Μετάβαση σε περιεχόμενο

neneka ΣΑΓΑΠΑΜΕ !!!


Recommended Posts

τωρα το ειδα!ποσο λυπαμαι...μακαρι ολα να πανε καλα και να σωθει η σαλπιγγα....

τι εγινε ρε κοριτσια τωρα τελευταια στο μαμυ;;;;ολο για χαμενα μωρακια ακουμε :(

ρενακι μου καλη ανναρωση ματια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενεκα μου...λυπαμαι πολυ κοπελα μου..καλη αναρρωση και δυναμη κοριτσακι!!

Εχω κ γω στο ιστορικο μου ενα εξωμητριο απο φυσικη συλληψη και σε μενα αφαιρεθηκε η σαλπιγγα..δεν υπηρχε νοημα να μεινει..

Περαστικα καλη μου.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο κοριτσάκι μου…….

Θα έρθει κι άλλο μπεμπάκι…… για να μείνει αυτή τη φορά…….

Να προσέχεις…….

Καλή ανάρρωση…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ΄μαι κ εγώ! Μόλις γύρισα απο το μαιευτήριο κ είπα να μπώ στο θεματάκι της πολυαγαπημένης μου Τζούλιας να σας πω τι έγινε.

Πρώτα απ'όλα όμως θέλω να σας ευχαριστήσω πόλες πάρα πολύ για το ενδιαφέρον! Πραγματικά συγκινήθηκα πάρα πολύ!

Λοιπόν όλα ευτυχώς πήγαν καλά κ πάνω στην ατυχία μου στάθηκα τυχερή!

Κράτησα τη σάλπιγγά μου κ είναι μια χαρά! Το μωρό κρεμόταν στην άκρη ας πούμε της σάλπιγγας κ έτσι ευτυχώς σώθηκε!

Η ψυχολογία μου δεν είναι καθόλου καλή αλλα προσπαθώ να επανέλθω για το καλό μου κ να προσπαθήσω να ξαναμείνω έγγυος!

Ο δεύτερος γιατρός είδε την Πέμπτη μια βλέννη με ψευδοσακο οπως μου είπε κ νόμιζε οτι ήταν το μωρό μου γι'αυτό κ μου είπε να ξαναπάω τη Δευτέρα. Τη Δευτέρα όμως δεν το είδε κ ανησύχησε κ μου είπε να πάω την άλλη μέρα να κάνω μια β χοριακή κ μετά να πάω στο μαιευτήριο να με δει. Δεν πρόλαβα όμως γιατι αφου γύρισα απο το γιατρό πέρασαν κανα δυο ώρες κ με έπιασαν τρομεροί π΄΄ονοι κ πήγα αμέσως στο μαιευτήριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας!! Δεν φαντάζεστε πόση δύναμη μου δίνετε!! Να είστε όλες καλά κ εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο μέσα απο την καρδιά μου!! Αν δεν είσασταν κ εσεις θα είχα σαλτάρει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka έγραψε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας!! Δεν φαντάζεστε πόση δύναμη μου δίνετε!! Να είστε όλες καλά κ εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο μέσα απο την καρδιά μου!! Αν δεν είσασταν κ εσεις θα είχα σαλτάρει!!

Σωωωπα βρε κουκλιτσα που θα σαλταρουμε για μια ατυχια!Ολα για τους ανθρωπους ειναι,αφου πηγαν ολα καλα,μη σε νοιαζει τιποτα,αντε μαζι θα ειμαστε στον αγωνα!!!!Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka έγραψε:

Να ΄μαι κ εγώ! Μόλις γύρισα απο το μαιευτήριο κ είπα να μπώ στο θεματάκι της πολυαγαπημένης μου Τζούλιας να σας πω τι έγινε.

Πρώτα απ'όλα όμως θέλω να σας ευχαριστήσω πόλες πάρα πολύ για το ενδιαφέρον! Πραγματικά συγκινήθηκα πάρα πολύ!

Λοιπόν όλα ευτυχώς πήγαν καλά κ πάνω στην ατυχία μου στάθηκα τυχερή!

Κράτησα τη σάλπιγγά μου κ είναι μια χαρά! Το μωρό κρεμόταν στην άκρη ας πούμε της σάλπιγγας κ έτσι ευτυχώς σώθηκε!

Η ψυχολογία μου δεν είναι καθόλου καλή αλλα προσπαθώ να επανέλθω για το καλό μου κ να προσπαθήσω να ξαναμείνω έγγυος!

Ο δεύτερος γιατρός είδε την Πέμπτη μια βλέννη με ψευδοσακο οπως μου είπε κ νόμιζε οτι ήταν το μωρό μου γι'αυτό κ μου είπε να ξαναπάω τη Δευτέρα. Τη Δευτέρα όμως δεν το είδε κ ανησύχησε κ μου είπε να πάω την άλλη μέρα να κάνω μια β χοριακή κ μετά να πάω στο μαιευτήριο να με δει. Δεν πρόλαβα όμως γιατι αφου γύρισα απο το γιατρό πέρασαν κανα δυο ώρες κ με έπιασαν τρομεροί π΄΄ονοι κ πήγα αμέσως στο μαιευτήριο!

κοριτσακι μου..λυπαμαι που τελικα εξελιχθηκαν ετσι τα πραγματα..αλλα χαιρομαι που πανω απολα εισαι καλα εσυ!!φιλακια πολλα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΘΗΚΕ Η ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΣΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

neneka moy,

τωρα έμαθα τι σου συναιβει....έτραχα στους γιατρούς και δεν έμπαινα συχνά στο φορουμ....

σου εύχομαι γρηγορη ανάρρωση και συντομα να φωλιάσει ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου...

να σαι καλά και πάντα ευτυχισμένη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ειδα το ποστ...

ευτυχως που μεσα στην ατυχια σταθηκες τυχερη...

δυναμη κοριτσακι μου και θα ρθει το μπεμπακι...

σε φιλω γλυκα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...