Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΣΑΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΕΒΑΨΑ ΤΟ ΕΝΤΥΣΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΩΝ ΣΤΡΟΥΜΦ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ: WWW.HAPPYSMURFDAY.COM ΧΤΥΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΚΑΛΕΡΗ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ

ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΜΕ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 234
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αιμι μου μολις σε ψηφισα....καλα το αρχαιο στρουμφακι θεϊκό....μπραβο πολυ μου αρεσε....και εγω τρελαινομαι για τα στρουμφακια.......φαντασου οταν ημουν μικρη μας ειχαν παρει οι γονεις μου μια κασετα στρουμφακια και μου αρεσε τοτο πολυ που την εβλεπα τρεις φορες τη μερα.....καλε τους ειχα μαθει απεξω τους διαλογους.....αχ ειναι τελεια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αιμι μου μολις σε ψηφισα....καλα το αρχαιο στρουμφακι θεϊκό....μπραβο πολυ μου αρεσε....και εγω τρελαινομαι για τα στρουμφακια.......φαντασου οταν ημουν μικρη μας ειχαν παρει οι γονεις μου μια κασετα στρουμφακια και μου αρεσε τοτο πολυ που την εβλεπα τρεις φορες τη μερα.....καλε τους ειχα μαθει απεξω τους διαλογους.....αχ ειναι τελεια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αιμι μου μολις σε ψηφισα....καλα το αρχαιο στρουμφακι θεϊκό....μπραβο πολυ μου αρεσε....και εγω τρελαινομαι για τα στρουμφακια.......φαντασου οταν ημουν μικρη μας ειχαν παρει οι γονεις μου μια κασετα στρουμφακια και μου αρεσε τοτο πολυ που την εβλεπα τρεις φορες τη μερα.....καλε τους ειχα μαθει απεξω τους διαλογους.....αχ ειναι τελεια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aimi πηρες και τη δικη μου ψηφο (ή οπως λεγανε και στο big brother "τον ψηφο" μου:P )Αντικειμενικα και εγω θα ελεγα οτι ειναι το καλυτερο (τα αλλα ειναι ασχημα:laugh: :laugh: )

καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aimi πηρες και τη δικη μου ψηφο (ή οπως λεγανε και στο big brother "τον ψηφο" μου:P )Αντικειμενικα και εγω θα ελεγα οτι ειναι το καλυτερο (τα αλλα ειναι ασχημα:laugh: :laugh: )

καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aimi πηρες και τη δικη μου ψηφο (ή οπως λεγανε και στο big brother "τον ψηφο" μου:P )Αντικειμενικα και εγω θα ελεγα οτι ειναι το καλυτερο (τα αλλα ειναι ασχημα:laugh: :laugh: )

καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΙΜΙ μου καλημέρα!

Σε ψήφισα μόλις τώρα και είδα ότι έχεις τις πιο πολλές ψήφους!!

Το Στρουμφάκι σου είναι αντικειμενικά πολύ ωραίο:woohoo:

Ήθελα και εγώ τόσο πολύ να πάω αλλά βγάζει δοντάκια η Ελισαβετ και είχαμε γκρίνιες:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΙΜΙ μου καλημέρα!

Σε ψήφισα μόλις τώρα και είδα ότι έχεις τις πιο πολλές ψήφους!!

Το Στρουμφάκι σου είναι αντικειμενικά πολύ ωραίο:woohoo:

Ήθελα και εγώ τόσο πολύ να πάω αλλά βγάζει δοντάκια η Ελισαβετ και είχαμε γκρίνιες:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΙΜΙ μου καλημέρα!

Σε ψήφισα μόλις τώρα και είδα ότι έχεις τις πιο πολλές ψήφους!!

Το Στρουμφάκι σου είναι αντικειμενικά πολύ ωραίο:woohoo:

Ήθελα και εγώ τόσο πολύ να πάω αλλά βγάζει δοντάκια η Ελισαβετ και είχαμε γκρίνιες:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...