Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ????


Recommended Posts

Γειά σας!!Την βοήθειά σας!

Θέλω την γνώμη σας για αγορά καροτσιού.

Πείτε μου τι προτείνετε για καροτσάκι που να με κοιτάει το μωρό και όταν μεγαλώσει να κοιτάει μπροστά,οπωσδήποτε να κλείνει και να χωράει στο πορτ παγκαζ και να μην ξεπεράσει τα 400 Ευρώ.Ευχαριστώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ΑΝΝΑ!

Προσωπικα εχω ''καει''απο καροτσια..

αρχικα πηρα το πολυκαροτσο 3ροδο της chicco,καλο πολυ καλο στην πορεια,αλλα δεν χοραει πουθενα κ ουτε κ στο αυτοκινητο μου..

επειτα πηρα το loola της bebe confort κ ενω ειναι πολυ ομορφο καροτσι,μου φαινεται πολυ βαρυ κ δυσκολο στην πορεια..(ευτυχως το εχω παει πισω στο καταστημα κ περιμενω να βρω καροτσι το οποιο 8α με βολεψει)

φιλες μου εχουν μεινει πολυ ευχαριστημενες με τα per pereggo..

για να δουμε τι θα πουν κ οι υπολοιπες κοπελες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο εμένα!

PegPerego Pilkoswitch χωρίς δευτερη κουβέντα!!!! (για μένα έτσι μην παρεξηγηθώ :P

Αυτό έχω πάρει και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!!!

Τιμή δεν θυμάμαι αλλά νωμίζω είναι κάπου εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou21 έγραψε:

Γεια σου ΑΝΝΑ!

Προσωπικα εχω ''καει''απο καροτσια..

αρχικα πηρα το πολυκαροτσο 3ροδο της chicco,καλο πολυ καλο στην πορεια,αλλα δεν χοραει πουθενα κ ουτε κ στο αυτοκινητο μου..

επειτα πηρα το loola της bebe confort κ ενω ειναι πολυ ομορφο καροτσι,μου φαινεται πολυ βαρυ κ δυσκολο στην πορεια..(ευτυχως το εχω παει πισω στο καταστημα κ περιμενω να βρω καροτσι το οποιο 8α με βολεψει)

φιλες μου εχουν μεινει πολυ ευχαριστημενες με τα per pereggo..

για να δουμε τι θα πουν κ οι υπολοιπες κοπελες..

Ρε συ ζουζού ακομα και σ'αυτό πήραμε ίδια????? χαχαχα απίστευτο!!!!!!

Εγώ έχω το τριο for me chicco με 4 μονές ρόδες και το αντίτοιχο καρεκλάκι αυτοκινήτου. Δεν πήρα καλαθούνα γιατί είναι περιττή κατά τη γνώμη μου και αρχικά είχα το καθισματάκι αυτοκινήτου πάνω στο καρότσι. Είναι πολύ εύκολο και ελαφρύ καρότσια λλά σε στενή γραμμή και εκανα τη βλακεία και πήρα και το loola της bebe confort και όντως είναι λίγο δυσχρηστο. Τελικά ακόμα το chicco χρησιμοποιώ και δεν το αλλάζω με τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sagria έγραψε:

Γεια και απο εμένα!

PegPerego Pilkoswitch χωρίς δευτερη κουβέντα!!!! (για μένα έτσι μην παρεξηγηθώ :P

Αυτό έχω πάρει και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!!!

Τιμή δεν θυμάμαι αλλά νωμίζω είναι κάπου εκεί.

Συμφωνώ απόλυτα!!Εγώ πήρα το Ρ3 της Peg perego,το οποίο είναι καλαθούνα,κανονικό καρότσι κ καθισματάκι αυτοκινήτου μαζί..Το πόσο με βόλεψε δε λέγεται!!!Την είχα στην καλαθούνα μέχρι 6 μηνών(ξάπλα κ προς την πλευρά μου να την ελέγχω),έπειτα είναι κανονικό καρότσι(που όμως στην κουκούλα έχει διαφάνεια για να ελέγχεις κ πάλι) κ το καθισματάκι αυτοκινήτου τρομερά βολικό..Απλά όλα αυτά μαζί βγαίνουν γύρω στα 650..Το Pilcoswitch είναι το ίδιο απλά δεν έχει το καθισματάκι αυτοκ/του πακέτο κ βγαίνει γύρωστα 400!!

Εγώ έχω το yaris-μπορεί στο πορτ μπαγκαζ να μη χωράει(όπως κ οποιοδήποτε άλλο καρότσι) αλλα στη θέση του συνοδηγού το βελεύω μια χαρά!!!

Φιλάκια,καλές αγορές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε peg perego...ειναι πολυ καλο....ειναι ανετο μπαινει ευκολα στο αμαξι κλεινει-ανοιγει....το μονο που δεν πηρα εγω και μετανιωσα ειναι να γυριζουν τα χερουλια και απο την μια και απο την αλλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki70 έγραψε:

zouzou21 έγραψε:

Ρε συ ζουζού ακομα και σ'αυτό πήραμε ίδια????? χαχαχα απίστευτο!!!!!!

Εγώ έχω το τριο for me chicco με 4 μονές ρόδες και το αντίτοιχο καρεκλάκι αυτοκινήτου. Δεν πήρα καλαθούνα γιατί είναι περιττή κατά τη γνώμη μου και αρχικά είχα το καθισματάκι αυτοκινήτου πάνω στο καρότσι. Είναι πολύ εύκολο και ελαφρύ καρότσια λλά σε στενή γραμμή και εκανα τη βλακεία και πήρα και το loola της bebe confort και όντως είναι λίγο δυσχρηστο. Τελικά ακόμα το chicco χρησιμοποιώ και δεν το αλλάζω με τίποτα.[/quote:3e8lzapb]

τελικα εχουμε το ιδιο γουστο..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς έχουμε το peg perego uno πολύ ελαφρύ,κλείνει εύκολα δεν πιάνει πολύ χώρο στο πορτ παγκάζ το τιμόνι πάει και απο τις 2 πλευρές και μπορείς αν θέλεις να σε βλέπει το μωρό ή όχι.Το πήραμε 300 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά απο το bimbomarket ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

peg perego pliko p3 (μόνο το καρότσι απο το mothercare) απο 380 ευρώ, 320. Το αγόρασα το Σάββατο. Φαίνεται πολύ σούπερ! Χωράει στο πορπαγκαζ, κλείνει κ ανοιγει πολύ εύκολα κ.τ.λ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΡΟΤΣΙ! ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ! ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΑΠΛΑ ΤΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ! ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλυτερο καροτσι ειναι αυτο πουσου προτεινε το ποπακι..και μεισ αυτο εχουμε..και χωραει ανετα σοτ πεζω 206 που εχω..κανει 350 μονο του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις εχουμε το peg perego pliko 3, ειμαι πολυ ευχαριστημενη, πολυ ελαφρυ, κλεινει πολυ ευκολα (μπορω να το κανω κ μονη μου με το μωρο στα χερια) και χωραει ανετοτατα στο αμαξι μας (peugeot 206). Εκανε γυρω στα 370 αν θυμαμαι καλα.

Αυτο ομως που θα σου προτεινα εγω, ειναι το Peg perego uno. Το πηραμε δωρο σε ενα φιλικο μας ζευγαρι, γυρναει πολυ ευκολα το τιμονι και να βλεπεις το μωρο και να κοιταει το μωρο μπροστα, το καλαθακι απο κατωειναι πολυ ευρυχωρο, εχει πολυ καλο ποδοσακο, κλεινει πολυ ευκολα και πιανει περισσοτερο χωρο μεν απο το δικο μας αλλα παλι χωραει στο αμαξι μας. Τους το πηραμε 380 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω Peg perego p3 on track πηρα και δεν το εχω χρησιμοποιησει ακομα διοτι δεν γεννησα ακομη,χαχαχχαχα

παντως ηρθε σπιτι και ειναι καταπληκτικο!μια φιλη μου που το πηρε ειναι πολυ ευχαριστημενη και γενικα οταν εψαξα και εγω σε διαφορα σαιτς ειδα οτι οι περισσοτερες μανουλες αυτο πηραν και εμειναν ευχαριστημενες.

Κοστιζει 580 και περιλαμβανει:καροτσακι,καθισμα αυτοκινητου,πορτμπεμπε ,ποδοσακο και τσαντουλα για να κουβαλας γαλατακια και απαραιτητα για τη βολτα σας!εγω το πηρα απο τα Λητω και μου εκαναν δωρο μια δωροεπιταγη των 120 ευρω οποτε πηρα την προικα φθηνοτερη με αυτη τη δωροεπιταγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε το PegPerego Pilkoswitch και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Τωρα απο τιμη εχω παρει και καροτσι και καλαθουνα και καθισματακι αυτοκινητο μαζι απο ενα σαιτ το e baby και ειχα ολα μαζι και τα μεταφορικα 565€ δεν ξερω ποσο εχει το καροτσακι μονο του αλλα εμενα με εχει βολεωει ολο το σετ. Στην αρχη η μικρουλα μου κοιμοταν στην καλαθουνα και την πηγαινα βοτλες παλι με την καλαθουνα. Τωρα που μεγαλωσαμε λιγο παμε βολτουλες με το καροτσι μας και στο αυτοκινητο εννοειται το καθισματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia egw simera piga kai ekleisa to polikarotsi tis per perego to GT3 alla apo timi den to sizitw kostizei 940 eyrw doro tis petheras mou fisika kai emas mas arese apo tin arxi alla timi xefeuge kai etsi eipe na mas to parei ekeini. :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

Εμεις εχουμε το peg perego pliko 3, ειμαι πολυ ευχαριστημενη, πολυ ελαφρυ, κλεινει πολυ ευκολα (μπορω να το κανω κ μονη μου με το μωρο στα χερια) και χωραει ανετοτατα στο αμαξι μας (peugeot 206). Εκανε γυρω στα 370 αν θυμαμαι καλα.

Αυτο ομως που θα σου προτεινα εγω, ειναι το Peg perego uno. Το πηραμε δωρο σε ενα φιλικο μας ζευγαρι, γυρναει πολυ ευκολα το τιμονι και να βλεπεις το μωρο και να κοιταει το μωρο μπροστα, το καλαθακι απο κατωειναι πολυ ευρυχωρο, εχει πολυ καλο ποδοσακο, κλεινει πολυ ευκολα και πιανει περισσοτερο χωρο μεν απο το δικο μας αλλα παλι χωραει στο αμαξι μας. Τους το πηραμε 380 ευρω. 4400.jpg

eεχω την εντυπωση πως ακριβως αυτο κ το χρωμα ιδιο εχει κ η Μαρθα,φιλεναδα τετοια δωρα κανεις εσυ?να ξερω γ το δευτερο χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αφου τα αγορασουμε κ τα χρησιμοποιησουμε γ ενα χρονο καταλαβαινουμε ποσα λεφτα πεταξαμε ,κοριτσια δεν αξιζει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...