Μετάβαση σε περιεχόμενο

neneka ΣΑΓΑΠΑΜΕ !!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ Νenekas ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ. :(:(

ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΕ 2 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ (ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ + ειχα φρικαρει κιολας που επεσε εξω) ΚΑΙ Ο 2 ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ?

ΧΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΟΝΟΙ Κ ΗΤΑΝ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ , Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΜΕ ΝΥΧΙΑ Κ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ Κ 8Α ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ 8Α ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ...

ΝΕΝΕΚΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΠΟΡΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ (ΚΑΙ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ) ΑΝ8ΡΩΠΑΚΙ ! :kiss:

ΣΑΓΑΠΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιαχ.. σε ευχαριστουμε που μας ειδοποιησες.

νενεκα-ρενακι μου γλυκο κ χαμογελαστο... σου στελν ολη την αγαπη μου και την θετικη μου ενεργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά neneka,όλα θα πάνε καλά,να είσαι δυνατή κ αισιόδοξη κ όλα τα προβλήματα θα ξεπεραστούν!

juliax ευχαριστούμε για την ενημέρωση!Δώσε κουράγιο κ δύναμη στο nenekaki μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοείς ΚΡΆΤΗΣΕ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΑ και ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΕ ΣΚΙΝΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ;;;;;;;

Εχω 2 εξωμήτρια...ότι κι αν έκανε (πλην της χορήγησης μεθοτρεξάτης)...δηλ. ή ανοιχτό χειρουργείο ή λαπαροσκόπηση η σάλπιγγα αυτή είναι μη λειτουργική πια...δυστυχώς (ακόμα και αν παραμένει στο σώμα)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Irene1 την ίδια απορία είχα κι εγώ...

Λυπάμαι! Δεν ήξερα για τα 2 εξωμήτριά σου! :(

Δυστυχώς Ιφιγένειά μου...

Σ΄ευχαριστώ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ 2 ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο neneka μου,αλλα μου κανει εντυπωση,πως μπορουν να μην ξερουν πιο νωρις αν ειναι εξωμητριο ωστε να μην εχει αυτο τον κινδυνο να χασει τη σαλπιγγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ :( :( :(

ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ Κ ΜΙΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑ

ΑΓΚΑΛΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια μου πολυ στεναχωρεθηκα με την νενεκα μας!!!!!!!!παρακολουθουσα απο την αρχη την εγκυμοσυνη της!!!!οχι ρε γαμωτο,,,οχι !!!τοσα παιδακια εχουν χαθει πια!!!!!!!!ελεος!πρεπει να βρουνε τροπο να τα μαθενουμε ολα νωριτερα πριν ακομα κινδενεψει η ιδια μας η ζωη!!!!!!!!!!περαστικα σου κουκλιτσα μου κ καλη αναρρωση ευχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ..τι να πω..Έσπευσα να σου γράψω αμέσως μόλις διάβασα τότε το τι σου είχαν πει οι 2 γιατροί και συμβούλευσα να κινηθείς άμεσα γιατί έχοντας περάσει 2 εξωμήτρια και μη θέλοντας να πιστέψω τον 1ο γιατρό που μου έλεγε την πραγματικότητα, έχασα χρόνο με τον δεύτερο που περίμενε να φανεί έμβρυο και με γλίτωσαν στο τσακ.Ήθελα να σε κάνω να τρέξεις χωρίς να πανικοβληθείς αλλά δεν ξέρω τι έγινε στην πορεία.

Αυτό που σε συμβουλέυω είναι να ξεκουραστείς ψυχικά και σωματικά,να μιλήσεις με το γιατρό σου και να πάρεις σωστές αποφάσεις γιατί όταν συμβεί μια φορά υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να συμβεί και δεύτερη.

Κουράγιο και καλή δύναμη για τη συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...