Μετάβαση σε περιεχόμενο

?????????????????????????????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πες μου οτι κανεις πλακα σε ικετευω! ωχ θεε μου.ελα τωρα πες σοβαρα οτι κανεις πλακα!δεν θα το αντεξω αυτο μεσημεριατικα κοριτσια!

πως εγινε αυτο κοπελα μου?γιατι?πως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκεφτομαι να το παρω και να δωσουμε ενα τελος ......

Τι να περιμενω πια .....

το ενα ηρθε μετα το αλλο......

πως θα ζησουμε.......

εχω μεσα μου τοση οργη ,μισος ,λυπη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΟΥΝ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ!!!!!!!

οι γιατροι τι σου λενε??????τι πιθανοτητες εχει να διωρθωθει το προβλημα του μωρου με την καρδια με καποια εγχειρηση

οσο για το νεφρο φανταζομαι θα περνας μεγαλες στεναχωριες με αιμοκαθαρσεις κ.λ

ψαχνετε για δοτη??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Κ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ????

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ!!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ???ΤΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber έγραψε:

Σκεφτομαι να το παρω και να δωσουμε ενα τελος ......

Τι να περιμενω πια .....

το ενα ηρθε μετα το αλλο......

πως θα ζησουμε.......

εχω μεσα μου τοση οργη ,μισος ,λυπη...

πραγματικα βγαλτο αυτο απτο μυαλο σου!πραγματικα τωρα βγαλλτο!πρεπει να εισαι δυνατη για το μωρακι σου τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber πραγματικα δεν μπορεις να σκεφτεσαι ετσι....μην το βαζεις κατω,να εχεις πολυ πιστη στο θεο και ολα θα φτιαξουν,εχω ακουσει για πολλα θαυματα που κανουν οι αγιοι ραφαηλ-νικολαος-ειρηνη το μοναστηρι βρισκεται στη μυτιληνη,μην απελπιζεσαι,εχω διαβασει παρα πολλα τετοια θαυματα αρκει να πιστευεις και εσυ οτι ολα θα πανε καλα.....εχω το τηλεφωνο απο το μοναστηρι αν θες πες μου να στο στειλω σε pm....ειναι για ολους οσους εχουν αναγκη και δεν μπορουν να πανε ως εκει και παιρνουν τηλεφωνο και ζητανε βοηθεια,πραγματικα αν θες στο δινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΙΧΝΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ.....ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ?ΣΕ ΠΟΙΟΝ?ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ?ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ?ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΗΡΕΜΗΣΕ - ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ- ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΑΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ.Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιτσα μου πλησιαζουν αγιες μερες !! μην απελπιζεσαι !! στασου διπλα του μονο εσενα εχει στην ζωη του !! και αν θελησει καποιος να δωσει ενα τελος αυτος θα ειναι μονο ο θεος !! κανε τον σταυρο σου και ολα θα πανε καλα !! μην σκεφτεσαι ασχημα πραγματα !! παρτο αγκαλιτσα και σκεψου κοιταζοντας το οτι ολα ειναι ενα ασχημο ονειρο και οτι σε λιγο καιρο θα πατε πολλες βολτουλες !!! εχει ο θεος !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βικυ μου εχω νευριασει με την ολη κατασταση εδω μεσα!!!!!!ειναι πολυ σοβαρη ανακοινωση αυτο!!!!δεν θελω καν να πιστευω οτι κατι τρεχει παλι!!!!σε παρακαλω σιλβερ να απαντησεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε συ το ειχα δει και εγω αυτο γιαυτο εχω χεστει απανω μου!

αχ γιατι δεν μπαινει!?τουλαχιστον να μας πει το γιατι το πως!

αν δεν το θελει το μικρουλακι της τι θα απογινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τι γινεται εδω....πως μπορουν να ανοιγουν τοσο σοβαρα θεματα και μετα να εξαφανιζονται?????ποιο το οφελος τους δεν καταλαβαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια για τις απαντηεις παιρνω λιγο κουραιο.

Το τηλ. απο το μοναστηρι το θελω αν μπορεις

εχω τοση στεναχωρια πως θα μεγαλωση τι θα κανει δεν θα παιζει σν τα αλλα παιδακια τι θα γινει αργοτερα .

Η ακοη και η οραση δεν διορθωνοντε, η καρδια θα γινει με χειρουργειο αλλα χωρις να βλεπει και να ακουει πως ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να σας δίνει ο Θεός δύναμη για να αντιμετωπίσετε τα προβλήματα..

Όπως λέει και η Αφροδίτη, μη λιποψυχήσεις τώρα... Δεν είναι λύση αυτό που άφησες να εννοηθεί.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου σε θυμάμαι από παλία όταν συζητούσαμε για την αμνιοπαρακέντηση....

Δεν έχω λόγια να σου γράψω...

Να κάνεις ό,τι σε φωτίσει...

Κουράγιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den mporei na ginei oute xirourgika kati me thn akouh kai ta matia ,oute metamosxsfh oute akoustiko ?

einai diskola alla thimisou posous blpoume pou den exoun ola auta pou theoroume aytonoita gia thn ekseliksh mas kai thn epibiosh mas pou einai paradigmata .

anthropoi pou genniounte xoris podia xeria me ales sobares elipseis .

yparxoun kentra pou tha se bohthisoun ,panta yparxei tropos .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...