Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Αντριάνα!


Julie

Recommended Posts

ΑΝΡΙΑΝΑ, ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 213
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΡΙΑΝΑ, ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανριανα μου ενα ειναι το σιγουρο οτι στην κόρη σου θα δωσεις πολλη αγαπη και αυτο φαινετε απο σενα που πηρες πολλη αγαπη απο την μητερα σου Να εισαι καλα και να εισια σιγουρη οτι η μαμα σου θα ναι πολυ περηφανη για σενα που εχεις γινει τοσο αξια μητερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανριανα μου ενα ειναι το σιγουρο οτι στην κόρη σου θα δωσεις πολλη αγαπη και αυτο φαινετε απο σενα που πηρες πολλη αγαπη απο την μητερα σου Να εισαι καλα και να εισια σιγουρη οτι η μαμα σου θα ναι πολυ περηφανη για σενα που εχεις γινει τοσο αξια μητερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

Τα λόγια σας κρύβουν τόση τρυφερότητα που είμαι σίγουρη ότι είναι τυχεροί όσοι είναι κοντά σας κ μοιράζονται μαζί σας όμορφες στιγμές!

ΒΟΛΙΩΤΙΣΣΑ σου εύχομαι ό,τι καλύτερο στη ζωή σου γιατι κάπου διάβασα για την περιπέτεια σου κ στεναχωρέθηκα αφάνταστα..:( Ο Θεός να σε έχει καλά κ να πάρεις όλες τις χαρες του κόσμου μαζεμένες!

Βάνια μου σε ευχαριστώ κ εσένα προσωπικά πάρα πολύ κ εύχομαι να είσαι πάντα καλά.

Τέλος,λατρεμένο μου zzk Μπακοπουλάκι,ναι θα τα πούμε από κοντά b4 xmas!!

Θα τα πούμε όλα μαζεμένα!χχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

Τα λόγια σας κρύβουν τόση τρυφερότητα που είμαι σίγουρη ότι είναι τυχεροί όσοι είναι κοντά σας κ μοιράζονται μαζί σας όμορφες στιγμές!

ΒΟΛΙΩΤΙΣΣΑ σου εύχομαι ό,τι καλύτερο στη ζωή σου γιατι κάπου διάβασα για την περιπέτεια σου κ στεναχωρέθηκα αφάνταστα..:( Ο Θεός να σε έχει καλά κ να πάρεις όλες τις χαρες του κόσμου μαζεμένες!

Βάνια μου σε ευχαριστώ κ εσένα προσωπικά πάρα πολύ κ εύχομαι να είσαι πάντα καλά.

Τέλος,λατρεμένο μου zzk Μπακοπουλάκι,ναι θα τα πούμε από κοντά b4 xmas!!

Θα τα πούμε όλα μαζεμένα!χχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε έχουμε υπολογίσει χωρίς να σε ρωτήσουμε ΜΑΡΑΚΙ μου!!!

Υπάρχει περίπτωση να συναντηθούμε χωρίς εσένα?!!ΠΟΤΕ!

χχχ...ζφψωκλ(ξέρω κ άλλα γράμματα!χεχεχε).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε έχουμε υπολογίσει χωρίς να σε ρωτήσουμε ΜΑΡΑΚΙ μου!!!

Υπάρχει περίπτωση να συναντηθούμε χωρίς εσένα?!!ΠΟΤΕ!

χχχ...ζφψωκλ(ξέρω κ άλλα γράμματα!χεχεχε).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

πολυ ωραια συνεντευξη μπραβο Αντριανα μπραβο Λενα παλι καταφερατε να μας κανετε να κλαιμε .Αντριανα μου να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου και καθε ευτυχια στη ζουζουνα σου .Δυστυχως οταν μας συμβουλευουν οι μητερες μας δεν εχουμε την ωριμοτητα να αντιληφθουμε αυτα που μας

λενε μολις ομως βρεθουμε μακρια τους και πρεπει να αντιμετωπισουμε μονες μας τη ζωη να τα βγαλουμε μονες μας περα και ιδιαιτερα οταν εχουμε και νινι τοτε σκεφτομαστε "μου τα λεγε η μαμα μου,ποσο δικιο ειχε!".Να εισαι σιγουρη οτι ειναι περηφανη για σενα :) και παντα θα ειναι φυλακας αγγελος :):kiss: :kiss: :kiss: πολλα και στη ζουζουνα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

×
×
  • Προσθήκη...