Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι γκρινιαρούλα....


Recommended Posts

Καλημερα και Χρονια Πολλα!

Εγω συνεχιζω να γκρινιαζω, μονο χτες δεν γκρινιαξα! Λετε να τα καταφερω απο εδω και περα και να μην γκρινιαζω?

Η πλακα ειναι οτι γκρινιαζω για πολυ ασημαντους λογους, ολα μου φταινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 179
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aphroditi έγραψε:

Καλημερα και Χρονια Πολλα!

Εγω συνεχιζω να γκρινιαζω, μονο χτες δεν γκρινιαξα! Λετε να τα καταφερω απο εδω και περα και να μην γκρινιαζω?

Η πλακα ειναι οτι γκρινιαζω για πολυ ασημαντους λογους, ολα μου φταινε...

'Ολες για ασήμαντους λόγους γκρινιάζουμε(συνήθως)Κάνε μια προσπάθεια!!!Είναι πολύ ωραία!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου...χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!!!!!!!!!!! :):)

είμαι πολύ χαρούμενο γιατί δέν πολυγκρινιάζω τις τελευταίες μέρες και έτσι περνάμε όλοι πιο καλά!!!!!!!!!!!!!

μπράβο Ζένια!!!!!! μαλλον έκανες την αρχή και ακολουθούμε σιγά σιγά και εμείς... :P:P

lovebaby τι ακούω???????περιμένεις νέα για σποράκι????????? εύχομαι κούκλα μου με το καλο!!!!!!!!!!! περιμένουμε τα νέα σουυυυυυυυυ!

Αφροδιτούλα θα σε μαλώσω...όλες για βλακείες γκρινιάζουμε αλλά κάνε μια προσπάθεια μωλε...όταν είναι να πεις κάτι πές θα το πω σε λίγο και κρατήσου....πιάνει... ;);) θα δεις πόσο καλά θα νοιώσεις ...

τα φιλιά μου σε όλες τις γκρινιαρούλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Σας τα λεγα εγω!κρατηθειτε λιγο βγειτε απτο δωματιο ,μπειτε στο μαμυλαντ να πρηζεται τους αλλους.... :laugh:

ΣΩΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo koritsia..

tha me dexteite sto club?? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

opws oles oi gynaikes etsi k egw gkriniazw...

alla vre koritsia na sas pw...

emena sto parelthon tyxaine na kaygadizw me ton ''toixo''gt poli apla de ntinotan k anave tsigaro k efeyge opws to eipe xaraktiritsika mia synadelfissa edw( sorry an de thimamai onoma) alla emena pigaine sto krevati k sto pi k fi roxalizeeeeeeee!!!!!!!!!!

kala akousate..... mafine moni k malwna me tous toixous k roxalizeee!!! ekei na deite trella ...... afou eftana se simeio na ton ksipnaw k na tou lew kala epikoinwneis?? malwnoume k stin ousia moni mou milaw k esu roxalizeis????

kai otan alli stigmi tou to anaferna mou eixe pei oti eniwthe oti me ayton ton tropo tha stamatousa egw tin gkrinia.... alla to antitheto ginotan!!!! twra eutuxws to exei kopsei auto to ''kako'' kai kata proektasi k egw ... gkriniazw alla oxi toso suxna.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki έγραψε:

hallo koritsia..

tha me dexteite sto club?? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

opws oles oi gynaikes etsi k egw gkriniazw...

alla vre koritsia na sas pw...

emena sto parelthon tyxaine na kaygadizw me ton ''toixo''gt poli apla de ntinotan k anave tsigaro k efeyge opws to eipe xaraktiritsika mia synadelfissa edw( sorry an de thimamai onoma) alla emena pigaine sto krevati k sto pi k fi roxalizeeeeeeee!!!!!!!!!!

kala akousate..... mafine moni k malwna me tous toixous k roxalizeee!!! ekei na deite trella ...... afou eftana se simeio na ton ksipnaw k na tou lew kala epikoinwneis?? malwnoume k stin ousia moni mou milaw k esu roxalizeis????

kai otan alli stigmi tou to anaferna mou eixe pei oti eniwthe oti me ayton ton tropo tha stamatousa egw tin gkrinia.... alla to antitheto ginotan!!!! twra eutuxws to exei kopsei auto to ''kako'' kai kata proektasi k egw ... gkriniazw alla oxi toso suxna.... :kiss::kiss::kiss:

Μα τι να πω...καρμπόν όλες μας!!!!!Και εγώ το έκανα αυτό γιωτάκη ,αλλά επειδή ο δικο΄ς μου κοιμάται σα τούβλο δε ξύπναγε με τίποτα, και το αποτέλεσμα ήταν οτι εγώ απο νεύρα μου έχανα τον ύπνο μου!!!!!Ντιπ για ντιπ τρελλή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι καλως ήρθες στην παρεούλα των γκρινιαρούληδων κοριτσιών ... :P:P

αχ βρε κοριτσάκι φαντάζομαι σπάσιμο να θες να του πεις και αυτός να κοιμάται πολλά νεύρα... :angry: ευτυχώς εμένα δεν την πέφτει για ύπνο ουτε την κάνει να φύγει... αλλά όταν γκρινιάζω μου λεει πάλι άρχισες την γκρίνιαααααααααααααα ...και τσαντίζεται..εμένα του αρέσει να παίζει στον υπολογιστή δ.λέω δεν κάθεται με τις ώρες... αλλά θα θελε να παιζει καμμια ώρα ...αλλά παίζει όταν εγώ βλέπω την σειρα μου( η ζωή της άλλης)που δεν θέλω να με ενοχλεί κανείς όταν την βλέπω και η μικρούλα μου συνηθως γκρινιάζει εκεινη την ώρα και επειδη δεν ακούω γκρινιαζω και εγωωωωωωωωωωωωωω....σνιαρφ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο θεμα γκρινια,εχω χτισει εργατωρες,το θεμα ειναι οτι ο δικος μου λεει 'αντε γεια' παω στο σκαφος να πιω το καφεδακι μου και κατσε να βολοδερνεις οσο θελεις!Μολις κατσω στο P.C. η στην T.V. αρχιζει ο γιος μου με την μπαλονα μποινγκ μποινγκ... περα δωθε, και τοτε μου γινονται τα νευρα σερπαντινες!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Στο θεμα γκρινια,εχω χτισει εργατωρες,το θεμα ειναι οτι ο δικος μου λεει 'αντε γεια' παω στο σκαφος να πιω το καφεδακι μου και κατσε να βολοδερνεις οσο θελεις!Μολις κατσω στο P.C. η στην T.V. αρχιζει ο γιος μου με την μπαλονα μποινγκ μποινγκ... περα δωθε, και τοτε μου γινονται τα νευρα σερπαντινες!!! :angry:

Έχεις και σκάφος???Θα αρχίσω πάλι να γκρινιάζω.... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki έγραψε:

kimon(ala voutsas an thimamai kala :P )

pare to kotero kai pane mas vre su oles mazi mia volta na gkriniaxoume na tsirixoume k na staniaroume :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ναι ναι!!!Συμφωνώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω ειμαι γκρινιαρα!!τι να κανω που μου βγαινει!!τωρα εχω την γκρινια του φαγητου γιατι εκανε μια χαρα διαιτα εχασε τα κιλα και τωρα αρχισε και τρωει παλι αηδιες και η πεθερα μου σιγονταρει σε αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααα κοριτσια εγω απο την πρωτη εβδομαδα σχεσης με τον αντρα μου τον ειχα προειδοποιεισει οτι ΕΙΜΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΧΧΧΧΧΧΧΧL,οποτε οταν αποφασισαμε να παντρευτουμε ηξερε τι επερνε κ τωρα οταν γκρινιαζω κ εκνευριζεται του λεω:στο ειχα πει απο την αρχη !!!δεν φερω ευθυνη!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ γκρινιαρουλες!!!τι κανετε?καλως ηρθατε εσεις οι καινουργιες στο clab των πιο γλυκων γκρινιαρηδων κοριτσιων!!! :P karolinaki μου γλυκο που εισαι???Εγω δουλευω σημερα και δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου(τι πρωτοτυπο εεεε???)Εχθες εκανα ολο το σπιτιΜονο για το μπανιο εφαγα δυο-μιση ωρες.Οι κουτσουνες μες την τρελη χαρα αλωνιζαν ολο το σπιτι,χορευαν στους καναπεδες σκορπουσαν τα παζλ ωπου εβρισκαν και ζουσαν το ονειρο της ανεμελιας :angry: Απο την αλλη η ακατανομαστη δεν λεει να φανει.Οι ορμονες μου σε λιγο θα ξεχειλισουν και θα χυθουν....που αλλου φυσικα...σε οποιον πετυχω μπροστα μου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα απο το Καρολινάκι που ναι πολυ θυμωμένο... :angry::angry: που είστε μωλέ όλες όταν μπαίνω λείπετε.... κάτι άκουσα για σκαφος και θελω και εγώωωωωωωωωωωωωωωωωω....να λειπα μία μερα απο όλα αλλα δεν γίνεται...με μωράκι και αντρούλη που τους αφήνεις....???

lovebaby μου...ελα βρε κοριτσάκι μην σκας όσο αγχώνεσαι τόσο δεν έρχεται η ακατανόμαστη...κάνε υπομονή κούκλα...και εύχομαι να πάνε όλα καλά ...όμως μην κουραζεσαι και πολυ με δουλίτσες και μην σηκωνεις βάρη γιατί αααααααααααν είσαι θελει προσοχη...και εγω δουλίτσα είμαι και βαριέμαι απίστευτα .. :(:( .σήμερα θα πάμε την μικρούλα μου στην παιδίατρο και έχει να ρίξει παλι ένα κλάμμα... :( οτι θες πεστο εδω να ξεσπάσεις!!!!!!!!!!!!!!!!! ειμαι καλή ακροάτρια... :P:P

lollipop καλα του τα πες από την αρχή....εγώ σουπιά!!!!!!!!!!!!! :P:P στην αρχη ήμουν μέσα στην γλύκα ....το γκρινάκι βγήκε σιγά σιγα...

giwtaki τι νατου πεις???????? πες του...βρε αγαπη μου τόσα χρόνια δεν συνήθισες το γκρίνιο μου..χα χα

Ζένια μου τι κάνεις? η πρόοδος συνεχίζεται ε? και εγώ σε καλό δρόμο είμαι ναι μεν μπορει να πω κάτι αλλά δεν το συνεχίζω πολύ...δηλ.γκρινιάζω αλλά με μέτρο...!!!!!!!!!!! χαίρομαι πολύ κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλα βρε KAROLINAKI!!!Εγω ειμαι εδω να ξεσπαω τα νευρα μου πανω στο πληκτρολογιο.Που δουλευεις?Εγω εχω μαγαζι internet-kafe στο Ξυλοκαστρο.Ειμαι μεσα στους υπολογιστες απ οτι καταλαβες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κυρίες μου!!!Τι μου κάνετε?Είμαι στη δουλειά,βαριέμαι απίστευτα.Μόνο για καφέ είναι σήμερα με τέτοιο ήλιο!!!Η πρόοδος συνεχίζεται και είναι ωραία τα πράγματα...Μάκαρι να αντέξω!!!Να φανταστείτε ο άντρας μου ανησυχεί,λέει τι έγινε Ευγενούλα..που πήγε η γκρίνια σου???Γιατί του λέω σου έλειψε??Μπορώ να ξαναρχίσω σε κλασματα δευτερολέπτου!!! :woohoo: :woohoo: χιχιχιχ...Οπότε όλα καλά!!!!!Αντε καλημέρα!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη γκρινια!! :laugh: θα παω για καφε σε λιγο με μια παιδικη φιλη που ειναι στον μηνα της και το ενα της μυριζει το αλλο της ξυνιζει... :angry: χθες ημουν σε παιδικο παρτι...ε..ρε γλεντια τα αυτια μου ακομα σφυριζουν σαν να ειχα παει στον Πλουταρχο!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλημερα και καλη γκρινια!! :laugh: θα παω για καφε σε λιγο με μια παιδικη φιλη που ειναι στον μηνα της και το ενα της μυριζει το αλλο της ξυνιζει... :angry: χθες ημουν σε παιδικο παρτι...ε..ρε γλεντια τα αυτια μου ακομα σφυριζουν σαν να ειχα παει στον Πλουταρχο!!! :blink:

Αυτά είναι!!!Άλλοι πάνε για καφέ και άλλοι δουλεύουν....Γκρινιάζω ή μου φαίνεται??? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...