!! Εδώ στο mammy είμαστε όλες πολύ δυνατές γι'αυτό κ τα καταφέρνουμε πάντα!! Όλα καλα!! Μην σκέφτεσαι τέτοια εσύ τώρα!! Ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση!!! Φιλάκια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια crazy !!!!!

ειλικρινα χαρηκα πααααρρρρραααα πποοολλλυυυυ!!!!!

σε διαβαζω συνεχεια και ειναι σαν να σε γνωρίζω :):):)

σου εύχομαι να έχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να αποκτησεις ενα υγιεστατο κουκλάκι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καλυτερα νεα για ανθρωπους που αγαπουν τα παιδια και ειναι ψυχουλες .σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακιιιιι τι γινεται????? το χωνεψες καθολου????????? επιστρατευσε τους ολους,γονεις συγγενεις φιλους να σου μαζευουν το σπιτι,εσυ μην ξανακανεις τιποτα!!!!

εγω σε μια ωρα περιμενω τα πεθερικα μου,και καθομαι και χαζευω στο μαμμυ!!!! δεν μπορω ακομη να το πιστεψω τι δωρο μου εκανες για το πασχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα μου, ψυχούλα μου γλυκιά με έκανες να κλαίω... Τώρα το είδα το ποστ!

Χάρηκα τόσο πολύ που τσίρηξα και τρόμαξε ο άντρας μου :blush:

Εύχομαι να έχεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ εγκυμοσύνη!!!

Ολα τα καλά του κόσμου εύχομαι να εχεις γιατί το αξίζεις!!!

Και τώρα σου ήρθε το καλύτερο!!!

Λοιποοοοοοον...Τώρα προσέχουμε, έτσι;

Δεν κάνουμε τίποτα, ξεκουραζόμαστε και απολαμβάνουμε τις υπέροχες αυτές μέρες!!!

Εύχομαι και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να αποκτήσουν σύντομα το πολυπόθητο θαυματάκι!!!

Πολλά πολλά πολλά πολλά φιλάκιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρουλα μου!σε εχω χασει τελειως δεν μπαινω συχνα πλεον..

θυμαμαι οτι ηθελες παρα πολυ ενα παιδακι κ να λοιπον..

ευχομαι να πανε ολα καλα!

ειδε λοιπον που τα πιο ωραια πραγματα ερχονατι εκει που δεν το περιμενεις?

να σαι καλα κ να προσεχεις!

φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roulaki kalispera. me lene maria kai eimai kainoyrgia sto mammy. diaBasa to post sou kai me agkixse polu. sou euxomai na pane ola kala kai na xareis auto to 8eio dwro mexri telos. na prosexeis polu kai ola kala 8a pane!!!!!!!!!!!!! :kiss: filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Ρουλακι....δεν ξερω γιατι...αλλα ετσι..μου ηρθε να στο πω.....

Σ'αγαπωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

:blush::blush::blush::blush::blush:

Αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου!!! ;);) :laugh:

Φιλάκια στα μαγουλάκια σου!!!! :):)

Κορίτσια μ'έχετε σκλαβώσει... :blush::blush::blush:

Σας αγαπώ πολύ όλες!!! Να'σαστε καλά, να χαίρεστε τις οικογένειές σας και ό,τι επιθυμείτε, να σας έρθει σύντομα!

Κι όπως λέει η Βασούλα:

"Εύχομαι και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να αποκτήσουν σύντομα το πολυπόθητο θαυματάκι!!!" ;);):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλιτσα μου πως εισαι σημερα????? εμεις εχθες στο τραπεζι ολα τελεια!!!

ηρθαν τα πεθερικα μου, ολα μια χαρα!!! φαγαμε,ηπιαμε,γελασαμε,ταιριαξαν οι γονεις μας ευτυχως!!! και σε σκεφτομουν βρε παλιοπαιδο, το ξερεις?? πως εισαι ??απο πονακια,τραβηγματακια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μικρούλα μου! :)

Χαίρομαι που όλα πηγαίνουν καλά, και γιατί να μην πάνε άλλωστε;!;!

Είδες που αγχωνόσουν χωρίς λόγο;;;;; :P

Εγώ καλά νιώθω, δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα προς το παρόν.. πονάκια, τραβηγματάκια είχα τις προηγούμενες μέρες, τώρα 1-2 μέρες δεν έχω σπουδαία πράγματα (ΚΑΙ αυτό με αγχώνει λίγο...)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι μου δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι!

Είναι πολύ νωρίς ακόμα για συμπτώματα...

Εγώ μόνο την υπνηλία είχα στις αρχές!

Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και θα δεις οτι αυτές τις Αγιες Μέρες ο Θεούλης θα βοηθήσει να πάνε όλα καλά!

Εξάλλου το καλύτερο δώρο σου έκανε, στην κατάλληλη στιγμή γιατί το αξίζεις καρδούλα μου!!!

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ άγχος...μόνο Θετική σκέψη!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ CRAZY ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΗΡΘΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΑ ΛΕΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...