Μετάβαση σε περιεχόμενο

?????????????????????????????


Recommended Posts

de exo logia na sou po .....mono proseuxome k euxome na ise dunati k na dinis poli agapi sto moraki sou to sigouro ine oti se niothi k malista se megalo vathmo!!!!!!!!dose poli agapi to niothi!!!!!min to afinis sinesthimatika mono tou ...agaliaseto se mirizi k se agizi na ise koda tou..euxome mesa apo tin psixi mou na gini ena thauma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σου ζησει το μωρακι σου.σιγουρα θα σε πνιγει το παραπονο,αλλα πρεπει να σταθεισ δυνατη.ο θεουλησ ολα τα βλεπει,κουραγιο να εχεισ.καθε μερα η τεχνολογεια παει μπροστα,ισωσ τωρα κατι που μασ φαινετε απιστευτο αυριο θα ειναι δυνατο να γινει.ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλει πολύ δύναμη και αντοχές όλο αυτό που περνάς. Δεν είναι εύκολο ούτε να το αποδεχθείς, ούτε να βρεις το απαιτούμενο κουράγιο για να δεις τι θα κάνεις. Καταλαβαίνω ότι μέσα σου θα αισθάνεσαι θυμό, απογοήτευση αλλά και αγάπη γι΄αυτό το πλασματάκι. Είμαι σίγουρη ότι όσο αρνητικά και να βλέπεις τα πράγματα τώρα η αγάπη σου για το παιδάκι σου θα σου δώσει δύναμη να σηκωθείς και να τά ντιμετωπίσεις όλα, γιατί ο δρόμος θα είναι μακρής. Ψάξε τα πάντα σε επιστημονικό επίπεδο όπως είπε και η judiax και γενικά πάρε δύναμη και βοήθεια απ' όπου μπορείς να την αντλήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silber μου να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!

Περνατε μια δοκιμασία εσείς και το μωράκι σας!

Μην το βάζεις κάτω!

Το μωράκι σου σε χρειάζεται!

Σε έχει ανάγκη!

Αυτές τις Αγιες Μέρες προσευχήσου όσο πιο δυνατά μπορείς

και θα δεις οτι όλα θα πάνε καλά!

Πιστεύω πολύ στον Θεό και στους Αγίους!

Θα προσευχηθώ κι εγώ για το μωράκι σου!!!

Εύχομαι να σας δώσει δύναμη να προχωρήσετε και θα δεις που όλα θα πάνε καλά και το μωράκι σου δεν θα έχει κανένα απολύτως πρόβλημα...Και το πιστεύω ακράδαντα αυτό που λεω!!!!

Η Παναγιά μαζί σας!!!!

Μόνο Πιστη θέλει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber....σε καταλαβαινω...μπορω να καταλαβω το ποσο πονας και πως νιωθεις...

πρεπει και επιβαλεται να σταθεις ορθια και βραχος για το μωρακι σου!!

απο την ωρα που διαβασα το θεμα σου ξυπνησαν μνημες...εχω περασει αναλογες καταστασεις και ξερω πως ειναι να λυγιζεις....ενιωθα οπως εσυ...ομως σταθηκα στα ποδια μου και παλεψα,εψαξα τους καλυτερους γιατρους,ετρεξα παντου,νυχτες ξημερωνα στο ιντερνετ ψαχνωντας ιατρικα φορουμ

και ολα αυτα με εκαναν πιο δυνατη....ετσι θα γινεις κι εσυ για το μωρο σου και πιστεψε οτι το θαυμα μπορει να γινει κοπελα μου μπορει!!!!

μην χανεις την πιστη και το κουραγιο σου....ΔΥΝΑΜΗ ΘΕΛΕΙ και θα την βρεις μονο οταν αγκαλιασεις το παιδι σου,οταν δεις οτι εχει μονο εσενα να παλεψεις για εκεινο!!!!!!!!!!!!!!

και να σου πω και κατι αλλο...εγω μετα απο ενα μεγαλο διαστημα αναμονης για ενα πολυ σοβαρο θεμα υγειας του μικρου μου απελπιστικα....και πηγα σε ενα μοναστηρι το παιδι και καναμε μια παρακληση υπερ υγειας του....την επομενη μερα αρχισε να βελτιωνεται!!!!!!

μου ειχαν πει οτι δεν θα δει,δεν θα περπατησει,οτι θα γινει νοητικα καθυστερημενο.....και εγω να βγαινω απο ιατρεια μεσα σε κλαμματα...ομως παλεψα,ετρεξα για το παιδι μου και δεν το εβαλα κατω.

αντιθετα εβαλα σε ολους αυτους τα γυαλια!!!!!!!!!!!

ευχομαι το θαυμα να γινει και το παιδακι σου να γινει καλα μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου.

υγ.το ακουογραμμα γινεται μετα την γεννηση συνηθως στους 2 μηνες!!

και παλι εκει ειναι ανωριμο το αυτι για να ειναι σιγουροι οι γιατροι

εμενα ο μικρος μου ειναι 20 μηνων και τον αλλο μηνα θα κανουμε το 4ο ακουγραμμα..(αυτο προς ενημερωση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί το παιδί σου να μη σε δει, να μην ακούσει τη φωνή σου, αλλά θα γνωρίζει καλύτερα από κάθε άλλον το χάδι σου και τη μυρωδιά σου. Εκείνο δεν ξέρει τι σημαίνει να μη βλέπεις και να μην ακούς... Να είσαι εκεί, κοντά του. Σε χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Μπορεί το παιδί σου να μη σε δει, να μην ακούσει τη φωνή σου, αλλά θα γνωρίζει καλύτερα από κάθε άλλον το χάδι σου και τη μυρωδιά σου. Εκείνο δεν ξέρει τι σημαίνει να μη βλέπεις και να μην ακούς... Να είσαι εκεί, κοντά του. Σε χρειάζεται.

Έχει απόλυτο δίκιο η Αθηνά. Δείξε δύναμη, μάζεψε τα κομμάτια σου και στάσου βράχος δίπλα του γιατί σε έχει ανάγκη!! Μη χάνεις τις ελπίδες σου. Κάποτε μπήκε ο μπαμπάς μου να χειρουργηθεί στην καρδιά σχεδόν αναίσθητός και μας είπαν ότι έχει 7% πιθανότητες να ζήσει. Δεν έδωσα σημασία. Παρακάλεσα την Παναγία, έταξα το παιδί που θα έκανα στο μέλλον να πάρει το όνομά της (κάτι που έκανα..Πάνο λένε το γιο μου) και έδειξα εμπιστοσύνη στο γιατρό του. Πέρασαν 8 χρόνια από τότε και έχουμε τον μπαμπάκα μου κοντά μας. Πάντα γίνονται θαύματα. Αρκεί να πιστεύεις σε αυτά. Ψάξε τους καλύτερους γιατρούς και σταμάτα να κλαις γιατί χάνεις χρόνο. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια! Να σου ζήσει το αντράκι σου το γενναίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω...μόνο να είσαι δυνατη και να τον αγαπάς περισσότερο τώρα, στα θαυματα πιστεύω κι εγω...μην το αφήσεις, τρέξε-ψαξτο! Να είσαι ψύχραιμη και δυνατη εύχομαι κι εμεις θα είμαστε εδω αν και όσο μπορουμε να βοηθήσουμε με τον ενα η τον άλλο τρόπο.

Όσων αφορα το θεμα με τα ματακια του επειδη ισως να μπορέσω να σε βοηθήσω έστω σε κάποιες απορίες σου για ότι χρειαστεις στειλε μου π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου καταλαβαίνω ότι αυτό που περνάς είναι οδηνηρό !! Δες όμως μπροστά σου και θα δεις ότι έχεις τον άγγελό σου κοντά σου!!! Δείξε του την αγάπη σου (μόνο από αυτήν έχει ανάγκη) και πάλεψε με νύχια και με δόντια για την υγεία του! Ψαξ 'το όσο μπορείς ιατρικά, πήγαινε σε όσους γιατρούς μπορείς αλλά να ξέρεις πως ακόμα και όλοι οι γιατροί να στα παρουσιάσουν μαύρα..... υπάρχει πάντα ο Θεός!!! Και δεν το λέω έτσι!!! Πίστεψε σε Αυτόν και παρακάλεσε με όλη σου τη δύναμη για το μικρό σου!! Φυσικά και γίνονται θαύματα!! Εμπιστεύσου το Θεό και τη δύναμή Του!! Ζήτα Του τη βοήθειά Του! Θα στη δώσει! Ο Θεός δεν αφήνει κανέναν! Πίστεψε όμως!!! Εκείνος όλα τα μπορεί! Πήγαινε εξομολογήσου και ζήτα Του το θαύμα!! Εχω δει θαύματα... έχω ακούσει για άλλα... ο Θεός δίνει τη βοηθειά Του σε εκείνους που τη ζητούν πραγματικά και που πιστεύουν σε Εκείνον! Πίστεψέ το και εσύ!

Καλή δύναμη κοπέλα μου!! Μην ξεχνάς.... μπορεί το μικρό σου να αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα αλλά είναι ολοζώντανο δίπλα σου και σε έχει ανάγκη!!!!!΄Αν χρειαστείς οτιδήποτε, μη διστάσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτός από τα κοινότυπα κουράγιο και σχετικά θέλω να πω αυτό που πιστέυω, πως ο θεός δίνει αυτά τα παιδάκια μόνο σε ανθρώπους δυνατούς, άξιους και ικανούς να τα μεγαλώσουν. Γι'αυτό το αγγελούδι σας ήρθε σε εσάς! Έχασες τη γη κάτω από τα πόδια σου, γκρεμίστηκε όλος ο κόσμος σου, αλλά θα δείς που σιγά σιγά θα παίρνεις δύναμη από το μωρό σας, πίστη από τον Θεό και ελπίδα απο τους γιατρούς και όλα θα αλλάξουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝεφέληΠ έγραψε:

juliax έγραψε:

Το ξέρανε ότι θα έχει πρόβλημα με την καρδιά του όπως είπε σε μια απάντηση της στο θέμα και ήταν παρόν παιδοκαρδιολόγος.

Ακουόγραμμα και εξέταση οφθαλμών δεν γίνεται κατά κανόνα.

Δεν ξέρω τι γίνεται στην Αθήνα αλλά στην επαρχία τέτοια πράγματα δε γίνονται.

Ούτε στον δικό μου που γέννησα Θεσσαλονίκη σε δημ. νοσοκομείο δεν έγιναν τέτοιες εξετάσεις.

Η αλήθεια είναι ότι μόνο όταν γεννηθεί το μωρό βλέπουμε τα πάντα.Το υπερηχογράφημα έχει ένα βαθμό ευαισθησίας και ειδικότητας,δεν δείχνει δυστυχώς τα πάντα.[/quote:dde2gind]

Ρε κορίτσια εμένα πάντως που μένω επαρχία,όταν πήγα για έναν απλό υπέρηχο,εκεί που μου εξηγούσε ο γιατρός μου λέει:

και αυτοί είναι οι φακοί των ματιών!Το παιδί σου έχει φακούς!Τα τυφλά παιδιά δεν έχουν!

Το θυμάμαι πολύ καλά γιατί απ τη μία μου έκανε εντύπωση που έχει προχωρήσει τόσο η ιατρική και απ την άλλη δάκρυσα που όλα ήταν καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To thema sou meilikrina mexei suginhsei para polu.Sou euxomai kouragio.pisth kai upomonh.Na ksereis pws h zwh einai ena 8auma kai ka8e mera poou kshmerwnei o hlios pou vgainei kati kainourgio fernei kai gia mas.H episthmh twra pia kanei eilikrina 8aumata giauto pare dunamh kai ksekina ton agwna.Mia kopela sou eipe kati pou me suginise polu...Oti to paidi sou se murizei kai se niw8ei..Den exeis dikaiwma na kaneis pisw twra,se xreiazetai.

Kardoula mou ola ginontai gia kapio logo.Ygiestata paidakia kai den katafernoun na doun to fws ths zwhs kai xanntai.To diko sou gia na vrisketai sthn agalia sou kapio logo 8axei o 8eoulhs pou sto esteile.

O 8eos einai megalos.Sou euxomai mesa apo thn psuxh mou ola na pane opws epi8umeis gia to aggeloudi sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΕ.ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΛΟΥΚΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΙΝΑΙ ΤΥΦΛΟ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΥΦΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΜΑΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boulou έγραψε:

Εκτός από τα κοινότυπα κουράγιο και σχετικά θέλω να πω αυτό που πιστέυω, πως ο θεός δίνει αυτά τα παιδάκια μόνο σε ανθρώπους δυνατούς, άξιους και ικανούς να τα μεγαλώσουν. Γι'αυτό το αγγελούδι σας ήρθε σε εσάς! Έχασες τη γη κάτω από τα πόδια σου, γκρεμίστηκε όλος ο κόσμος σου, αλλά θα δείς που σιγά σιγά θα παίρνεις δύναμη από το μωρό σας, πίστη από τον Θεό και ελπίδα απο τους γιατρούς και όλα θα αλλάξουν!

pragmatika simfwnw apolita boulou me sena!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου να σουζήσει το μωράκι σου. Είμαι έξω απο τον χορό, όμως έχω να σου πω ενα πράγμα.Ο θεός μας στέλνει δοκιμασίες στην ζωή μας για να δει πόσο δυνατοί είμαστε.Πρέπει να ανοίξεις τα φτερά σου και να αγκαλιάσεις το μωράκι σου όπως όλες οι μανούλες απλώς εσυ θα πρέπει να είσαι πιο δυνατη.είναι δύσκολο το ξέρω όμως εχε πίστη ο Θεός είναι μεγάλος και ακούει τις προσευχές μας.Επιτρέπει να πάθουμε κάποια πράγματα για να σώσει την ψυχή μας και ότα ΄΄ερθει η ώρα θα σε ανταμοίψει. Πιστεύω και εγώ μέσα μου και έχω ακούσει πολλά θαύματα για τους Αγίους Ραφαήλ-Ειρήνη-΄Νικόλαο στην Μυτιλήνη όπως και στον Ταξιάρχη Μιχαήλ που τον έχω προστάτη μου.Έχω πάει και με έχει βοηθήσει στην ζωή μου . Κάνε προσευχούλες και πήγαινε το μωρό σου εκει.Εύχομαι όλα να πάνε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλά κορίτσια, ας μην πιάσουμε το θέμα γιατροί.Είναι να μην σου τύχει!

Η φίλη μου έκανε όλες τις γνωστές εξετάσεις - Αθήνα - και μάλιστα για τους μεγάλους υπέρηχους πηγαινε σε γνωστό και πολυδιαφημισμένο γιατρό στο Κολωνάκι.Οταν γεννήθηκε το μωρο,και μάλιστα μετά από κάποιους μήνες- ανακάλυψαν οτι έχει "δεξιοκαρδία" κατάσταση στην οποία η καρδιά και άλλα όργανα έχουν την αντιστροφη θέση(πχ. δεξια αντι αριστερά).Μια τετοια κατάσταση μπορεί ανάλογα με την εκταση να καταστήσει ένα μωράκι μη βιώσιμο.Σκεφτείτε λοιπόν οτι ουτε αυχενικη,ουτε β΄επιπέδου δεν είχαν δει οτι η καρδιά-τουλάχιστον- είναι δεξιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου εύχομαι ο άγιος Ραφάηλ, ο άγιος Νικόλας και η αγία Ειρήνη να είναι κοντα σε εσάς και το μωράκι σας! Να πάτε στη Μυτιλήνη, να πάτε κοντά στους αγίους! Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο δίπλα μου είναι πάντοτε... Εύχομαι ένα θαύμα για το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχας να σου ζησει και να ειναι ευτυχισμενο. Με τους γονεις του να το αγαπανε δυνατα οπως εσεις δεν υπαρχει κανεις λογος να μην ειναι.

Για ολα σιγουρα κατι θα μπορει να γινει.Ψαξτε το οσο γινεται, μην διστασετε να παρετε και 2η και 3η και 10η γνωμη.

Ακομα και αν δεν βλεπει και δεν ακουει ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ!Και μαλιστα πολυ πιο εντονα! Τα χαδια,τα φιλια, την αγκαλια σας, τη ζεστασια, την αγαπη!ΜΥΡΙΖΕΙ! Τη μυρωδια σου, τη φροντιδα σου! Και γευεται! (ε οχι κατι ιδιαιτερο ακομη αλλα περιμενε και θα δεις!) Εχει αλλες 3 αισθησεις για να γνωρισει τον κοσμο και να αισθανθει την αγαπη σας!Φουλαρετε τις!

Σου ευχομαι ολοψυχα και με ολη μου την αγαπη την καλυτερη εξελιξη σε ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το μωρακι σου.ζητηστε βοηθεια,μη μενετε μονοι σας,να μοιραστητε αυτο που ζειτε.Υπαρχουν κι αλλοι ανθρωποι που αντιμετωπιζουν παρομοια προβληματα,να ερθετε σε επαφη και με καποιον ψυχολογο να σας στηριξει.Δεν ειναι αναγκη να το περνατε μονοι σας με τον αντρα σου ολο αυτο. Οτι νομιζεις οτι σε βοηθαει καντο,μιληστε και στους γονεις σας θα νιωσετε καλυτερα.

ευχομαι να πανε καλα τα πραγματα για σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madrid05 έγραψε:

Kαλά κορίτσια, ας μην πιάσουμε το θέμα γιατροί.Είναι να μην σου τύχει!

Η φίλη μου έκανε όλες τις γνωστές εξετάσεις - Αθήνα - και μάλιστα για τους μεγάλους υπέρηχους πηγαινε σε γνωστό και πολυδιαφημισμένο γιατρό στο Κολωνάκι.Οταν γεννήθηκε το μωρο,και μάλιστα μετά από κάποιους μήνες- ανακάλυψαν οτι έχει "δεξιοκαρδία" κατάσταση στην οποία η καρδιά και άλλα όργανα έχουν την αντιστροφη θέση(πχ. δεξια αντι αριστερά).Μια τετοια κατάσταση μπορεί ανάλογα με την εκταση να καταστήσει ένα μωράκι μη βιώσιμο.Σκεφτείτε λοιπόν οτι ουτε αυχενικη,ουτε β΄επιπέδου δεν είχαν δει οτι η καρδιά-τουλάχιστον- είναι δεξιά!!!

Έχω μείνει άφωνη και έχω θυμώσει πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΚΑΤ έγραψε:

Καταρχας να σου ζησει και να ειναι ευτυχισμενο. Με τους γονεις του να το αγαπανε δυνατα οπως εσεις δεν υπαρχει κανεις λογος να μην ειναι.

Για ολα σιγουρα κατι θα μπορει να γινει.Ψαξτε το οσο γινεται, μην διστασετε να παρετε και 2η και 3η και 10η γνωμη.

Ακομα και αν δεν βλεπει και δεν ακουει ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ!Και μαλιστα πολυ πιο εντονα! Τα χαδια,τα φιλια, την αγκαλια σας, τη ζεστασια, την αγαπη!ΜΥΡΙΖΕΙ! Τη μυρωδια σου, τη φροντιδα σου! Και γευεται! (ε οχι κατι ιδιαιτερο ακομη αλλα περιμενε και θα δεις!) Εχει αλλες 3 αισθησεις για να γνωρισει τον κοσμο και να αισθανθει την αγαπη σας!Φουλαρετε τις!

Σου ευχομαι ολοψυχα και με ολη μου την αγαπη την καλυτερη εξελιξη σε ολα!

Τι ομορφο αυτο που εγραψες... Με καλυψες σε οτι ηθελα να πω και δεν εβρισκα τα λογια..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...