Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΣΜΟ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!


yiotaki!!!!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω λαλα μου μια χαρα περναω σπαω και πλακα δεν εχω προβλημα κανενα, αλλα οταν βαζουν φωτο απο αλλα παιδακια και οικογενειες εκει θα βγαλω νυχια ειναι εντελως απαραδεκτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou έγραψε:

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

Καλα ρε Αναστασια οι ντεντεκτιβς γιατι

υπαρχουν ??? :laugh:

Παρεπιπτοντως respect στην Αθηνα ! ;)

Εισαι τσακαλι ;)[/quote:3s3ltacw]

Εγώ έκανα απλή αναμετάδοση. Τις αποδείξεις τις έλαβα "ανώνυμα" από γνωστή ντετέκτιβ της εταιρίας ΦΡΑΝΙΤΑ-ΜΑΜΟΛΙ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΑΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΦΑ ΟΤΙ ΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΛΑ :woohoo: :silly:

ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΓΡΑΨΩ .

ΠΟΣΑ ΠΟΣΤ ΕΧΕΙ ,ΚΑΤΙ ΕΙΠΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μπει κανεις στον κοπο να μου εξηγησει και εμενααααααααααααααα?

εχουμε νελλες κουνελες?τελικα ειναι οντως μουφα?να μην νιωθω τυψεις?

ιφιγενεια αδεια ντεντεκτιβ εχεις?να σου βγαλουμε μια!!!γιατι εισαι χρησιμη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Ιφιγενεια ειπες με 3500 δημοσιευσεις κ με μπερδεψες νομιζα οτι ανακαλυψες κατι καινουριο! :laugh:

για τη συγκεκριμενη περιπτωση το καταλαβα απο το πρωι,της το πα κιολας δηλ,με τροπο ...παντα ;):P

αντε Gooodnight!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH πως να γίνω φίλη με τη LaLa...

Ξεχνάω εγώ το καλωσόρισμα που με έκανε στο φόρουμ??? :P

Περασμένα ξινισμένα σταφύλια!!!

χαχαχαχα.... :woohoo:

Απλά απάντησα για λογαριασμό μου (σε πρώτο πληθυντικό.. καλή είμαι κι εγώ :unsure: )σε αυτό που έγραψε...

Η όλη πορεία μου στο φόρουμ δείχνει ότι ακριβώς έγραψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw kai 2 meres kratieme den pernw thesi se tpt!!!!aisxos kai ntropi se mena????egw pou eipa apla tin gnwmi mou???egw pou apla thelisa na mi koroidevomaste edw mesa??den exw koritsakia mou oute tin anagki oute tpt wste na mou dwtrhoun ta eusima gia to oti anakalipsa kapia pou lei psemata!!!exw kanoniki zoi kai mpenw edw mesaa giati pisteuw se auto to site kai pisteuw stin filia giati ekana files edw mesa kai oxi mia kai duo!!!!ti pragmata einai aut apou diavaze stin selida 2-3-4 autou tou thematos???ti eimai egw den katlava kai mitate emesa gia mena??den exw dwsei poite dikewma tosoun mine spou mai edw mesa!!!naiiiii pisteuw oti einai pseutraaa evgala to prv sti fora gi ana dixw pws milaei prv kai pws klegete mprosta se olous stou forum!!!!itan teliws diaforetiki se ola ta prv pou eixa mazi tis!!!!einai trixaioo oti tose smeres apexw kai me to pou mpenww xafnika auti i pera vrexei arxizei mou milaei k enw den xerei tpt opws lei apo to site pianei emena kai me rwtaei ti ei nia to karma????kai giati exw mion 1??????pou eleos diladi katohnte kai m ou rixnoun to karma epitides??kai de to lew giati me niazei den me ka nei axiologo anthrwpo ena karma...alla i xeftila tous!!!!kai simera pou mpika apo ta neura mou nai erixa kai gw ena karma se kapia etsi gia na tis dixw oti xerw pia einai!!!eiunai dunaton na pigenei auti i pera vrexei pou de mas xerei k na lei stin mama xina na sou zisei to mwro?????ee oxi ola auta den einai tuxaia apo skopoun s ekati....to atomo einia valtwww na mas pligfwsei!!!stenaxwrtihika toso poli mautap ou grapsate gia mena!!!!owps mia kopela eipe na sikwthw na figw exoria...ti pragmata einai auta??opwws eseis lete aut apou lete alles toses m stilan pmm kai mou pan na giasei to stoma pou xa to tharrtos na to kanw!!!!de ithela oute intrikes na dimiourgisww oute provlimatas oute epe parapanw apo to n a dixw oti egw xazi den eimai wste na me pianei ena 20 xrono pou lei psemta!!!!anixa ta xartia mou kai eipa osa xerw..sevastite oles autes pou pisteuoun tin apopsi mou...kai pistepse me einai par apolles

!!!!!akou ekei les k exw kamia orexi na xw ta fwta panw mou opws exei upothei!!!!!den me xerete kai aporw pws pernete to dikemw na krinete ti n prosopikotita mou!!!!anixe ena thema kai apla egw eipa ti gnwmi mou me stisate se ena toixoo kai giourgia!!!!!den tha asxoliomoun katholou....alla euxristw oles autes pou xeorun ti anthrwpos e imai lene na mi dinw simasia se auta pou l egonte kai mpravo pou mporesa k eipa apla tin apopsi mou!!!!den tha asxoliomoun kan opws kanw tosemeres alla diavasa itn selida 2-3...k ilikrina stenaxwqrithika na to pw neuriasa na to pw!!!den exw na pw kati allo apla krima!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κελλυ δεν πας να πνιγεις λεω εγω παλιο ψωνιο που θες να τραβηξεις την προσοχη?με εμενα ασχολειθητε και σας κανω εκκλιση να μου πατε το καρμα μειον 100 γιατι εχει πολυ πλακα!καλα νιωθω πολυ τελεια που καθε 6ωρες καποιος ασχολειτε μαζι μου!λετε γιαυτο να με εχει πιασει πονοκεφαλος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax re ramona mou xeris poso stenaxwrithika maut apou diavasa?????einia dunaton an thelw egw na travizw tin prosoxii??na ot kanw giati????pername mia xara milame leme tosa edw mesa..ti na pw...ti epithesi itan auti!!!!!eipa den tha epireastw giati k xerw pia eimai kai xeroun k kapies pia eimai!!!!alla den mou xoun milisei etis pote stin zoi m gia mena kai de to dexomai!!!sestika gia to karma...den me kanei axiologo atomo...apla to tonisaa epidi to kanoun epitides kai mou to xtupise i alli epitides...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... tstart=120

Εδώ yiotaki γράφεις λίγο ή πολύ ότι πιστεύεις και αναφέρεις κάθε φορά που αποκαλύπτεται κάποιος λογαριασμός από το μουφιστάν...

Θα σταθώ στην τελευταία σου φράση...

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΨΕΥΔΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.

Και μη νομίζεις ότι θυμάμαι κάθε φορά τι γράφεις.. Εξάλλου αυτό το ποστ σου είναι 9 μήνες πίσω...

Απλά όταν αποκαλύφθηκε το παραμύθι της Νέλλυς, είχε βάλει λινκ αυτής της σελίδας η AthinaK και είχα δει τι είχες γράψει τότε. Και θυμόμουν αυτό το τελευταίο που επισημαίνω τώρα...

Και μου είχε κάνει εντύπωση πως ενώ ισχυριζόσουν ότι δε σε απασχολούν οι ψεύτικοι λογαριασμοί και τα παραμύθια που αραδιάζουν, ήθελες κάποτε να γελάς με τη σειρά σου σε ενδεχόμενο πιάσιμο από τη Δ.Η.Ε. κάποιου τέτοιου μέλους.

Μα για να παρέμβει η Δ.Η.Ε. πρέπει να γίνει αναφορά από κάποιον "ντετεκτιβ" στον admin και αυτός με τη σειρά του να πράξει αναλόγως, αλλά δε θα φτάσουμε και μέχρι εκεί!

Και γράφω ακόμα μία φορά το σκοπό όλων αυτών των αποκαλύψεων...

Μπορεί το οποιοδήποτε fake μέλος να σας κάνει αίτηση επαφής μετά από μήνες συνομιλιών, να το αποδεχτείτε και ξαφνικά να δείτε τις φωτο σας και της οικογένειάς σας σε κάποιο σάιτ πακιστανικό, ρουμάνικο, αμερικάνικο, γαλλικό, παριστάνοντας χαρακτήρες που δεν είστε εσείς!

Και άντε μετά τρέξτε στη Δ.Η.Ε. για τα περαιτέρω...

Κι εγώ έχω στο προφίλ μου φωτο της οικογένειάς μου, και είχα και φίλη μέλος που αποδείχτηκε ψεύτρα μεγάλη. Ποιος μου λέει ότι δεν τις χρησιμοποιεί για να παριστάνει κάποιον ψεύτικο χαρακτήρα σε κάποιο φόρουμ κάπου στο διαδίκτυο?

Τελοσπάνων...

Το θέμα είναι μεγάλο και δεν χωράει ούτε σε ένα ποστ, ούτε σε thread σελίδων και σελίδων...

Ας τα αφήσουμε πίσω μας όλα αυτά και συνεχίσουμε στο όμορφο κλίμα που μας περιβάλλει!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

http://www.mammyland.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=354&func=view&catid=7&id=136460&limit=10&limitstart=120

Εδώ yiotaki γράφεις λίγο ή πολύ ότι πιστεύεις και αναφέρεις κάθε φορά που αποκαλύπτεται κάποιος λογαριασμός από το μουφιστάν...

Θα σταθώ στην τελευταία σου φράση...

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΨΕΥΔΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.

Και μη νομίζεις ότι θυμάμαι κάθε φορά τι γράφεις.. Εξάλλου αυτό το ποστ σου είναι 9 μήνες πίσω...

Απλά όταν αποκαλύφθηκε το παραμύθι της Νέλλυς, είχε βάλει λινκ αυτής της σελίδας η AthinaK και είχα δει τι είχες γράψει τότε. Και θυμόμουν αυτό το τελευταίο που επισημαίνω τώρα...

Και μου είχε κάνει εντύπωση πως ενώ ισχυριζόσουν ότι δε σε απασχολούν οι ψεύτικοι λογαριασμοί και τα παραμύθια που αραδιάζουν, ήθελες κάποτε να γελάς με τη σειρά σου σε ενδεχόμενο πιάσιμο από τη Δ.Η.Ε. κάποιου τέτοιου μέλους.

Μα για να παρέμβει η Δ.Η.Ε. πρέπει να γίνει αναφορά από κάποιον "ντετεκτιβ" στον admin και αυτός με τη σειρά του να πράξει αναλόγως, αλλά δε θα φτάσουμε και μέχρι εκεί!

Και γράφω ακόμα μία φορά το σκοπό όλων αυτών των αποκαλύψεων...

Μπορεί το οποιοδήποτε fake μέλος να σας κάνει αίτηση επαφής μετά από μήνες συνομιλιών, να το αποδεχτείτε και ξαφνικά να δείτε τις φωτο σας και της οικογένειάς σας σε κάποιο σάιτ πακιστανικό, ρουμάνικο, αμερικάνικο, γαλλικό, παριστάνοντας χαρακτήρες που δεν είστε εσείς!

Και άντε μετά τρέξτε στη Δ.Η.Ε. για τα περαιτέρω...

Κι εγώ έχω στο προφίλ μου φωτο της οικογένειάς μου, και είχα και φίλη μέλος που αποδείχτηκε ψεύτρα μεγάλη. Ποιος μου λέει ότι δεν τις χρησιμοποιεί για να παριστάνει κάποιον ψεύτικο χαρακτήρα σε κάποιο φόρουμ κάπου στο διαδίκτυο?

Τελοσπάνων...

Το θέμα είναι μεγάλο και δεν χωράει ούτε σε ένα ποστ, ούτε σε thread σελίδων και σελίδων...

Ας τα αφήσουμε πίσω μας όλα αυτά και συνεχίσουμε στο όμορφο κλίμα που μας περιβάλλει!

Φιλιά πολλά!

με καλυψες πληρως!!! ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ενα θα πω.. καλα μπορει και δυο χαχα ολοι αυτοι οι fake χασκογελανε μαζι μας γιατι παντα μετα φαγωνομαστε και εσεις δεν το εχετε παρει πρεφαααα, μην τους κανετε την χαρη, εγω πια πιο πολυ γραφω για δικα μου πραγματα σε θεματα που ειναι πιο παλιες και νιωθω και μια σχετικη σιγουρια γιατι ξερω και σε τι ατομα απευθυνομαι, τοσο καιρο εδω μεσα τα παλια μελοι εστω εχω καταλαβει πανω κατω τι χαρακτηρα εχουν ακομα και αν εχουμε διαφωνησει και ετσι εχω το κεφαλι μου πιο ησυχο! διστυχως ετσι καταντησαμε μετα απο ολους αυτους τους fake, αλλα μην φαγωνομαστε ματαξυ μας δεν αξιζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαντα σου ειναι ευκολο να μου κατεβασεις το καρμα?

τι να κανω η γυναικα βγαινω και παρακαλαω τον κοσμο οπου βρω!

δεν θα σχολιασω το αλλο θεμα γιατι οπως εχω ξαναπει οι δρακοι επαψαν να υπαρχουν οταν σταματησαν να τους πιστευον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ραμονακι μου δεν βρισκω το λογο να στο κατεβασω και ας μην συμφωνω απολυτα μαζι σου! μην ασχολεισαι με καρματα το εχω ξαναπει ειναι χαζομαρες, αλλα αφου υπαρχει για να ανεβαινει και να κατεβαινει ειναι σεβαστο, οσο ασχολεισαι εσυ αλλο τοσο θα ασχολειται και οποιος στο κατεβαζει οποτε μην του δινεις την ικανοποιηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαντα χαιρομαι που δεν συμφωνουμε παντα!αυτο κανει τη σχεση μας ενδιαφερουσα!θα με πληγωνε να προσποιοσουν οτι εχω δικιο και τετοια και θα σε παρακαλεσω οποτε βλεπεις οτι ειμαι κατα τη γνωμη σου λαθος να μου στελνεις πμ και να μου το λες γιατι ετσι μαθαινουμε!ισως ξερεις κατι παραΠΑΝΩ απο μενα!

οχι μην φοβασαι δεν με απασχολει αρνητικα το καρμα απλα γελαω που καθε 6ωρες ασχολουντε μαζι μου...ουτε η αλεξανδρατου τετοια δημοσιοτητα!!! αγγελεεεεεεεε ανοιξε την καμερα αγαπη μου!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονακι μου το οτι δεν συμφωνω σε καποια πραγματα μαζι σου δεν σημαινει οτι πρεπει να σου στελνω πμ, ουτε οτι θα σου μαθω καποια πραγματα, ο καθενας εχει την δικη του γνωμη και αυτο χαρακτηριζει και ποιες ειμαστε, μπορει να μην γραψω κατι καπου που δεν συμφωνω αλλα αμα με ρωτησουν ευθεως τοτε θα πω την αποψη μου, διπλωματικη δεν ημουν ποτε το εχω πει εδω μεσα πολλες φορες, αυτο με χαρακτηριζει αλλωστε και σιγουρα δεν συμφωνουν ολοι μαζι μου, ειναι το απολυτα φυσιολογικο, οποτε ουτε πμ χρειαζεσαι ουτε να μαθεις κατι απο μενα, μια χαρα κοριτσι εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναφερομουν στο θεμα με τους κακοβουλους που ολοι λεμε οτι να ναι και γινοντε παρεξηγησεις!

παντως χαιρομαι που εδω υπαρχουν ακομη ατομα που κρατανε το φορουμ ζωντανο!

χα ωστε διαφωνεις μαζι μου ε?θα δεις τι θα κανω στο σκυλακι σου τωρα....ΦΟΙΒΟ ΦΑΙ ΕΛΑ! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ουτοσι αλλως με εχουν ρωτησει μελοι αν το σκυλι κοιμαται η ειναι ψοφιο, οποτε δεν μπορεις να κανει και πολλα πραγματα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...