Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι γκρινιαρούλα....


Recommended Posts

Είμαι γκρινιάρα,πάντα ήμουν...Ποτέ μου δε μπόρεσα να το ελέγξω.Τελευταία δε τρώγομαι με τα ρούχα μου.Ρε κορίτσια ψάχνω αφορμές για να γκρινιάξω.Τι στο καλό έχω πάθει?Πως περιορίζεται αυτό το πράγμα πια?Κουράστηκα και εγώ πόσο μάλλον ο άντρας μου.Είμαστε μέσα στους καυγάδες...Και τις περισσότερες φορές γίνεται χωρίς ουσιαστικό λόγο..απλά για να γκρινιάξω..Πρέπει να το κόψω...Τι κάνω όμως όταν μου έρχεται??Πως το καταπιέζω????? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 179
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμα βρεις τροπο σφηρα...γιατι και εγω μια απο τα ιδια ειμαι....

στην τελικη νομιζω οτι ο αντρας μου θα βαρεθει να με ακουει...και οταν θα εχω κατι σοβαρο να του οω δεν θα δοσει σημασια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε πολλές!!!!!Ωραία!!!Lou-Lou προσπαθώ να το κάνω αλλά έλα που αν είμαι παρμένη δεν ηρεμώ αν δε μιλήσω...πραγαμτικά είμαι σκασμένη αυτές τις ημέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω απάντηση στην ερώτηση σου γιατί κι εγώ είμαι έτσι ακριβώς, σε σημείο που να σιχαίνομαι τον εαυτό μου. Δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω, αν και πολλές φορές το έχω προσπαθήσει, είναι η φύση μου αυτή, τι να πω. Το θέμα είναι πόσο μπορεί ν αμε αντέξει ο άλλος, και ειδικά ο άντρας μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ έγραψε:

Είμαι γκρινιάρα,πάντα ήμουν...Ποτέ μου δε μπόρεσα να το ελέγξω.Τελευταία δε τρώγομαι με τα ρούχα μου.Ρε κορίτσια ψάχνω αφορμές για να γκρινιάξω.Τι στο καλό έχω πάθει?Πως περιορίζεται αυτό το πράγμα πια?Κουράστηκα και εγώ πόσο μάλλον ο άντρας μου.Είμαστε μέσα στους καυγάδες...Και τις περισσότερες φορές γίνεται χωρίς ουσιαστικό λόγο..απλά για να γκρινιάξω..Πρέπει να το κόψω...Τι κάνω όμως όταν μου έρχεται??Πως το καταπιέζω????? :(:(

πωπωπωπωπωπω λές και ακούω εμένα, :laugh: :laugh: :laugh:

τι θα κάνουμε βρε ζένια???????????????? :S:unsure:

αν και βλέπω γενικό το κακό..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xa!χα!γυναικεία φύση,αυτό είναι!!

Λοιπόν Ζένια όλες ερχόμαστε στη θέση σου , και εγώ φυσικα!!

Οταν αρχίζω την γκρίνια,το μόνο που καταφέρνω είναι να πλακωθούμε με τον άντρα μου και να χαλάσω τη ζαχαρένια μας...

Τι κάνω?Κάνω υπομονή 1-2 μέρες,μέχρι να κανονιστεί έξοδος με τις φίλες μου ( καθώτι όλες μανούλες ) , βγαίνω για κανένα ποτάκι,λέμε όοοοολες τα ίδια παράπονα για τα σπίτια μας , τα γελοιοποιούμε , γελάμε και τελικα φευγουμε ξαλαφρωμένες και ευδιάθετες!!!!!

Μην το κοροιδευετε , είναι φυσιολογικό να φτάσεις στα ακρα , αλλα προσωπικα

εγώ αυτή τη μέθοδο τη βρίσκω φοβερά αποτελεσματική!

Η φίλοι είναι ψυχοφάρμακο και βάλσαμο!!!Δοκιμάστε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαααα...Αν ειναι μετά απο κάθε γκρίνια να γαίνω έξω,θα εγκατασταθώ σε καφετέρια!!!!Βλέπω να μη βρίσκουμε λύση...Είναι το μοναδικό πρόβλημα που δε μπορούμε να αλληλοβοηθηθούμε!!!!Εγώ θα περίμενω..που ξέρετε, μπορεί να βρεθεί η μια και μοναδική που το ελέγχει...Χθες πάλι πλακωθήκαμε...και μετά εγώ ένιωθα μια χαρά και ο άντρας μου ήταν χάλια...Μήπως είμαι τρελλή????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XA XA XA! Κι εγω γκρινιαρα ειμαι! Κι αναρωτιομουν αν ειμαι μονο εγω ετσι! Γκρινιαζω για ασημαντα πραγματα... Ο ανδρας μου κανει υπομονη αλλα για ποσο ακομα? Ισως φταιει και η κουραση, δουλεια, σπιτι με την μικρη... τι να πω!

Θα κανουμε κλαμπ γκρινιαρηδων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα μας φτάινε..πότε θα φάμε καμιά ανάποδη δε ξέρω.Μα ρε κορίτσια κάποιες φορές γκρινιάζω και το ευχαριστιέμαι.Γι αυτό λέω δε πάω καλά...Τι βίτσια είναι αυτά?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν εγριευει...αλλα τον βλεπω οτι ειναι στα ορια του....δεν ξερω ποτε θα σκασει η βοβμα και θα με αρχησει στα μπινελικια..χιχιχιχιχ..γιατι μερικες φορες πραγματικα δεν εντεχω εγω τον εαυτο μου...

ωρες ωρες συνειδητποιω οτι παω να γινω ιδια η μανα μου..καρμπον βρε παιδι μου..και συνερχομαι..κριμα που δεν εχω συχνα τετοιες αναλαμπες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια μου ολες λιγο πολυ ειμαστε γκρινιαρες...εξαλλου ετσι δεν ειναι η φυση της γυναικας;;;;;χαχαχα

εγω αυτο που κανω ειναι να πηγαινω για καφεδακι με καμοια φιλη να τα λεω σε αυτη και αυτη σε μενα και ετσι ειμαστε καλυτερα...μετα γυρναω αλλως ανθρωπος...χαχαχα

μηπως να κανεις μια δοκιμη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου έχω μωράκι.Τι μωράκι,θηριάκι!!!11 μηνών είναι!!!Απο το μωρό και μετά είμαι χειρ'οτερη!!!!Ιφιγένεια μου δε θα πάω Κατερίνη.Έχω εδώ τους γονείς μου απο Κατερίνη,κρα΄ταν το μωρό οπότε θα πάνε αυτοί Κατερίνη.Να ξελαμπικάρουμε λίγο ο ένας απο τον άλλο!!!!Οπότε θα μείνουμε Αθήνα!!!

ΑΑΑ...έχω μια ζωή ανάδρομο Ερμή!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oντως΄είναι ήρωας ο άντρας μου!!!!

Αλλα μάλλον δεν σας έδωσα να καταλάβετε....Δε βγαίνω αφού γκρινιάξω!!!!

Βγαίνω πριν , για να προλάβω το κακό που βλέπω να έρχεται ;) και μαλακώνω για αρκετό καιρο...λέτε να έχω θαυματουργές φιλες?????????? ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παλι η γκρινια και τα νευρα μου βγαινουν το πρωι,μολις σηκωθω,μην μου βγει κανεις μπροστα!γινομαστε μπιλιες για βλακειες,και οσο το σκεφτομαι τοσο το μετανοιωνω γιαυτο εχω αρχισει να μην μιλαω μεχρι να φυγει η 'κακια η ωρα'...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν με πιάνει θα φεύγω απο το δωμάτιο.Αυτό.Άντε να δούμε...Αν και νομίζω οτι είναι στη φύση μας...όμως και όταν γκρινιάζω για κάποιο λόγο γιατί πάλι βγαίνω εγώ η υπερβολική???Αμαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα τι ωραιο θεματακι......

και νομιζα οτι ειμαι η μονη που γκρινιαζωωωωωωωωωωω

5 μερες τωρα δεν τον εχω αφησει σε ησυχια

πλησιαζει το πασχα βλεπετε και ειναι να παμε στο χωριο του που μενουν τα πεθερικα και εμενα παντα κατι με πιανει.......

διαπραγματευομαι ποσες μερες θα μεινουμε....(ειμαι σε καλο δρομο)

αν και η αληθεια ειναι οτι βαρεθηκα και γω να μ"ακουω τοσες μερες

χιχιχιχιχιχι ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...