Μετάβαση σε περιεχόμενο

...............ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩΩΩΩΩΩ......


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩΩΩΩ..........ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΚΑΙΡΟ...ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ,ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πω πω Μαγδαλινα τι ευχαριστο!!!επιτελους ενα χαρουμενο νεο!!!μπραβο καλη εγκυμοσυνη!!!πως αντεξες 12 μερες καθυστερηση!!!!συγχαρητηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε κοριτσακι και σε σκεφτομουνα χθες........συγχαρητηρια ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και οτι επιθυμεις...

πολλα φιλακια και με το καλο το μπεμπε σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααααααααα!!!

αντε αυριο με το καλο κατευθειαν για χοριακη για να μαθεις ακριβως ποσων βδομαδων εισαι!!!

καλη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε η σειραααα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μονο αγαπη μπορουμε να σου στειλουμε!!!

πετας κοριτσακι μου??????

δεν ειναι τελειο?????

να το ζησεις δυνατα και να το ευχαριστηθεις!ειναι το πιο ομορφο διαστημα της ζωης σου!ειχες υπομονη και επιμονη και το αξιζεις!να εχεις αγαπη χαρα και υγεια!

με το καλο το νεο μελος!!!ετοιμασου για τις πιο χαριτωμενες κλωτσιες του κοσμου!!!!

λοιπον για πες μας...πως τα καταφερες?θελω να πω εγινε οταν ειπες επιτελους...θα ηρεμησω και δεν θα αγχωνομαι???

ο new dad πως ειναι?λαμπει???

αχ αυτα ειναι τα ομορφα της ζωης!

ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας και μας εβαλες φως μεσα στη νυχτα μας!!!!εισαι μια κουκλα !

τα φιλια και την αγαπη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη κ υγεια πανω απο ολα για σενα κ το πανεμορφο σπορακι σου!!!καθε ευτυχια!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααα!!!να εχεις ενα υγιεστατο μωρακι και μια υπεροχη εγκυμοσυνη!φυσα και εσυ μπας και κολλησουμε και εμεις γρηγορα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβοοοοοοοοοοοοοοο!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να έχεις μια υπέέέροχη εγκυμοσύνη κ ένα τετράγερο μωράκι γλυκιά μου!!

Φιλάκια πολλά......

υ.γ.Μαμά-χήνα πόση αγάπη κουβαλάς μέσα σου καρδιά μου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugxarhthria kopela mou!!!!!einai oti pio omorfo zoume ws th stigmh ths gennhshs tou mwrou mas!!!mpravo!!!mpravo!!!!me to kalo na sou pane ola deksia+euxomai na mhn exeis kamia talaipwria.euxomai na exeis teleiomhnh egkumosunh !!!!!dikaiw8hkes!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω παραααααααααα πολυυυυυυυυυυυ.........μετα απο πολυ καιρο ηρθε επιτελους το μικρο θαυματακι και σε μενα,μετα απο πολυ αγχος στεναχωρια ταλαιπορια εξετασεις και πολλα αλλα.....αλλα μετα απο ολα αυτα αξιζει ...

μετα απο τις 5 μερες καθυστερησης αρχισα να το καταλαβαινω ειχα αλλα συμπτωματα οχι περιοδου,δεμ ξερω το ενστικτο τι να πω...μακαρι να πανε ολα καλα...και σας ευχομαι και εσεις με το καλο να μας πειτε ευχαριστα νεα...φιλακια πολλα καιι ευχαριστω πολυ ολες σας για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...