Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι γκρινιαρούλα....


Recommended Posts

Spirin μόνη σου??????Απαπαπα!!!Τι είναι αυτά που λές!!!Είμαστε πολλές πάρα πολλές!!!!Εγώ πάλι χθες έκανα μια πρόδοδο...Βέβαι κόντευα να σκάσω,αλλά που είδα οτι όλα κύλισαν οκ και οτι θα γκρίνιαζα πάλι απο βίτσιο ένιωθα πολύ ωραία!!Το θέμα είναι να το ξανακάνω!!!Εκεί είναι τα δύσκολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 179
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζενια ακριβως το ιδιο εχω και εγω και μαρεσει που λεω οτι μονο εγω ειμαι ετσι και λεω τον εαυτο μου νευροσπασμα χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου πόσο σας καταλαβαίνωωωωωωωωωωω..

και εγώ είμαι πολυ γκρινιαρούλα μωρε...και όλο λεω να το σταματήσω αλλά λες και το χω στο dna μου ένα πράγμα... :P:P:P (όπως και λέει και η φιλενάδα μου....)

και η χαζομάρα είναι ότι πολλες φορές σχεδόν πάντα θα λεγα ..γκρινιάζω για βλακειούλες...αν βρει καμμία τρόπο να το κοψουμε ας μου πει και μενα...

να προτείνω κάτι αν θέλετε και εσείς ??????????????? ν'ανοίξουμε ένα θεματάκι και να λέμε πώς πάμε και άν βελτιωνόμαστε τι λέτε?????????????????? πιστεύω ότι θα χουμε ένα έναυσμα και ίσως μας βοηθήσει να εκτονονώμαστε ......

και ώς παραπονιάρικο κοριτσάκι :P:P εγώ πρεπει να σταματήσω να ασχολούμαι με τα σπυρακια αλλα στεναχωριεμαι τοσο πολυ ...γεννησα ειχαν φυγει και τωρα παλι βγαζω λιγα και όλο γκρινιαζω...και ειδικα όταν δεν κρατιεμαι και τα πειραζω εκει να δειτε γκρινιο... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι νευροσπασμα σκετο!αλλα παντα υπαρχει λογος(η τουλαχιστον ετσι πιστευω) :silly: Και ενταξει ολο το θεμα προχωραει ζεστα οταν εχεις καποιον απεναντι σου και τα χωνεις.Τι γινεται ομως στην περιπτωση βρε φιλεναδα που ο αντρας σου ντυνεται σφυριζοντας χαρουμενος αναβει το τσιγαρακι του και ....ΦΕΥΓΕΙ?? :angry::angry: Σας τα κανει και ο δικος σας αυτα???Παντως τωρα χωρις πλακα το θεμα των νευρων σε εμας τις γυναικες ειναι ορμονολογικο!!!Απο ιατρικης αποψης μιλαω γιατι το εχω ψαξει.Τα αντισυλληπτικα περα απο το ενδεχομενο της εγκυμοσυνης σωζουν οικογενειες επιδη ισσοροπουν τις ορμονες μας!Τι γινεται ομως αν θελουμε παιδακι? :( Ποσο θα τους παιδευουμε ακομα τους αμοιρους???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιος μίλησε για γκρίνια???????

Εμένα με έχεις ακούσει???????

Να γκρινιάζω???????

Να με ενοχλεί το παραμικρό?????

«Ωχ…… ο αυχένας μου!!!!!!!»

«Ωχ…… πονάω…..» (όταν έχω περίοδο!!!!!)

«Ωχ…… η μέση μου………»

«Ωχ…… πάλι η μάνα μου στο τηλέφωνο????? Τι θέλει???????»

«Ωχ…… πάλι δεν έχει λεωφορεία???????»

«Ωχ….. πάλι μου ήρθε περίοδος??????»

Εεεεεεεεεεεε?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovebaby αν έφευγε κιόλας εκεί ήταν που θα γινόταν ο ΧΑΜΟΣ!!!!Είναι οτι χειρότερο μπορεί να μουκ άνει.Να του μιλάω(γκρίνιαζω) και να φύγει.Θα μου πεις και πόσο πια να μας ακόυσουνε??Πραγματικά πιστεύω πως το έχω στο DNA μου!!! :woohoo: :woohoo: Να σας πω, σα να είναι καλή ιδέα να λέμε τα εσώψυχα μας εδώ μπας και ετκονωθούμε????εεε???Πριν μας διώξουν οι άντρες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζενια μου...σε καταλαβαινω απολυτα!!!!!ειμαι στη χειροτερη φαση των νευρων μου!οχι ειμαι γκρινιαρουλα...εχω καταντησει καραγκρινιαρα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ..ΒΕΒαια εγω ξερω τι ειναι αυτο απου με ενοχλει..και με προκαλει....αλλα εκεινο δεν κανει κατι για να βοηθησει τη κατασταση..!!ΑΠΛΑ αδιαφορει...απο το ενα αυτι μπαινει και απο το αλλο βγαινει..και αυτο ειναι το χειροτερο..μετα απο καποια λεπτα..ή ωρα...σαν να μη συμβαινει τιποτα αγκαλιες φιλακια..κλπ....Και αν δεν ενδωσω..ειμαι εκτος απο γκρινιαρα...ΚΑΙ ξενερωτη!!!!δεν ξερω αν φταινε οι ορμονες..σιγουρα παιζουν καποιο ρολο και αυτες..αλλα η δικαιολογια του τυπου..."ελα ηρεμησε αγαπη μου πια με τις ορμονικες διαταραχες σου...σκεψου το μωρακι που εχεις μεσα σου"!!,αυτες μου τη βιδωνουν ακομη περισσοτερο!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ..,ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ,ΤΗΝ ΑΝΑΙΣΤΗΣΙΑ...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟΟ :ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι καλη η ιδεα της εκτονωσης αλλα πραγματικα οταν εισαι τσαντισμενος δεν αραζεις μπροστα στον Η/Υ για να γραψεις.Αυτο γινεται μετεπειτα και εφοσον περασει η μπορα(η καταιγιδα!!).Εγω εχθες φρικαρα διοτι ο δικος μου ζηλεψε ανευ λογου και αιτιας.Τον περνω τηλε.και τον ρωταω "μωρο μου τι ωρα θα ερθεις για φαγητο? "Δεν πειναω παραταμε υσυχο"Ηρθε σπιτι μετα απο 5 λεπτα ξεντυνεται και πεφτει στο κρεββατι του."Αγαπη μου θα ερθει ο μπαμπας σου για φαγητο, τι κανεις τωρα?"Δεν με νοιαζει τιποτα" μου ειπε.Ετσι εισαι λεω απο μεσα μου.Φιλησα τις 3 μικρουλες μου πηρα λεφτα, κινητο και τσιγαρα και εξαφανιστηκα με το αμαξι μου ;) Κοκαλο εμεινε.Παει και το τραπεζι,παει και η βολτα πανε ολα.Χτυπησα καμια κατοστη χιλιομετρα και αραξα σε μια παραλια κλαιγοντας.Τι να εκανα? αν εμενα στο σπιτι θα εκανε σκηνικο, και εγω δεν ειμαι απο τα παιδακια που φημιζοντε για την ηρεμια τους.Ειχα και τα παιδια στο σπιτι ασε που δεν θα μπορουσα να ανοιξω μπροστα τους το στομα μου!!!! :angry: 68 αναπαντητες κλησεις μετρησα στο κινητο μου.Οταν γυρισα αργα το απογευμα ειχε βλεμμα κουταβιου αλλα του το ξεκαθαρισα μαζι του ΤΕΛΕΙΩΣΑ (ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΤΩΡΑ ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου ΚΑΤΡΙΝΑ θα σου πω ΝΑΙ στο καρβουνο αλλα στον πισινο του!!!!SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ!Διαβασε σε παρακαλω τι γραφω για εμενα, τι εγινε εχθες και πες μου αν εχω δικιο η οχι!Αν θελετε σας λεω και τον λογο που ζηλεψε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν αυτό το ύφος κουταβιού.Και ο δικός μου το παίρνει και με τουμπάρει!!!!!Κατρίνα μου όλα στις ορμόνες τα ρίχνουνε.Μια περίοδος,μια εγκυμοσύνη,μια γέννα...Εγώ γκρινιάζω πολύ γιατί ,κατά τη δικήμ ου γνώμη,ασχολείται πολλές ώρες με τον υπολογιστή.Τα νεύρα γίνονται σερπαντίνες.Άλλες φορές μιλάω,άλλες όχι.Αυτό πιο πολύ μου τη δίνει!!!!Lovebaby καλά έκανες!!!!Μπράβο!!!!!Εγώ όλο το λέω και ποτέ δε το κάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο πολυ καλη η ιδεα σου να μπαινουμε σε αυτο το θεματακι

και να ξεσπαμε αλλα να λεμε και την προοδο μας (εαν υφισταται προοδος)

χιχιχιχιχι :woohoo: :silly: :huh: :laugh:

παντως αυτο με τις ορμονες το εχω σαν καραμελα πια....

μου λεει ο δικος μου ενταξει οταν εισαι αδιαθετη αντε και 2-3 μερες πριν που περιμενεις... τον υπολοιπο μηνα τι γινεται????????? ;);)

αντε τωρα εσυ τι να απαντησεις???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΝΙΑ μου καθε αρχη και δυσκολη! Αξιζει ομως μια δοκιμη!.Τωρα που το σκευτομαι ΓΕΛΑΩ :laugh: Δεν μπορεις να φανταστεις το υφος που ειχε καθως με κοιταζε με γουρλωμενα ματια να του λεω"φιλακια καλα να περασετε!".Ηταν και με το σωβρακο και δεν μπορουσε να κατεβει μεχρι κατω :laugh: Βεβαια ηλπιζε οτι θα γυρισω αμεσως.Οταν περασε λοιπον το μισαωρο αρχισε να ανχωνεται.(διοτι το κινητο μου χτυπαγε καθε 5 δευτερολεπτα)και ετσι εντυσε τα παιδια και πηγε στο μαγαζι μας να πιει καφε.Εχετε δει ποσο ταιριαζει η Αρτα με τα Γιαννενα???Αλλο τοσο ταιριαζαν και τα ρουχα των παιδιων μου.Κιτρινο μπλουζακι με μωβ γραμματακια,πρασινη φορμουλα,ριγε καλτσακι και ροζ γοβακι :blink::blink::blink: :laugh: Οταν ειναι οι μικρες μαζι του του δινουν εκεινες αυτα που θελουν να φορεσουν.Μιλαμε για πολυ γελιο τα γυφτακια μου :laugh: :laugh: :laugh:Το θεικο ειναι οτι αποφασισα καποια στιγμη να στειλω μηνυμα, διοτι δεν ηθελα καν να τον ακουσω και του εγραφα"με εχεις κανει κουρελι ειμαι σε απογνωση....κ.τ.λ"Τελικα ειναι αυτο που λενε τριξε λιγο τα δοντια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xAAA!!!!Η που θα έχω αποτελέσματα ή που θα γίνουμε μπίλιες.Η αλήθεια είναι οτι δε θα ήθελα να μου τοκάνει ο άντρας μου αυτό οπότε ίσως και για αυτό το λόγο να μη τοκάνω και εγώ.Προτιμότερο είναι ίσως να πάω να κλειστώ στο γραφείο για λίγο.Το κακό είναι οτι εγώ να δε μιλη΄σω, να τα πω, δεν ηρεμώ!!!Γίνομαι χειρότερα!!!!!

Έχουν πρόβλημα οι άντρες τελικά στο σετάρισμα των ρούχων!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που αρχίζουμε και λεμε γιατι γκρινιαζουμε.....το θεμα είναι να καταφερουμε σιγα σιγα να το μειώνουμε δεν συμφωνείτε κόρίτσια???????????

εγω π.χ βλακεία αλλα πρωί πρωί μετα την καλημερα του ειπα κοιτα μωρε πώς είναι η μουρίτσα ? ειχα πειράξει δύο σπυράκια...αχ και αυτα... γέννησα και όπως είπα και πριν εκει συνεχιζουν που και που και βγαινουν... :(:( το τι εχω κανει βρε παιδια παιδευομαι απο τα 13.... μεχρι και τα δυνατα χαπια πήγα ν απάρω αλλά μου έριξαν παρα πολύ τα λευκα αιμοσφαιρια και τα κοψα μαχαιρι...δεν προλαβαν να κανουν δουλεια...μαμωτο...τώρα θα μου πειτε είναι λόγος γκρίνιας??????????γι α μενα απόλυτος αλλα ποιος με καταλαβαίνει? αφού τόσα χρόνια γκρινιάζω και πάλι γκρινιάζω δεν μπορώ να συμβιβαστώ....

Κατερινάκι μου γλυκο τσαααααααααααα και απο δω....τα φιλια μου και στα υπολοιπα κοριτσακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kAROLINAKI1 Εδω εγω σε καταλαβαινω απολυτα!!!!Ξερω τι εστι να βγαζεις σπυρακια και να χαλαει η ομορφαδα σου :( Η αληθεια ειναι πως εγω μεχρι πριν λιγους μηνες, δεν ειχα ιδεα.Δεν εβγαλα σπυρακια ουτε στην εφηβια,ουτε ενα!!!.Οταν λοιπον εκοψα τα αντυσυλληπτικα και ειχα ελευθερες επαφες με τον αντρα μου ηρθα και γεμισα :( Το γαμωτο της υποθεσης ηταν που με ρωτουσαν ολοι τι επαθε το προσωπο μου.Βλεπεις ειχαν συνηθισει ενα προσωπο λειο καθαρο ΤΕΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΥΦΗ ΤΟΥ.Δερματολογοι,κρεμες συσκοτισης,χαπια και δεν συμμαζευεται :( .Το συμπερασμα ηταν το εξης.Ο οργανισμος μου αντιδρουσε σε μια ουσια του σπερματος :blink::blink: Γι αυτο ποτε δεν ξερεις πως και τι.Να κανεις καλο καθαρισμο να πλενεσαι με κατι αντισυπτικο να βαζεις και την κρεμουλα σου και ολα θα ειναι ενταξει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovebaby(πώς σε λένε?) μάκαρι να ταν έτσι απλά τα πραγματα κοριτσακι μου...εγώ ταλαιπωριέμαι από τα 13 με χαπια ,αντιβιώσεις,καθαρισμούς με ειδικά εργαλεία,τα δυνατα χάπια που δεν άντεξε ο οργανισμος μου(ειμαι βλεπεις και ευαισθητουλι)...με την εγυμοσύνη χειροτερεψαν και όταν ήρθε η μπεμπούλα μου...καλυτέρευσαν και τώρα παλι βγάζω απλά πιο λίγα... μακαρι να μπορούσα να δοκίμαζα κάποιον άλλο δερματολογο που θα μου τον συνεστηνε κάποια απο εμπειρία...αυτός που έχω τον έχω πολλά χρόνια και δεν πάω να με δει βάζω κατι αλοιφές πιο πολύ για συντηρηση....σορρυ αν εγινα κουραστικιαααααααααααααα.... :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα ειναι το ονομα μου.!!!ΚAROLINAKI1 Καλημερουδια δεν γινεσαι κουραστικη και φυσικα κοριτσαρα μου το θεμα δεν ειναι δακρυβρεχτο!Στους αλλους αρεσουμε γι αυτο ακριβως που ειμαστε.Αυτο πουλαμε και οποιος θελει το αγοραζει!!!! ;) Αυτο το προσωπο διαθετουμε, αυτο το στηθος, αυτα τα οπισθια, αυτες τις ραγαδες ;) Ο αλλος μας κοιταζει και του αρεσουμε για την εικονα που βλεπει μπροστα του εκεινη την στιγμη και οχι γι αυτο που εμεις φανταζομαστε!!! ;) ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις απόλυτο δίκιο Κωνσταντίνα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! και εμένα Καρολίνα με λένε (είναι προφανες...) θα μουν αχάριστη να έλεγα τον ευατό μου άσχημη αλλα αυτό το ελαττωματάκι με στεναχωρεί... :(:( η ουσία όμως είναι ότι δόξα τω θεώ είμαι ευτυχισμένη με τον αντρούλη μου και το κοριτσάκι μου(σε λίγες μερούλες θα κλείσει τον δέκατο μήνα)και του αρέσω έτσι όπως είμαι ....!!!!!!!!! :P:P:P με τις ατέλειες μου που όλες μας κάτι μας ενοχλεί λίγο πολύ σωστάαααααααααααααααα?????

σ ευχαριστώ που μου απαντάς ...αν έχεις δει μόνο εμεις συνεχίζουμε το θεματάκι.... λες να μαστε οι πιο γκρινιάρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ...??????????? :P:P:P:P

που μένεις????????? σε φιλώωωωωωωωωωωωωωωωωω.. :kiss::kiss: και είχε πολυ πλάκα εκείνο που χες κάνει στον άντρα σου.....(δεν το χα σχολιάσει...καλά κάνεις και είσαι δυναμικιά!!!!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου ρε Κωνσταντίνα!!!!!Καλά τα λές!!!Εγώ έκανα πρόδο αυτές τις ημέρες!!!Λες να έχει πανσέληνο???? :woohoo: :woohoo: Καρολινάκι σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δε θα μπορέσουμε!!!Το λέει και το άσμα!!Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστήηηηηηηηηηηηηηηηη !!!!Ζένια μου οπότε αφου αρέσουμε στον άντρα μας γιατί πάλι γκρινιαζω μου λες???????επειδη είμαι γκρινιαρούλα γμτ... μπράβο σου που έκανες πρόοδο ... :woohoo: τώρα ζήλεψα θα κάνω και εγώωωωωωωωω :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω ρε Καρολινάκι,μάλλον είναι στο αίμα μας!!Πάντως πραγματικά θέλει πολύ πίεση για να ΜΗΝ γκρινιάξεις.Ουφ...θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προοδο ακουω.......μπραβο ζενια!!!!!!!

και εγω μια απο τα ιδια,ειναι και αγιες μερες οποτε ειπα να αφησω την γκρινια για μικροπραγματα ;)

αν και εχθες ειχαμε πανσεληνο και συνηθως με επηρεαζει ως προς τα νευρα

αυτη την φορα εκανα την διαφορα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ κοριτσάκια μου τις τελευταιες δύο μέρες δεν γκρινιαζω πολυ....ίσως επειδη με ξενυχταει η μικρουλα μου με το συναχακι που χει... και ειμαι τοσο κουρασμενο ...παω και στην δουλεια οποτε βαριέμαι και να γκρινιάξω απο τη νυστα!!!!!!!!!!!! :P:P:P εχει χαρεί και ο αντρούλης μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΖΕΝΙΑ καλημερα ΚΑΡΟΛΙΝΑ!!!!!Τι κανουν οι γκρινιαρουλες φιλες μου????Χριστος Ανεστη!!!!ΟΤΙ ΠΟΘΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΑΣ!Εγω χαθηκα την τελευταια εβδομαδα και αν θελετε να μαθετε το γιατι ανατρεξτε στο θεμα ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.Σας αγαπω ολες αλλα τωρα εχω δουλειτσα θα τα πουμε σε λιγο!ΜΗΝ ΦΥΓΕΤΕ!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!Χρόνια πολλά!!!Οτι επιθυμείτε κυρίες μου!!!Εγώ έχω κάνει τρελλή πρόοδο!!!Απο Μ.Πέμπτη μέχρι και εχθές το βράδυ δεν γκρίνιαξα ΚΑΘΟΛΟΥ με αποτέλεσμα να περάσουμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!!Είναι ωραία χωρίς γκρίνια!!!Πάμε όλες μαζί!!Αξίζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...