Μετάβαση σε περιεχόμενο

kaliteres panes?!?


Recommended Posts

loukoumas έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΜΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ PAMPERS BABY DRY ΤΑ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.Ο ΜΙΚΠΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 10 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΓΝΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ

τελικά ειναι αυτο που ειπα παραπάνω..οτι καθε παιδάκι ειναι διαφορετικό και μπορει να του "κάτσει"μια πάνα η οποια μπορει να μην ειναι και τοσο καλή για κάποιο άλλο ;);) με τα συγκεκριμενα δεν εμεινα καθολου ικανοποιημενη!!!Μια φορα τα πήρα και απο τοτε παιρνω τα active-fit και τωρα τελευταια τα easy-up..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ BABYLINO FLEX ΟΜΩΣ ΤΑ ΜΩΒ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ ΤΑ ΛΙΝΤΛ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΑ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ.ΠΧ.ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΕΧΟΥΝ 19 Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΧ.2 ΕΥΡΩ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΩΝ 3 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ 14 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 70 ΤΕΜΑΧΑΙ.ΠΧ ΤΑBABNYLINO ΕΧΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 10 ΕΥΡΩ ΜΕ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΩΝ 4 ΤΑ ΠΑΙΝΡΕΙΣ 6 ΚΑΙ ΕΧΕΙ 33ΤΕΜΑΧΙΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΑΙΡΝΩΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΒ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ..ΚΑΙ Η ΚΙΑΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 12 Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις χρησιμοποιησαμε απο την αρχη τα libero... μετα επειδη δεν τα εβρισκα παντα πηραμε τα baby lino... εχω χρησιμοποιησει και pampers... τα καλυτερα πιστευω πως ειναι τα baby lino... εχουν μεγαλυτερη ελαστικοτητα και απορροφητικοτητα... με αυτα ειχαμε τα λιγοτερα "ατυχηματα" και εχουν και πολυ ωραια σχεδιακια...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερωτηση σε αυτες που παιρνουν λιμπερο...η μεγαλη συσκευασια το 4 που πηρα εχει σχεδια κατι ζουγκλες πολυ ομορφα,η μικρη εχει αλλα σχεδια ασπρα με κατι δεν θυμαμαι,ετσι ειναι ή επεσα σε αλλαγη σχεδιου?παντως κοριτσια οι βαμβακερες ειναι οι πιο ομρφουλικες ,σαν βρακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

τα ιζυ απ ειναι τα βρακακια ε?εξυπηρετουν ?ενος χρονου αραγε βολευει να της αρχισω πανα βρακακι?

ναι ειναι τα πάνα-βρακάκι!!Εμένα με εξυπηρετούν πάρα πολύ γιατι ο μπέμπης ειναι λιγο ζωηρούλης και δεν κάθεται με τιποτα να τον αλλάξω!!! :P:P:P .Εγω παιρνω το νουμερο 5(12-18νουμερο).ειμαστε 11 κιλά!! :laugh: :laugh: :laugh: Υπάρχει και το 6 νουμερο νομιζω.και εχει και ωραια σχεδιάκια..τον μπομπ το μάστορα :blink::blink::blink:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι'εγω του παιρνω το 5 της baby lino που ειναι απο 11 εως 25 κιλα... ο γιος μου ειναι 13 κιλα... ειχαμε παρει μια φορα πανες βρακακια αλλα δεν με βολεψαν καθολου... εμπαιναν λιγο δυσκολα και στα μπουτακια ειχαν πολυ περιθωριο και τα τσισακια πολλες φορες εβγαιναν απ'εξω... ειναι standard το μεγεθος και υπαρχει περιπτωση να μην εφαρμοζουν καλα... μετα για να βγουν σκιζονται απο το πλαι...!!!

Για τα libero δεν ξερω να σου πω γιατι τα σταματησα στο σταδιο 3...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΛΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ PAMPERS Κ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ BABY DRY , ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ - Π.Χ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ 3-7 ΚΙΛΑ

ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ 5ΚΙΛΑ ΠΕΡΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ 5-9 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΙΩ8Ω ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ Κ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

Συμφωνώ με τη Juliax. Tα pampers baby dry είναι τα μόνα σιγουρα για το βράδυ. Εμένα ξυπνάει με γεμάτο το pampers, σε φάση που δεν χωράει άλλα γιατί κοιμάται 10 ώρες το βράδυ και δεν φεύγει ούτε σταγόνα.

Εγώ πάντως τα δοκίμασα όλα και επέστρεψα στο baby dry. Γενικά περιμένω προσφορές που βγάζει το carrefour συχνά ή βλέπω online στο welovebabies.gr που έχει προσφορές αν παίρνεις jumbo συσκευασίες.

Αυτά που ήταν τα χειρότερά μας ήταν οι πάνες βρακάκι της libero που έχουν πολύ σφιχτό διχτάκι με λάστιχο και του κοκκινίζανε όλη την κοιλιά και είχε φαγούρα. Δεν ξανά αγόρασα.

 

Πάντως, επειδή τα ψάχνω, χθες έπεσε στην αντίληψή μου ένα διαγωνισμός της pampers που τρέχει και μπαίνεις στην κλήρωση για να κερδίζεις τις πάνες για ένα χρόνο. Εγώ πήρα μέρος και μακάρι να κερδίσω.

http://www.goadvance.gr/contest/pampers-diagonismos/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...