Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ(ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ)


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!επιτελους θα μοιραστω και εγω την ευτυχισμενη μου μερα 9/1 που γεννησα το κοριτσακι μου!προγραμματισμενη καισαρικη!ολα ηταν τελειως διαφορετικα απο τον προηγουμενο χρονο.τωρα εμπαινα στην προετοιμασια με μεγαλη χαρα και ανημοπωνησια, τωρα ειχα δακρυα χαρας.ολα πηγαν τελεια!το κοριτσακι μου γεννηθηκε 2500 κιλα αλλα σταθερα επαιρνε βαρος στο μαιευτηριο παρολο που ηταν μικρουλα.σημερα σαραντισαμε και πηγαμε την πρωτη μας βολτα.

αυτο που εχω να πω ειναι πως μετα απο δυσαρεστες καταστασεις παντα ερχεται η μερα που το ονειρο μας πραγματοποιειται αρκει να προσπαθουμε και να ειμαστε αισιοδοξοι.

φιλια σε ολες και οτι καλυτερο για την καθε μια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει Ελένη η κορούλα σου!!!

θα συμφωνησω και γω οτι κάποια στιημή..γυρίζει ο τροχός..!!αρκεί να ειμαστε γεμάτοι θετική ενεργεια και να έχουμε πίστη και δυναμη μέσα μας!!φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η κορούλα σας!!! Να την καμαρώσετε όπως επιθημείτε να είναι γερή και τυχερή!!! Εγώ γεννάω αύριο το πρωί με προγραμματισμένη καισαρική το κοριτσάκι μου.

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρηκα παρα μα παρα πολυ τωρα,να σας ζησει να την χαιρεστε και παντα υγεια σας ευχομαι ολοψυχα.ζω και εγω γι΄αυτη τη στιγμη!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...